Šťastné vítězství domácích ve vyrovnaném utkání. Kučera
Jaroslav Bellada – Tomáš Birma, Ondřej Halbich, Radek Kříž, David Minha, Karel Protivínský, Jiří Tomek, Štěpán Vošta vs Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Josef Eliáš, Michal Macháček, Jakub Maryška, Jakub Polák, Tomáš Režný, Pavel Scheufler, Jakub Štefek, Břetislav Tvrzník
55. Stanislav Bejda
53. Jakub Polák
53. Břetislav Tvrzník
6. 11. 17 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Hertha ZMZ 9. 7:2 (4:1)
Bez střídání hrající Herta se sice dostala do vedení, ale Hosté ještě během prvního poločasu otočili skóre a zaslouženě vyhráli. Dufek
Úterní hosté Ski FC A Hertha ZMZ
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, František Hakl, David Mařík, Tomáš Mařík, Tomáš Režný, Břetislav Tvrzník vs Josef Prokeš – Pavel Borkovec, Lukáš Dont, Vít Koláček, Pavel Krois, Tomáš Vaněk
9., 18., 55. Stanislav Bejda
24., 26., 40. Břetislav Tvrzník
33. David Mařík
5. Tomáš Vaněk
51. Lukáš Dont
30. 10. 17 20:30 MALES Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A 8. 4:13 (2:4)
Potapěči zvládli držet krok jen v prvním poločase, pak si Hosté otevřeli střelnici. Lafek
Smutný potapěči Úterní hosté Ski FC A
Josef Šindelka – Petr Dedek, Tomáš Kounovský, Jiří Trunečka, Michal Trunečka, Jiří Valášek, Michal Vrba, Martin Vrzal, Jiří Žalud vs Jakub Štefek – Stanislav Bejda, Tomáš Fitzel, František Hakl, Tomáš Mařík, Tomáš Režný, Pavel Scheufler, Břetislav Tvrzník
57. Pavel Scheufler
23. 10. 17 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica 7. 5:1 (2:1)
Úterní hosté si s posíleným kádrem vyšlápli na úřadujícího mistra a zřejmě ho vyřadili ze hry o titul. Pohledný zápas s množstvím šancí, se kterými ale lépe nakládal vítězný tým. Dominica ale byla i bez Maříka víc než důstojným soupeřem. Dufek
Úterní hosté Ski FC A Santa Dominica
Ondřej Bíro – Stanislav Bejda, Marek Chrobák, Josef Eliáš, Tomáš Fitzel, František Hakl, Tomáš Mařík, Jakub Maryška, Jakub Polák, Tomáš Režný, Břetislav Tvrzník vs Alexander Károlyi – David Brandejs, Michal Bureš, Ondřej Kodr, Stanislav Kodr, David Pozníček, Martin Tryml, Michal Uhlíř
25. Tomáš Mařík
28. Tomáš Režný
40. Stanislav Bejda
55. Tomáš Fitzel
60. Břetislav Tvrzník
43 Tomáš Režný 18. David Brandejs
19. 10. 17 19:15 MALES Les Miserables Úterní hosté Ski FC A 6. 3:7 (2:2)
Miserables měli lepší rozjezd, ale Hosté lepší kombinací a důrazem skóre otočili. Kohout
Les Miserables Úterní hosté Ski FC A
Daniel Toman – Lukáš Dratva, Štěpán Holý, Marek Kodr, Roman Květ, Denys Pelyak, Jiří Sodoma vs Milen Kirov – Stanislav Bejda, Josef Eliáš, František Hakl, David Mařík, Tomáš Mařík, Jakub Maryška, Pavel Scheufler, Petr Seidel, Břetislav Tvrzník
3. Roman Květ
10., 55. Marek Kodr
21., 59. František Hakl
26., 36., 44. Jakub Maryška
31. Pavel Scheufler
52. Stanislav Bejda
2. 10. 17 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Inter Lotyšák A 5. 5:4 (4:2)
Pohledné a vyrovnané utkání, které rozhodla lepší koncovka domácích, kteří i přes závěrečný tlak Lotyšáku těsně zvítězili. Kohout
Úterní hosté Ski FC A Inter Lotyšák A
Jakub Štefek – Stanislav Bejda, Josef Eliáš, František Hakl, Jakub Maryška, Jakub Polák, Břetislav Tvrzník vs Petr Jeřábek – Martin Aksamit, Josef Bičaník, Petr Hulinský, Ondřej Kotlík, David Podzimek, Petr Sedláček
37. Petr Hulinský
25. 9. 17 20:30 MALES Traktor humus A Úterní hosté Ski FC A 4. 4:8 (2:3)
V prvním poločase se Traktor ještě držel, po přestávce ale hosté dávali jeden gól za druhým. Lafek
Traktor humus A Úterní hosté Ski FC A
Filip Kudrnáč – Bohuslav Cabrnoch, Libor Drozda, Ladislav Kautský, David Šefrna, Dominik Škarda, Jakub Valenta, Matěj Valenta vs Jakub Štefek – Stanislav Bejda, Josef Eliáš, František Hakl, David Mařík, Tomáš Mařík, Jakub Polák, Břetislav Tvrzník
52., 59. Stanislav Bejda
18. 9. 17 20:30 MALES Úterní hosté Ski FC A Úderka Žižkov junioři 3. 10:2 (0:1)
V prvním poločase byla aktivnější Úderka, pak se ale Hosté vzchopili a postupně si získali jednoznačný gólový náskok. Kohout
Úterní hosté Ski FC A Úderka Žižkov junioři
Jakub Štefek – Stanislav Bejda, Josef Eliáš, František Hakl, David Mařík, Tomáš Mařík, Jakub Maryška, Jakub Polák, Břetislav Tvrzník vs Michal Valašík – David Bujnovský, Filip Hereš, Ondřej Kolář, Luděk Novotný, Tomáš Novotný, Pavel Řezáč