St 29.3.17 19:30 DEKAN Modrý Svině A Footside   (HL4B)
St 29.3.17 20:45 DEKAN Uličníci FC Reage boys   (HL6F)
St 19.4.17 19:15 STER3 Deportivo Estudiantil VET Sebranka FC VET   (VL4C)
St 19.4.17 20:30 STER3 Polnohospodár Praha Kelímci 3.FC   (HL7C)
Po 8.5.17 18:30 HOSTI Koza znezaneřáděná ZAHR 1.FC   (HL8M)
Po 8.5.17 19:45 HOSTI The Penguins 6:5 XXL Old boys Bohemia Chips   (VL4E)

26. 6. 17 20:45 MIKU4 F3N FC B Dynamit Vršovice 11. 2:1 (0:1)
Vyrovnané utkání, kterému by slušela remíza. Hosty může mrzet neproměnění tří jasných gólových šancí.
F3N FC B Dynamit Vršovice
Martin Landa – Vít Ficl, Pavel Hodura, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller vs Lukáš Kulaviak – Tomáš Hendrych, Martin Lisý, Daniel Mlynář, Václav Mlynář, Milan Musil, Tomáš Navrátil, Pavel Richter
33. Marek Teller
60. Pavel Hodura
23. Pavel Richter
12. 6. 17 19:15 STER1 Divočáci F3N FC B 10. 4:1 (1:1)
Vyrovnaný zápas s množstvím osobních soubojů. Hosté se ujali vedení, ale domácí Divočáci duel otočili.
Divočáci F3N FC B
Pavel Kvapil – David Bazal, Vladimír Bazal, Roman Čermák, Lukáš Keicher, Tomáš Kvapil, Petr Matura, Ondřej Moravec, Rudolf Pícha, Jan Včelák, Martin Včelák, Rostislav Vojtěch vs Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Filip Kohoutek, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek
21. Rostislav Vojtěch
40. Lukáš Keicher
46. Rudolf Pícha
55. David Bazal
21 Rudolf Pícha 20. Vít Ficl
29. 5. 17 19:00 DABLI F3N FC B Digi Prague FC 9. 5:0 (4:0)
Zasloužení vítězství F3N, kteří rozhodli už v prvním poločase. Po změně stran se už dohrávalo v poklidu. Novotný
F3N FC B Digi Prague FC
Martin Landa – Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller vs Lukáš Haisl – Michal Bartoušek, Stanislav Frána, Petr Hylan, Ladislav Kejmar, Jiří Kříž, Tomáš Lapšanský, Martin Švehla
2., 4. Marek Teller
18., 21. Pavel Hodura
59. Jaroslav Klika
22. 5. 17 18:00 STER2 Bröndby codein IF F3N FC B 8. 2:9 (0:5)
Vyhrálo fotbalovější mužstvo i přes střídání brankářů. Vojtěch Ježek, Martin Janda
Bröndby codein IF F3N FC B
Petr Packa – Jan Karlík, Jan Knobloch, Pavel Mazur, Jan Oswald, Jan Tóth, Lukáš Weber vs Michal Štolc – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Martin Landa, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Marek Teller
49. Jan Knobloch
60. Jan Tóth
15., 53. Vít Ficl
21., 24., 51., 58. Marek Teller
25. Lukáš Polák
27., 50. Jindřich Stoklásek
15. 5. 17 19:30 KBELY F3N FC B Borussia Predators FK 7. 4:0 (3:0)
Celkem slušně hrané utkání, ve kterém rozhodla lepší koncovka vítězů. Poražení si také vytvořili dost šancí, ale nedařilo se jim je proměňovat. Lubomír Nešpor, Jiří Veselý
F3N FC B Borussia Predators FK
Martin Landa – Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Michal Štolc, Marek Teller vs Jiří Ulmann – Václav Čermák, Jaroslav Dušek, David Hýbner, Tomáš Řápek, Jáchym Štorek, Roman Traški, Lukáš Zeman
