Po 24.4.17 18:00 STER3 Digi Prague FC FDF   (HL8A)
Po 24.4.17 19:15 STER3 Miminka AC VET Touš KK   (VL4A)
Po 24.4.17 20:30 STER3 England United FC Nikdo nikde   (HL8A)

19. 6. 17 19:15 HRAB1 Rudý teror PFC Kodymka B 11. 1:5 (0:3)
Pohodový fotbálek v poklidném tempu se zaslouženou výhrou Kodymky. Procházka
Marek Kortus – Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Dominik Vystyd vs Jan Černohlávek – Jan Abrahamčík, Lukáš Kroupa, Martin Kroupa, Jiří Škarvada, Vít Špička
25. Martin Kroupa
57. Jiří Škarvada
58. Jan Abrahamčík
8. 6. 17 20:15 MOTO3 Orosený Paragraf Rudý teror 10. 6:0 (2:0)
Absolutně jednoznačné utkání, domácí pravidelně navyšovali skóre až k velké výhře.
Orosený Paragraf Rudý teror
David Zdvořáček – Aleš Blahut, Zdeněk Dítě, Jan Nohejl, Miroslav Ostádal, Tomáš Probst, Milan Vrchotka vs Marek Kortus – Milan Felix, Jan Götthans, Arsenii Grishchuk, Ian Kalashnikov, Marcel Novotný, Libor Rambousek, Dominik Vystyd
21., 40., 60. Zdeněk Dítě
22. Aleš Blahut
50. Milan Vrchotka
58. Tomáš Probst
29. 5. 17 20:45 MIKU4 Rudý teror Yugo FC 9. 5:10 (2:6)
První poločas jasně v režii Yugo, soupeř byl za půlkou dvakrát, z toho jednou v brejku tři na nikoho. Druhou půli se Teror trošku zlepšil, na obrat to však opravdu nestačilo. Jasné vítězství FC Yugo.
Rudý teror Yugo FC
Marek Kortus – Libor Bláha, Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, Tomáš Kafka, Ian Kalashnikov, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Libor Rambousek, Dominik Vystyd vs Armin Hadžić – Admir Dedić, Filip Nakev, Stanko Paunic, Filip Radenović, Igor Tumbaš, Vuk Vignjević, Miloš Zrnić
40. Miloš Zrnić
23. 5. 17 19:30 CESMI Nounejm Rudý teror 8. 6:6 (4:5)
V prvním poločase si hosté vytvořili čtyřgólový náskok, který postupně ztráceli. Druhý poločas se nesl v podobném duchu a remíza byla nakonec spravedlivá. Husák
Nounejm Rudý teror
Martin Zelinka – Lukáš Gogolák, Roman Janíček, Jiří Kamler, Jakub Kastner, Michal Morong, Josef Pospíšil, Vladimír Vodička, Filip Zemančík vs Marek Kortus – Libor Bláha, Milan Felix, Tomáš Götthans, Tomáš Kafka, Ian Kalashnikov, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Libor Rambousek, Dominik Vystyd
9., 23., 28., 37. Jakub Kastner
30., 46. Lukáš Gogolák
5., 21., 55. Milan Felix
13. Ian Kalashnikov
14., 18. Libor Bláha
18. 5. 17 19:15 STER3 Rudý teror Airconquest F.F.C. 7. 2:1 (1:0)
Utkání průměrné úrovně vyhrál šťastnější tým. Trnka
Rudý teror Airconquest F.F.C.
Marek Kortus – Libor Bláha, Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, Ian Kalashnikov, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Libor Rambousek, Dominik Vystyd vs Ladislav Tichý – Petr Hlávko, Jan Horák, David Hübner, Martin Jeník, Luboš Nouzovský, Martin Šorma
18. Ian Kalashnikov
55. Libor Bláha
46. Ladislav Tichý
1. 5. 17 19:15 TEMPO Vysmátí zajíci B Rudý teror 6. 5:3 (3:2)
Hosté měli rychlý začátek, ale potom už byli lepším mužstvem domácí. Kovařík
Vysmátí zajíci B Rudý teror
Roman Novotný – Patrik Ambruš, David Ballon, Martin Kotek, Marek Pešl, Kamil Vavřina, Ondřej Žáček vs Marek Kortus – Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Libor Rambousek, Dominik Vystyd
15., 17., 34., 52. David Ballon
16. Marek Pešl
3., 7., 35. Milan Felix
27. 4. 17 17:30 KBELY Rudý teror Viktor 1.FC 5. 0:7 (0:1)
Svižné utkání plné šancí. Rozhodla větší efektivita hostů. Martin Hajný, Jaroslav Guzy
Rudý teror Viktor 1.FC
Marek Kortus – Milan Felix, Jan Götthans, Arsenii Grishchuk, Tomáš Kafka, Ian Kalashnikov, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Libor Rambousek, Dominik Vystyd vs Jakub Novák – Matouš Kačaba, Petr Procházka, Tomáš Puč, Daniel Viana, Pavel Vozka, Daniel Žížala
10., 39. Matouš Kačaba
42. Pavel Vozka
49. Daniel Viana
53., 58., 60. Petr Procházka
13. 4. 17 20:30 SCBEC Válcovna plechu FC Rudý teror 4. 6:1 (3:0)
Pohledné utkání, ve kterém domácí proměňovali šance, což se o hostech říct nedá.
Válcovna plechu FC Rudý teror
Viktor Bobůrka – Adam Kalanin, David Křivánek, Martin Polák, František Prokleška, Matěj Švarc, Petr Syrůček, Jan Trefný vs Dominik Vystyd – Jan Götthans, Arsenii Grishchuk, Tomáš Kafka, Ian Kalashnikov, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Libor Rambousek
11., 25., 30., 57. František Prokleška
40. David Křivánek
60. Martin Polák
35. Lukáš Novotný
3. 4. 17 18:00 HRAB1 Rudý teror Senioři Praha A 3. 1:1 (0:0)
Senioři využili svých zkušeností a i přes nemožnost střídání odehráli vyrovnanou partii. Zasloužená remíza.
Rudý teror Senioři Praha A
Marek Kortus – Jan Götthans, Arsenii Grishchuk, Tomáš Kafka, Ian Kalashnikov, Lukáš Novotný, Marcel Novotný, Libor Rambousek, Dominik Vystyd vs Lukáš Holubec – Tomáš Chládek, Petr Kňap, Roman Kňap, Tomáš Resler, Jan Vlček
31. Lukáš Novotný 45. Jan Vlček
27. 3. 17 20:45 zzNOVOB Zelení lenochodi FC Rudý teror 2. 5:2 (3:2)
Běhavý zápas od úvodních minut, kdy se oba celky hned trefily. Lenochodi byli v první půli úspěšnější o jednu branku. I druhá část byla bojovná. Dvě slepené branky posunuly Lenochody blíže k vítězství. Teror již recept nenašel.
Zelení lenochodi FC Rudý teror
Martin Rus – Jakub Janout, Šimon Kotlář, Ondřej Kysilka, Ondřej Mandík, Martin Nesvorný, Ondřej Palla, Vojtěch Princ, Matěj Votava vs Marek Kortus – Milan Felix, Jan Götthans, Tomáš Götthans, Arsenii Grishchuk, Tomáš Kafka, Ian Kalashnikov, Libor Rambousek, Dominik Vystyd