Rozpis pískání, 2. liga, skupina A

Akta - rez

Po 4.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 4.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 4.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 26.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 26.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 26.9. 20:45 Aritma ARIT

Dvorce SK MPI

St 6.9. 18:15 Mikulova MIKU1
St 6.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 6.9. 20:45 Mikulova MIKU1
St 27.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 27.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 27.9. 20:30 Zákostelní ZAK

Erko Kbely

Čt 7.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 7.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 7.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Pa 10.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 10.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Klokan Perón club A

St 13.9. 18:15 Mikulova MIKU1
St 13.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 13.9. 20:45 Mikulova MIKU1
St 27.9. 18:15 Mikulova MIKU1
St 27.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 27.9. 20:45 Mikulova MIKU1

MVS Vršovice A

Čt 14.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 14.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 14.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Čt 5.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 5.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 5.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

UTS Vršovice

Čt 21.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 21.9. 20:30 Motorlet MOTO2
St 18.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 18.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 18.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Deko

St 20.9. 18:15 Mikulova MIKU4
St 20.9. 19:30 Mikulova MIKU4
St 20.9. 20:45 Mikulova MIKU4
St 4.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 4.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 4.10. 20:45 Mikulova MIKU2

G.I.C La Plate de Cünde

St 18.10. 18:15 Mikulova MIKU2
St 18.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 18.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 7.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 7.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 7.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Audi United FC

Ne 8.10. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 8.10. 20:00 Běchovice SC SCBEC
Út 28.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 28.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 28.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Břewnow boys KMK

Út 3.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 3.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 3.10. 20:45 Litvínovská LITVI
St 15.11. 17:30 Aritma ARIT
St 15.11. 18:45 Aritma ARIT
St 15.11. 20:00 Aritma ARIT

Libčice FC

Čt 14.9. 19:00 Pražačka P3
Čt 14.9. 20:15 Pražačka P3
St 4.10. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 4.10. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 12.11. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 12.11. 19:45 Hostivař SK HOSTI

Koberce Trend ARG

Ne 22.10. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.10. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 9.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 9.11. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 7.12. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 7.12. 19:15 Malešice AFK MALES