Rozpis pískání, 7. liga, skupina G

A - klub 90

Po 27.3. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 27.3. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 27.3. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 17.4. 17:30 Mikulova MIKU1
Po 17.4. 18:45 Mikulova MIKU1
Po 17.4. 20:00 Mikulova MIKU1

Juventus Pivus

Út 4.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 4.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 4.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 25.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 25.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 25.4. 20:15 Záběhlice ZABEH

Prase FC

Pa 28.4. 18:00 Zákostelní ZAK
Pa 28.4. 19:15 Zákostelní ZAK
Pa 28.4. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 15.5. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 15.5. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 15.5. 20:30 Zákostelní ZAK

Suchá dáseň AC

Út 11.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 11.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 17.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 17.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 17.5. 20:15 Záběhlice ZABEH

CFG Suchdol

Po 20.3. 19:00 Meteor 8 METE2
Po 20.3. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 6.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 6.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 6.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Šejk Peterka

Út 21.3. 19:00 Pražačka P2
Út 21.3. 20:15 Pražačka P2
St 7.6. 18:15 Mikulova MIKU3
St 7.6. 19:30 Mikulova MIKU3
St 7.6. 20:45 Mikulova MIKU3

Houbařův Ráj

St 5.4. 19:15 Štěrboholy STER2
St 5.4. 20:30 Štěrboholy STER2
St 7.6. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 7.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 7.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Los Muchachos

St 22.3. 18:15 Mikulova MIKU2
St 22.3. 19:30 Mikulova MIKU2
St 22.3. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 27.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 27.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 27.6. 20:30 Malešice AFK MALES

Klucy PFS

Út 4.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 4.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 24.4. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 24.4. 19:15 Hrabákova HRAB2
Po 26.6. 19:00 Pražačka P1
Po 26.6. 20:15 Pražačka P1

Lipnice

Pa 7.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 7.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Pa 28.4. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Pa 28.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Po 15.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 15.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

South Rise Again FC

Čt 13.4. 19:00 Pražačka P2
Čt 13.4. 20:15 Pražačka P2
St 3.5. 19:00 Pražačka P2
St 3.5. 20:15 Pražačka P2
Ne 4.6. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 4.6. 20:00 Mikulova MIKU4

Dolní Kralovice FC

St 3.5. 19:30 Mikulova MIKU2
St 3.5. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 23.5. 19:00 Pražačka P2
Út 23.5. 20:15 Pražačka P2
Út 20.6. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 20.6. 20:45 Čechie Smíchov CESMI