3. Matěj Plachý
26. Marek Teller
28., 41. Vít Ficl
1. 5. 17 20:45 MIKU4 Nikdo nikde F3N FC B 6. 2:4 (1:3)
První poločas jednoznačně pro hosty a jenom brankář držel naději domácích. Ve druhém poločase se hra vyrovnala, ale hostům to už stačilo. Procházka
Nikdo nikde F3N FC B
Miroslav Šlehofer – Martin Bukovský, Petr Kafka, Michal Nosek, Václav Novák, George Sarichev vs Martin Landa – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller
16. Michal Nosek
57. George Sarichev
2. Jindřich Stoklásek
3. Jaroslav Klika
15., 35. Matěj Plachý
24. 4. 17 19:00 P3 F3N FC B Manchlastr FC 5. 3:5 (1:4)
Plynulá hra bez napomínání. Jaroslav Antoš
F3N FC B Manchlastr FC
Martin Landa – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller vs David Tejnor – Michal Balík, Jakub Čížkovský, Marek Filko, Filip Kotyza, Robert Němec, Matěj Veselý, Matěj Závorka
21. Marek Teller
33. Jaroslav Klika
43. Matěj Plachý
3., 7., 15. Michal Balík
29., 35. Jakub Čížkovský
10. 4. 17 18:45 BIHOR Yellow Dildos B F3N FC B 4. 5:2 (5:2)
Utkání rozhodli domácí v úvodu, poté se už pouze zahazovaly šance. Zasloužené vítězství domácích.
Yellow Dildos B F3N FC B
Vlastimil Hošek – Jan Bek, Vojtěch Bek, Adam Fedrhanc, Martin Minha, Martin Mrug, Jakub Šenkárčin, Adam Vaclík, Matěj Vaclík, Petr Virt vs Martin Landa – Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller
1. Vojtěch Bek
5., 26. Matěj Vaclík
6. Jan Bek
21. Martin Mrug
10. Marek Teller
13. Jaroslav Klika
3. 4. 17 18:00 SCBEC F3N FC B Guláš FC 3. 5:0 (2:0)
Na osmou ligu velmi pěkné utkání. FC Guláš si zasloužil alespoň skórovat. Snad přidat špetku koření? :-)
F3N FC B Guláš FC
Martin Landa – Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller vs Petr Beneš – Jan Jiráň, Miroslav Korecký, Lukáš Paulů, David Petr, Radim Švehla, Mirko Vasič
20., 30., 31. Marek Teller
38. Lukáš Polák
40. Jindřich Stoklásek
27. 3. 17 19:15 STER1 FDF F3N FC B 2. 2:1 (2:1)
Dobré utkání, ve kterém byli hosté v prvním poločase lepší. Ve druhém se hrálo jenom na jednu branku, a to domácích. Štěstí ale rozhodlo jinak. Kovařík
FDF F3N FC B
Vojtěch SládečekLukáš Hubáček, Dmytro Krasovskyj, Frank Marek, Martin Minařík, Jérôme Ogor, Patrik Pechač, Pavel Valenta vs Martin Landa – Vít Ficl, Pavel Hodura, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Marek Teller
12. Jérôme Ogor
28. Lukáš Hubáček
22. Marek Teller
20. 3. 17 20:15 MOTO1 England United FC F3N FC B 1. 1:3 (0:2)
Velké nasazení mladých hráčů. Hrálo se rychle, i když občas poměrně nepřesně. V zakončení byli efektivnější hosté. Procházka, Pavel
England United FC F3N FC B
Michal Nemček – Tomáš Angel, Vojtěch Baštýř, Zdeněk Cimbura, Jan Havelka, Richard Ross, Petr Voska, Pavel Zahradníček vs Martin Landa – Vít Ficl, Jaroslav Klika, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Jindřich Stoklásek, Michal Štolc, Marek Teller