3. Úterní hosté Ski FC A 11 7 2 2 63:34 16
10. Hoverla Zak 11 1 4 6 30:39 6
11. Smutný potapěči 11 2 1 8 34:75 5
12. Úderka Žižkov junioři 11 2 0 9 26:76 4

27. 11. 17 20:15 P1 Restaurace U Pecků A TJ Spoje Praha A 11. 2:1 (0:1)
V prvním poločase velmi opatrné utkání. Spoje šly do vedení, o to ale hned zkraje druhého poločasu po pěkně sehrané standardce přišly. Po druhé inkasované brance otevřeli hosté hru, jejich snahu o vyrovnání ale pokazila nedisciplinovanost jednoho z hráčů, který se nechal zbytečně vyloučit a v oslabení už se s výsledkem nedalo nic dělat. Kučera
Restaurace U Pecků A TJ Spoje Praha A
Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Jan Koudelka, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Vít Turtenwald vs Jakub Stehno – David Baran, Martin Dlouhý, Michal Hell, Lukáš Koutenský, Jakub Kubek, Daniel Reiter, Lukáš Šedivý, Filip Stehno, Aleš Vondráček, Ladislav Vopat, Filip Vyskočil
55. Daniel Reiter
13. 11. 17 19:15 MALES Hoverla Zak Restaurace U Pecků A 10. 1:1 (1:0)
Vyrovnané utkání, spravedlivá remíza. Kučera
Hoverla Zak Restaurace U Pecků A
Roman Chachun – Oleksandr Braier, Oleksandr Desyk, Andriy Dyhas, Serhii Honcharenko, Vasyl Horskii, Yurii Kadepskyi, Vadym Levchenko, Ivan Pavlov, Marko Prystupa, Denys Puzyak, Vasyl Tkach vs Maksym Dikusar – David Bozděch, Ivan Faitl, Jan Lištván, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Vít Turtenwald
23. Ivan Pavlov 26 Serhii Honcharenko
35 Yurii Kadepskyi
36. Pavel Mišák 41. Jakub Slunéčko
6. 11. 17 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Holosmetky FC A 9. 6:2 (1:1)
Dlouho vyrovnaný zápas pro sebe rozhodli během pěti minut druhého poločasu domácí. Dufek
Restaurace U Pecků A Holosmetky FC A
Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Vít Turtenwald vs Jaroslav Bellada – Václav Bellada, Pavel Beneš, Tomáš Birma, Ondřej Halbich, Dominik Nedvěd, Jiří Tomek, Štěpán Vošta
55. Tomáš Birma
30. 10. 17 19:15 MALES Hertha ZMZ Restaurace U Pecků A 8. 1:2 (0:1)
Velmi vyrovnané utkání, ve kterém domácí dokázali v závěru snížit a nechybělo mnoho, aby zápas skončil remízou. Lafek
Hertha ZMZ Restaurace U Pecků A
Miroslav Nečas – Lukáš Dont, Pavel Krois, Martin Kubík, Josef Prokeš, Jiří Vaněk, Tomáš Vaněk vs Maksym Dikusar – Petr Kovařík, Jan Lištván, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jakub Slunéčko, Václav Socher
55. Tomáš Vaněk 47 Pavel Krois
53 Miroslav Nečas
30. Pavel Mišák
50. Jakub Slunéčko
23. 10. 17 19:15 MALES Restaurace U Pecků A Smutný potapěči 7. 7:1 (3:0)
Domácí na hřišti dominovali a zápas zcela ovládli. Výsledkově to mohlo být vyrovnanější, ale gólman Pecků chytal famózně. Dufek
Restaurace U Pecků A Smutný potapěči
Maksym Dikusar – Ivan Faitl, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Vít Turtenwald vs Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Martin Vrzal, Jiří Žalud
10., 31. Pavel Mišák
24. OG
27. Jakub Slunéčko
50. Jiří Novák
52., 57. Václav Socher
59. Petr Dedek
19. 10. 17 20:30 MALES Santa Dominica Restaurace U Pecků A 6. 0:3 (0:1)
Santa Dominica nevyužila ze začátku šance a hosté toho využili k zaslouženému vítězství. Domácí by nedali gól, ani kdyby se hrálo týden. Kohout
Santa Dominica Restaurace U Pecků A
Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Stanislav Kodr, Martin Lukavský, Stanislav Mařík, David Pozníček, Nikola Štochl, Michal Uhlíř vs Maksym Dikusar – Ivan Faitl, František Franc, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jiří Novák, Jan Petržílka, Jaroslav Procházka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher
41 Stanislav Mařík 13., 48. Jiří Novák
35. Jan Petržílka
42. Václav Socher
5. 10. 17 20:45 MIKU1 Restaurace U Pecků A Les Miserables 5. 9:2 (4:1)
Domácí hráli velmi takticky a zodpovědně, s čímž se Bídníci nedokázali srovnat a po zásluze prohráli. Krátce po přestávce to ještě vypadalo na drama, ale dvě rychlé branky Pecků udělaly z posledních dvaceti minut formalitu. Dufek
Restaurace U Pecků A Les Miserables
Maksym Dikusar – Ivan Faitl, František Franc, Petr Kovařík, Karel Kristen, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jakub Slunéčko, Václav Socher vs Daniel Toman – Martin Čácha, Lukáš Dratva, Daniel Kubec, Denys Pelyak, Jiří Sodoma, Tomáš Valenta, Miroslav Verner
4., 41., 55. Jakub Slunéčko
13., 17. Pavel Mišák
20., 52. František Franc
36., 51. Karel Kristen
27. Daniel Kubec
32. Tomáš Valenta
25. 9. 17 19:15 MALES Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A 4. 4:4 (2:3)
Naprosto vyrovnané utkání, ale domácí už po 20 minutách vedli 3:0. Inter se ovšem nedal a ve druhém poločase dokázal vyrovnat. Lafek
Inter Lotyšák A Restaurace U Pecků A
Petr Čálek – Martin Aksamit, Josef Bičaník, Václav Hruška, Petr Hulinský, Jiří Jeník, Ondřej Kotlík vs František Kafka – Ivan Faitl, Petr Kovařík, Pavel Mišák, Jan Petržílka, Jan Rajnoch, Jakub Slunéčko, Václav Socher, Vít Turtenwald