Ne 2.4.17 15:00 MIKU2 Blesk VK B Lesser Side FC   (HL8L)
Ne 2.4.17 16:15 MIKU2 Sportbar ZIPO Gang of Jan Palach   (HL7L)
Ne 2.4.17 17:30 MIKU2 Alkmar Atlanta Žižkov FC   (HL6L)
Ne 14.5.17 10:00 STOD Devils of Zderaz Lucky team   (HL6J)
Ne 14.5.17 11:15 STOD Sporting Luka Prague United   (HL8K)
Ne 14.5.17 12:30 STOD Stodůlecký piráti Terron AC Bozi B   (HL7J)

17. 6. 17 08:45 ZAK Petrovice A Hoptajch team 11. 0:6 (0:1)
Od samého začátku lepší hosté, kteří byli fotbalovější a zápas zaslouženě vyhráli. Procházka
Petrovice A Hoptajch team
Lukáš Sieber – Jiří Andrýsek, Lukáš Čáp, Pavel Dubský, Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Petr Kočiřík, Martin Šebesta, David Vojáček vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda
18., 51. Marek Růžička
33. Petr Fridrich
37. Jan Janeček
45., 58. Robert Nykl
3. 6. 17 10:00 BECH Hoptajch team Nádhera 10. 6:1 (1:0)
Domácí tým vyhrál díky chybám brankáře hostů.
Hoptajch team Nádhera
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Radek Brigula, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Radek Dupal – Stanislav Buňata, Michal Dalibába, Tomáš Dalibába, Ondřej Kec, František Novotný, Karel Semerád, Karel Slepička
14., 43. Robert Netušil
35., 50., 56. Jan Janeček
39. Petr Fridrich
42 Erik Ackermann 52. Karel Slepička
27. 5. 17 10:00 BECH Kanonýři Hoptajch team 9. 1:12 (0:5)
Naprosto jednoznačná záležitost v podání hostujícího týmu.
Kanonýři Hoptajch team
Jan Beneš – Otakar Cejnar, Martin Kubíček, Jan Straka, Ivan Weber vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda
53. Jan Janeček
20. 5. 17 10:00 BECH Hoptajch team Kalich club Žižkov 8. 2:3 (2:0)
Zajímavé utkání, kdy Hoptajch team ztratil poločasové vedení 2:0 a nakonec po chybách prohrál 2:3. Hošek
Hoptajch team Kalich club Žižkov
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Miroslav Ackermann, Miroslav Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Ondřej Bechynský – Martin Grůša, Zdeněk Grůša ml., Zdeněk Grůša st., Martin Kretík, Antonín Měchura, Petr Novotný
18. Václav Kopecký
29. Jan Kendera
34. Zdeněk Grůša st.
50. Zdeněk Grůša ml.
55. Antonín Měchura
13. 5. 17 12:30 TEMPO K+K Fotbal Team Hoptajch team 7. 2:3 (0:1)
Hrálo se velmi kvalitní a pohledné utkání, bohaté na šance a fotbalové momenty. Hosté byli přeci jen lepším týmem a v závěru strhli vítězství na svoji stranu.
K+K Fotbal Team Hoptajch team
Erik Štěpnička – Karel Brousil, David Faber, Radek Glocar, Jan Hustoles, Román Kispesta, Petr Lenner, Petr Misar, Leonid Pavelko, Artur Zhytnyk vs Václav Kopecký – Erik Ackermann, Radek Brigula, Petr Fridrich, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda
44. Petr Misar
49. Karel Brousil
28. Robert Nykl
55., 58. Václav Svoboda
6. 5. 17 10:00 BECH Hoptajch team Jabadabadoo Prosek 6. 2:0 (1:0)
Bojovný zápas od začátku do konce. V první půli padla jediná branka do sítě Jabadabadoo. V druhé půli se to opakovalo, i když až v posledních vteřinách pohodového duelu.
