Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 27.11.17 | 19:30 | HOSTI | MVS Vršovice A Akta - rez | 11. | 8:3 |
Po 27.11.17 | 19:30 | MIKU2 | G.I.C La Plate de Cünde Dvorce SK MPI | 11. | 7:3 |
Po 27.11.17 | 19:30 | ARIT | Libčice FC Audi United FC | 11. | 1:7 |
Po 27.11.17 | 19:30 | CESMI | Koberce Trend ARG Břewnow boys KMK | 11. | 0:6 k. |
Po 27.11.17 | 19:30 | MIKU1 | Klokan Perón club A Deko | 11. | 2:2 |
Po 27.11.17 | 19:15 | SCBEC | Erko Kbely UTS Vršovice | 11. | 6:0 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Audi United FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 50:22 | 18 |
2. | Deko | 11 | 8 | 2 | 1 | 46:26 | 18 |
3. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:27 | 16 |
4. | Břewnow boys KMK | 11 | 7 | 0 | 4 | 41:16 | 14 |
5. | MVS Vršovice A | 11 | 7 | 0 | 4 | 50:37 | 14 |
6. | Klokan Perón club A | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:37 | 11 |
7. | Akta - rez | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:42 | 11 |
8. | Koberce Trend ARG | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:36 | 10 |
9. | UTS Vršovice | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:40 | 7 |
10. | Libčice FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:57 | 7 |
11. | Erko Kbely | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:56 | 5 |
12. | Dvorce SK MPI | 11 | 0 | 1 | 10 | 25:52 | 1 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
Po 4.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU3 | Akta - rez |
St 6.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Dvorce SK MPI |
Čt 7.9.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | MALES | Erko Kbely |
St 13.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A |
Čt 14.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | BECH | MVS Vršovice A |
Čt 14.9.17 | 19:00, 20:15 | P3 | Libčice FC |
St 20.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU4 | Deko |
Čt 21.9.17 | 19:15, 20:30 | MOTO2 | UTS Vršovice |
Út 26.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | ARIT | Akta - rez |
St 27.9.17 | 18:00, 19:15, 20:30 | ZAK | Dvorce SK MPI |
St 27.9.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | MIKU1 | Klokan Perón club A |
Út 3.10.17 | 18:15, 19:30, 20:45 | LITVI | Břewnow boys KMK |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Martin Studecký | Deko | 15 |
2. | Pavel Korabarov | MVS Penguins 6:5 | 15 |
3. | Dias Idrissov | Bruins FC | 14 |
4. | Tomáš Fichtner | Viki team | 12 |
5. | Ladislav Obermajer ml. | Deko | 11 |
6. | Dominik Kostka | G.I.C La Plate de Cünde | 11 |
7. | Lukáš Paluka | Libčice FC | 10 |
8. | Michal Hloušek | G.I.C La Plate de Cünde | 10 |
9. | Luboš Horáček | MVS Penguins 6:5 | 9 |
10. | Ivan Hašek | Klokan club A | 9 |
11. | Roman Letko | Torpedo Cannabis | 9 |
12. | Matyáš Olmr | Dvorce SK MPI | 8 |
13. | Ondřej Vrabec | Akta - rez | 7 |
14. | Martin Zalužanský | Břewnow boys KMK | 7 |
15. | Jan Měchura | Blázinec 2 | 7 |
16. | Daniel Černý | Deko | 6 |
17. | Jan Surý | Libčice FC | 6 |
18. | Vojtěch Šulc | Břewnow boys KMK | 6 |
19. | Ondřej Vančura | UTS Vršovice | 5 |
20. | Václav Janoušek | Deko | 5 |