Seznam týmů, 2. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
UTS Vršovice zelená
MVS Vršovice A oranžovo-černá
Libčice FC modro-bílá
Koberce Trend ARG žluto-modrá, červená
Klokan Perón club A zelená, bílá
G.I.C La Plate de Cünde fialová, světle modrá
Erko Kbely modrá, bílá
Dvorce SK MPI žlutá, červeno-bílá
Deko zeleno-bílá, tmavě modrá
Břewnow boys KMK černo-žlutá, zeleno-bílá
Audi United FC černá, bílá
Akta - rez bílá, modrá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelyG.I.C La Plate de Cünde Po 4.9. 19:00 P3
Břewnow boys KMKLibčice FC Po 4.9. 20:00 BIHOR
DekoKoberce Trend ARG Út 5.9. 19:00 METE1
Audi United FCMVS Vršovice A Út 5.9. 19:30 MIKU1
Dvorce SK MPIKlokan Perón club A Út 5.9. 20:45 MIKU1
Akta - rezUTS Vršovice Út 5.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCDeko Po 11.9. 19:00 P2
MVS Vršovice ABřewnow boys KMK Po 11.9. 20:00 BIHOR
Klokan Perón club AErko Kbely Po 11.9. 20:45 MIKU1
Koberce Trend ARGDvorce SK MPI Út 12.9. 19:00 METE1
Akta - rezAudi United FC Út 12.9. 20:45 MIKU2
UTS VršoviceG.I.C La Plate de Cünde Út 12.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelyKoberce Trend ARG Po 18.9. 19:00 METE2
Břewnow boys KMKAkta - rez Po 18.9. 20:00 BIHOR
DekoMVS Vršovice A Út 19.9. 19:30 MIKU2
G.I.C La Plate de CündeKlokan Perón club A Út 19.9. 20:45 MIKU1
Dvorce SK MPILibčice FC Út 19.9. 20:45 MIKU2
Audi United FCUTS Vršovice Út 19.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Libčice FCErko Kbely Po 25.9. 19:00 P3
Audi United FCBřewnow boys KMK Po 25.9. 19:30 CESMI
Koberce Trend ARGG.I.C La Plate de Cünde Út 26.9. 19:00 METE1
MVS Vršovice ADvorce SK MPI Út 26.9. 20:45 MIKU1
UTS VršoviceKlokan Perón club A Út 26.9. 20:45 LITVI
Akta - rezDeko Po 23.10. 18:00 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelyMVS Vršovice A Po 2.10. 19:00 P2
G.I.C La Plate de CündeLibčice FC Po 2.10. 19:30 MIKU4
Břewnow boys KMKUTS Vršovice Po 2.10. 20:00 BIHOR
Klokan Perón club AKoberce Trend ARG Út 3.10. 20:45 MIKU1
Dvorce SK MPIAkta - rez Út 3.10. 20:45 MIKU2
DekoAudi United FC Út 3.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezErko Kbely Po 9.10. 19:00 P2
Břewnow boys KMKDeko Po 9.10. 20:00 BIHOR
Audi United FCDvorce SK MPI Út 10.10. 20:45 MIKU2
MVS Vršovice AG.I.C La Plate de Cünde Út 10.10. 20:45 MIKU4
Libčice FCKlokan Perón club A Út 10.10. 20:45 MIKU1
UTS VršoviceKoberce Trend ARG Út 10.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelyAudi United FC Po 16.10. 19:00 P3
Dvorce SK MPIBřewnow boys KMK Po 16.10. 20:00 BIHOR
Koberce Trend ARGLibčice FC Út 17.10. 19:00 METE1
G.I.C La Plate de CündeAkta - rez Út 17.10. 19:30 MIKU4
Klokan Perón club AMVS Vršovice A Út 17.10. 20:45 MIKU1
DekoUTS Vršovice Út 17.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
DekoDvorce SK MPI Po 30.10. 18:15 MIKU4
Břewnow boys KMKErko Kbely Po 30.10. 20:00 BIHOR
MVS Vršovice AKoberce Trend ARG Út 31.10. 19:00 METE1
Audi United FCG.I.C La Plate de Cünde Út 31.10. 19:15 MALES
Akta - rezKlokan Perón club A Út 31.10. 20:45 MIKU1
UTS VršoviceLibčice FC Út 31.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelyDeko Po 6.11. 18:00 ZAK
G.I.C La Plate de CündeBřewnow boys KMK Po 6.11. 20:00 BIHOR
Libčice FCMVS Vršovice A Po 6.11. 20:45 HANSP
Koberce Trend ARGAkta - rez Út 7.11. 19:00 METE1
Klokan Perón club AAudi United FC Út 7.11. 20:45 MIKU1
Dvorce SK MPIUTS Vršovice Út 7.11. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Akta - rezLibčice FC Po 13.11. 19:00 P3
Břewnow boys KMKKlokan Perón club A Po 13.11. 20:00 BIHOR
Dvorce SK MPIErko Kbely Po 13.11. 20:45 MIKU4
Audi United FCKoberce Trend ARG Út 14.11. 19:00 METE1
DekoG.I.C La Plate de Cünde Út 14.11. 20:45 MIKU2
UTS VršoviceMVS Vršovice A Út 14.11. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Erko KbelyUTS Vršovice Po 27.11. 19:15 SCBEC
MVS Vršovice AAkta - rez Po 27.11. 19:30 HOSTI
Libčice FCAudi United FC Po 27.11. 19:30 ARIT
Koberce Trend ARGBřewnow boys KMK Po 27.11. 19:30 CESMI
Klokan Perón club ADeko Po 27.11. 19:30 MIKU1
G.I.C La Plate de CündeDvorce SK MPI Po 27.11. 19:30 MIKU2