Seznam týmů, 7. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
South Rise Again FC žlutá, červená
Los Muchachos fialová, bílá
Suchá dáseň AC oranžová
Prase FC zeleno-bílá
Lipnice bílá, modrá
Šejk Peterka červeno-bílá, modrá
CFG Suchdol žluto-černá, bílá
Juventus Pivus černo-bílá
Houbařův Ráj oranžová, černá
Dolní Kralovice FC červeno-bílá
Klucy PFS růžovo-černá, modro-bílá
A - klub 90 bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Houbařův RájPrase FC Čt 23.3. 18:00 STER1
CFG SuchdolLipnice Čt 23.3. 19:30 MIKU4
Dolní Kralovice FCSuchá dáseň AC Čt 23.3. 20:30 STER3
Klucy PFSLos Muchachos Čt 23.3. 20:30 STER2
A - klub 90South Rise Again FC Čt 23.3. 20:30 STER1
Juventus PivusŠejk Peterka Čt 23.3. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
South Rise Again FCLipnice Čt 30.3. 18:15 MIKU3
Suchá dáseň ACHoubařův Ráj Čt 30.3. 19:15 STER3
A - klub 90Klucy PFS Čt 30.3. 20:30 STER1
Los MuchachosDolní Kralovice FC Čt 30.3. 20:30 MALES
Prase FCJuventus Pivus Čt 30.3. 20:45 CESMI
Šejk PeterkaCFG Suchdol Čt 30.3. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Juventus PivusSuchá dáseň AC Čt 6.4. 18:00 STER2
Houbařův RájLos Muchachos Čt 6.4. 18:00 STER1
Dolní Kralovice FCA - klub 90 Čt 6.4. 18:00 MALES
LipniceŠejk Peterka Čt 6.4. 18:15 MIKU2
Klucy PFSSouth Rise Again FC Čt 6.4. 20:30 STER3
CFG SuchdolPrase FC Čt 13.4. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Klucy PFSDolní Kralovice FC Čt 20.4. 18:00 STER3
A - klub 90Houbařův Ráj Čt 20.4. 18:00 STER2
Los MuchachosJuventus Pivus Čt 20.4. 18:00 STER1
Prase FCLipnice Čt 20.4. 18:15 MIKU2
Suchá dáseň ACCFG Suchdol Čt 20.4. 19:30 MIKU3
South Rise Again FCŠejk Peterka Čt 20.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Juventus PivusA - klub 90 Čt 27.4. 18:00 STER1
LipniceSuchá dáseň AC Čt 27.4. 18:15 MIKU3
CFG SuchdolLos Muchachos Čt 27.4. 19:30 MIKU4
Houbařův RájKlucy PFS Čt 27.4. 20:30 STER3
Dolní Kralovice FCSouth Rise Again FC Čt 27.4. 20:30 STER2
Šejk PeterkaPrase FC Čt 27.4. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Dolní Kralovice FCHoubařův Ráj Čt 4.5. 18:00 MALES
Los MuchachosLipnice Čt 4.5. 18:15 MIKU3
Klucy PFSJuventus Pivus Čt 4.5. 20:30 STER3
South Rise Again FCPrase FC Čt 4.5. 20:30 STER2
A - klub 90CFG Suchdol Čt 4.5. 20:45 MIKU3
Suchá dáseň ACŠejk Peterka Čt 4.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
LipniceA - klub 90 Čt 11.5. 18:15 MIKU2
CFG SuchdolKlucy PFS Čt 11.5. 19:30 MIKU3
Houbařův RájSouth Rise Again FC Čt 11.5. 19:30 HOSTI
Juventus PivusDolní Kralovice FC Čt 11.5. 20:30 MALES
Prase FCSuchá dáseň AC Čt 11.5. 20:45 ARIT
Šejk PeterkaLos Muchachos Čt 11.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Klucy PFSLipnice Čt 25.5. 18:15 MIKU2
South Rise Again FCSuchá dáseň AC Čt 25.5. 18:15 HOSTI
Dolní Kralovice FCCFG Suchdol Čt 25.5. 19:30 MIKU4
Los MuchachosPrase FC Čt 25.5. 19:30 CESMI
Houbařův RájJuventus Pivus Čt 25.5. 20:30 STER2
A - klub 90Šejk Peterka Čt 25.5. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Juventus PivusSouth Rise Again FC Čt 1.6. 18:00 STER3
Suchá dáseň ACLos Muchachos Čt 1.6. 18:15 ARIT
LipniceDolní Kralovice FC Čt 1.6. 18:15 MIKU2
CFG SuchdolHoubařův Ráj Čt 1.6. 19:30 MIKU3
Prase FCA - klub 90 Čt 1.6. 20:45 CESMI
Šejk PeterkaKlucy PFS Čt 1.6. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Klucy PFSPrase FC Čt 8.6. 17:45 ZABEH
A - klub 90Suchá dáseň AC Čt 8.6. 18:00 STER1
Houbařův RájLipnice Čt 8.6. 18:15 MIKU1
Juventus PivusCFG Suchdol Čt 8.6. 19:30 MIKU2
South Rise Again FCLos Muchachos Čt 8.6. 20:30 STER3
Dolní Kralovice FCŠejk Peterka Čt 8.6. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Los MuchachosA - klub 90 Čt 22.6. 20:30 MALES
Suchá dáseň ACKlucy PFS Čt 22.6. 20:45 ARIT
Prase FCDolní Kralovice FC Čt 22.6. 20:45 MIKU4
Šejk PeterkaHoubařův Ráj Čt 22.6. 20:45 BECH
LipniceJuventus Pivus Čt 22.6. 20:45 MIKU3
CFG SuchdolSouth Rise Again FC Čt 22.6. 20:45 MIKU2