Seznam týmů, 1. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
TJ Spoje Praha bílá, modrá
Les Miserables zelená
Inter Lotyšák A bílá, modro-černá
Traktor humus A modro-bílá, černá
Úderka Žižkov junioři černo-bílá, modrá
Úterní hosté Ski FC A černá, červená
Restaurace U Pecků A tmavě modrá, červená
Hoverla Zak žluto-černá
Holosmetky FC A modrá, žlutá
Hertha ZMZ modrá, bílá
Smutný potapěči světle modrá
Santa Dominica červená, rudo-bílá

Rozpis zápasů, 1. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ATraktor humus A Po 4.9. 18:00 MALES
Hertha ZMZInter Lotyšák A Po 4.9. 19:00 P1
Restaurace U Pecků AÚterní hosté Ski FC A Po 4.9. 19:15 MALES
Santa DominicaTJ Spoje Praha Po 4.9. 20:15 P1
Hoverla ZakÚderka Žižkov junioři Po 4.9. 20:30 MALES
Smutný potapěčiLes Miserables Čt 7.9. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Santa DominicaSmutný potapěči Po 11.9. 19:00 P1
Traktor humus AHoverla Zak Po 11.9. 19:15 MALES
TJ Spoje PrahaÚterní hosté Ski FC A Po 11.9. 20:15 P1
Inter Lotyšák AHolosmetky FC A Po 11.9. 20:30 MALES
Úderka Žižkov juniořiRestaurace U Pecků A St 13.9. 19:00 P3
Les MiserablesHertha ZMZ St 13.9. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoverla ZakInter Lotyšák A Po 18.9. 18:00 MALES
Restaurace U Pecků ATraktor humus A Po 18.9. 19:15 MALES
Hertha ZMZSanta Dominica Po 18.9. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FC AÚderka Žižkov junioři Po 18.9. 20:30 MALES
Smutný potapěčiTJ Spoje Praha Po 18.9. 20:30 TEMPO
Holosmetky FC ALes Miserables Čt 21.9. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ Spoje PrahaÚderka Žižkov junioři Po 25.9. 19:00 P1
Inter Lotyšák ARestaurace U Pecků A Po 25.9. 19:15 MALES
Santa DominicaHolosmetky FC A Po 25.9. 20:15 P1
Smutný potapěčiHertha ZMZ Po 25.9. 20:30 TEMPO
Traktor humus AÚterní hosté Ski FC A Po 25.9. 20:30 MALES
Les MiserablesHoverla Zak Út 26.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Hoverla ZakSanta Dominica Po 2.10. 19:00 P1
Holosmetky FC ASmutný potapěči Po 2.10. 19:15 MALES
Hertha ZMZTJ Spoje Praha Po 2.10. 20:15 P1
Úterní hosté Ski FC AInter Lotyšák A Po 2.10. 20:30 MALES
Restaurace U Pecků ALes Miserables Čt 5.10. 20:45 MIKU1
Úderka Žižkov juniořiTraktor humus A Ne 8.10. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter Lotyšák AÚderka Žižkov junioři Po 16.10. 19:00 P1
TJ Spoje PrahaTraktor humus A Po 16.10. 20:15 P1
Hertha ZMZHolosmetky FC A Po 16.10. 20:30 MALES
Smutný potapěčiHoverla Zak Po 16.10. 20:30 TEMPO
Les MiserablesÚterní hosté Ski FC A Čt 19.10. 19:15 MALES
Santa DominicaRestaurace U Pecků A Čt 19.10. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC ATJ Spoje Praha Po 23.10. 18:00 MALES
Restaurace U Pecků ASmutný potapěči Po 23.10. 19:15 MALES
Traktor humus AInter Lotyšák A Po 23.10. 20:15 ZABEH
Úterní hosté Ski FC ASanta Dominica Po 23.10. 20:30 MALES
Hoverla ZakHertha ZMZ Út 24.10. 19:30 MIKU4
Úderka Žižkov juniořiLes Miserables Út 24.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC AHoverla Zak Po 30.10. 18:00 MALES
TJ Spoje PrahaInter Lotyšák A Po 30.10. 19:00 P1
Hertha ZMZRestaurace U Pecků A Po 30.10. 19:15 MALES
Santa DominicaÚderka Žižkov junioři Po 30.10. 20:15 P1
Smutný potapěčiÚterní hosté Ski FC A Po 30.10. 20:30 MALES
Les MiserablesTraktor humus A Čt 2.11. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Traktor humus ASanta Dominica Po 6.11. 19:00 P1
Restaurace U Pecků AHolosmetky FC A Po 6.11. 19:15 MALES
Hoverla ZakTJ Spoje Praha Po 6.11. 20:15 P1
Úderka Žižkov juniořiSmutný potapěči Po 6.11. 20:30 TEMPO
Úterní hosté Ski FC AHertha ZMZ Po 6.11. 20:30 MALES
Inter Lotyšák ALes Miserables Čt 9.11. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Hertha ZMZÚderka Žižkov junioři Po 13.11. 18:00 MALES
Hoverla ZakRestaurace U Pecků A Po 13.11. 19:15 MALES
Santa DominicaInter Lotyšák A Po 13.11. 20:15 P1
Holosmetky FC AÚterní hosté Ski FC A Po 13.11. 20:30 MALES
TJ Spoje PrahaLes Miserables Čt 16.11. 20:45 MIKU1
Smutný potapěčiTraktor humus A Po 20.11. 20:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Les MiserablesSanta Dominica Po 27.11. 20:15 P3
Traktor humus AHertha ZMZ Po 27.11. 20:15 ZABEH
Úderka Žižkov juniořiHolosmetky FC A Po 27.11. 20:15 P2
Úterní hosté Ski FC AHoverla Zak Po 27.11. 20:15 MALES
Restaurace U Pecků ATJ Spoje Praha Po 27.11. 20:15 P1
Inter Lotyšák ASmutný potapěči Po 27.11. 20:30 TEMPO