Hoptajch team Jabadabadoo Prosek
Václav Kopecký – Erik Ackermann, Radek Brigula, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Michal Karaman – Marek Ebr, Pavel Hradílek, Jan Machynka, Jan Novák, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
22. Marek Růžička
60. Jan Janeček
29. 4. 17 10:00 BECH Hoptajch team S.N.F. B 5. 4:6 (0:2)
Hosté ovládli první půli, ale během několika minut v druhém poločase domácí zápas otočili, aby pak hosté v závěru strhli vývoj opět na svou stranu. Hošek
Hoptajch team S.N.F. B
Petr Fridrich – Erik Ackermann, Jan Janeček, Jan Kendera, Václav Kopecký, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda vs Vladimír Kuzmik – Jan Brabec, Jan Černohaus, Martin Dlouhý, Michal Kaplan, Tomáš Kraus, Alexandr Ščiklin, Vladislav Ščiklin, Dominik Zukal
35., 35. Jan Janeček
36. Jan Kendera
56. Marek Růžička
23., 42., 60. Tomáš Kraus
26., 60. Martin Dlouhý
38. Dominik Zukal
22. 4. 17 10:00 BECH Homogen 1.FC A Hoptajch team 4. 3:3 (2:1)
Vyrovnané utkání s lehkou převahou hostujícího týmu, který však zradila koncovka. Nakonec se týmy rozešly s bodem za remízu. Jiří Philipp, Vít Kutálek
Homogen 1.FC A Hoptajch team
Ondřej Šinágl – Michael Bárta, Jonáš Bartoš, David Hron, Lukáš Hron, Pavel Křiklan, Pavel Mašek, Vít Mašek, Jan Plachý, Petr Schimon vs Miroslav Janeček – Miroslav Ackermann, Radek Brigula, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda
10. Jonáš Bartoš
23. Vít Mašek
55. David Hron
43 David Hron 13. Robert Nykl
41., 49. Jan Janeček
8. 4. 17 10:00 BECH Hoptajch team Deportivo bez Coruna B 3. 2:1 (1:1)
Velmi vyrovnané utkání. Po poločase byl stav 1:1. Ve druhé půli se domácí podařilo vstřelit branku, která nakonec rozhodla o jejich těsném vítězství.
Hoptajch team Deportivo bez Coruna B
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Petr Fridrich, Jan Janeček, Jan Kendera, Robert Netušil, Václav Svoboda vs Zdeněk Ševčík st. – Daniel Biderman, Lukáš Bürgel, Petr Hrbek, Václav Krampera, Jakub Kudláček, Marek Myška, Zdeněk Ševčík ml., Zbyněk Štursa, Jiří Uchytil
8. Erik Ackermann
35. Václav Svoboda
13. Zbyněk Štursa
1. 4. 17 10:00 BECH Ross Crock Hoptajch team 2. 4:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve kterém rozhodlo větší střelecké štěstí na straně domácího týmu.
Ross Crock Hoptajch team
Tomáš Přibyl – Ondřej Beran, Lukáš Bucvan, Jaroslav Gaudek, Jiří Kolář, Ladislav Kopfstein, Petr Liška, Jaroslav Plachý vs Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Radek Brigula, Petr Fridrich, Jan Janeček, Václav Kopecký, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda
13. Lukáš Bucvan
34. Jaroslav Gaudek
46. Jaroslav Plachý
54. Petr Liška
26. Jan Janeček
56. Václav Kopecký
25. 3. 17 10:00 BECH Hoptajch team Profesoři 1. 5:0 (2:0)
Hráno v klidu, typický zápas na začátek sezóny. Karel Rubeš
Hoptajch team Profesoři
Miroslav Janeček – Erik Ackermann, Radek Brigula, Petr Fridrich, Jan Janeček, Robert Netušil, Robert Nykl, Marek Růžička, Václav Svoboda vs František Hubr – Jan Brabenec, Václav Farský, Michal Nůsek, Robin Podešva, Jiří Procházka, Pavel Rozkovec, Josef Tureček