Seznam týmů, 7. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
S.N.F. B modrá
Ross Crock červeno-černá, oranžová
Profesoři oranžová, žlutá
Petrovice A stříbrná
Nádhera růžová, oranžová
Kanonýři červená
Kalich club Žižkov žluto-černá, zelená
K+K Fotbal Team červeno-žlutá, černo-žlutá
Jabadabadoo Prosek žlutá, modrá
Hoptajch team bílo-černá, červená
Homogen 1.FC A červeno-černá, modro-černá
Deportivo bez Coruna B modro-černá, žlutá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Kalich club ŽižkovKanonýři So 25.3. 10:00 P1
Jabadabadoo ProsekPetrovice A So 25.3. 10:00 ZAK
Hoptajch teamProfesoři So 25.3. 10:00 BECH
Homogen 1.FC ARoss Crock So 25.3. 10:00 P2
Deportivo bez Coruna BS.N.F. B So 25.3. 10:00 HOSTI
K+K Fotbal TeamNádhera So 25.3. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo bez Coruna BHomogen 1.FC A So 1.4. 10:00 ZAK
Ross CrockHoptajch team So 1.4. 10:00 BECH
ProfesořiJabadabadoo Prosek So 1.4. 10:00 ZABEH
NádheraKalich club Žižkov So 1.4. 10:00 P1
S.N.F. BKanonýři So 1.4. 10:00 P3
Petrovice AK+K Fotbal Team So 1.4. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
KanonýřiNádhera So 8.4. 10:00 TEMPO
Kalich club ŽižkovPetrovice A So 8.4. 10:00 P1
Jabadabadoo ProsekRoss Crock So 8.4. 10:00 P3
Hoptajch teamDeportivo bez Coruna B So 8.4. 10:00 BECH
Homogen 1.FC AS.N.F. B So 8.4. 10:00 P2
K+K Fotbal TeamProfesoři So 8.4. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC AHoptajch team So 22.4. 10:00 BECH
ProfesořiKalich club Žižkov So 22.4. 10:00 ZABEH
Petrovice AKanonýři So 22.4. 10:00 DEKAN
S.N.F. BNádhera So 22.4. 10:00 P1
Deportivo bez Coruna BJabadabadoo Prosek So 22.4. 11:15 P3
Ross CrockK+K Fotbal Team So 22.4. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
NádheraPetrovice A So 29.4. 10:00 DEKAN
KanonýřiProfesoři So 29.4. 10:00 ZABEH
Kalich club ŽižkovRoss Crock So 29.4. 10:00 P1
Hoptajch teamS.N.F. B So 29.4. 10:00 BECH
K+K Fotbal TeamDeportivo bez Coruna B So 29.4. 11:15 TEMPO
Jabadabadoo ProsekHomogen 1.FC A So 29.4. 11:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoptajch teamJabadabadoo Prosek So 6.5. 10:00 BECH
Deportivo bez Coruna BKalich club Žižkov So 6.5. 10:00 P1
Ross CrockKanonýři So 6.5. 10:00 P3
ProfesořiNádhera So 6.5. 10:00 ZABEH
S.N.F. BPetrovice A So 6.5. 11:15 ZABEH
Homogen 1.FC AK+K Fotbal Team So 6.5. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrovice AProfesoři So 13.5. 10:00 MALES
NádheraRoss Crock So 13.5. 10:00 P3
KanonýřiDeportivo bez Coruna B So 13.5. 10:00 ZAK
Kalich club ŽižkovHomogen 1.FC A So 13.5. 10:00 P1
Jabadabadoo ProsekS.N.F. B So 13.5. 10:00 P2
K+K Fotbal TeamHoptajch team So 13.5. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoptajch teamKalich club Žižkov So 20.5. 10:00 BECH
Homogen 1.FC AKanonýři So 20.5. 10:00 P2
Deportivo bez Coruna BNádhera So 20.5. 10:00 MALES
S.N.F. BProfesoři So 20.5. 10:00 ZABEH
Ross CrockPetrovice A So 20.5. 11:15 ZABEH
Jabadabadoo ProsekK+K Fotbal Team So 20.5. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
ProfesořiRoss Crock So 27.5. 10:00 ZABEH
Petrovice ADeportivo bez Coruna B So 27.5. 10:00 ZAK
NádheraHomogen 1.FC A So 27.5. 10:00 P3
KanonýřiHoptajch team So 27.5. 10:00 BECH
Kalich club ŽižkovJabadabadoo Prosek So 27.5. 10:00 P1
K+K Fotbal TeamS.N.F. B So 27.5. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Jabadabadoo ProsekKanonýři So 3.6. 10:00 P1
Hoptajch teamNádhera So 3.6. 10:00 BECH
Homogen 1.FC APetrovice A So 3.6. 10:00 ZAK
Deportivo bez Coruna BProfesoři So 3.6. 10:00 ZABEH
K+K Fotbal TeamKalich club Žižkov So 3.6. 11:15 TEMPO
S.N.F. BRoss Crock So 3.6. 11:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ross CrockDeportivo bez Coruna B So 17.6. 08:45 DEKAN
ProfesořiHomogen 1.FC A So 17.6. 08:45 P3
Petrovice AHoptajch team So 17.6. 08:45 ZAK
NádheraJabadabadoo Prosek So 17.6. 08:45 P2
KanonýřiK+K Fotbal Team So 17.6. 08:45 TEMPO
Kalich club ŽižkovS.N.F. B So 17.6. 08:45 P1