Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 27.11.17 | 19:30 | MIKU2 | G.I.C La Plate de Cünde Dvorce SK MPI | 11. | 7:3 |
Út 14.11.17 | 20:45 | MIKU2 | Deko G.I.C La Plate de Cünde | 10. | 5:3 |
Po 6.11.17 | 20:00 | BIHOR | G.I.C La Plate de Cünde Břewnow boys KMK | 9. | 3:1 |
Út 31.10.17 | 19:15 | MALES | Audi United FC G.I.C La Plate de Cünde | 8. | 1:3 |
Út 17.10.17 | 19:30 | MIKU4 | G.I.C La Plate de Cünde Akta - rez | 7. | 1:2 |
Út 10.10.17 | 20:45 | MIKU4 | MVS Vršovice A G.I.C La Plate de Cünde | 6. | 3:4 |
Po 2.10.17 | 19:30 | MIKU4 | G.I.C La Plate de Cünde Libčice FC | 5. | 4:4 |
Út 26.9.17 | 19:00 | METE1 | Koberce Trend ARG G.I.C La Plate de Cünde | 4. | 3:3 |
Út 19.9.17 | 20:45 | MIKU1 | G.I.C La Plate de Cünde Klokan Perón club A | 3. | 5:3 |
Út 12.9.17 | 20:45 | zzNOVOB | UTS Vršovice G.I.C La Plate de Cünde | 2. | 2:4 |
Po 4.9.17 | 19:00 | P3 | Erko Kbely G.I.C La Plate de Cünde | 1. | 0:6 k. |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Audi United FC | 11 | 9 | 0 | 2 | 50:22 | 18 |
2. | Deko | 11 | 8 | 2 | 1 | 46:26 | 18 |
3. | G.I.C La Plate de Cünde | 11 | 7 | 2 | 2 | 43:27 | 16 |
4. | Břewnow boys KMK | 11 | 7 | 0 | 4 | 41:16 | 14 |
5. | MVS Vršovice A | 11 | 7 | 0 | 4 | 50:37 | 14 |
6. | Klokan Perón club A | 11 | 5 | 1 | 5 | 39:37 | 11 |
7. | Akta - rez | 11 | 5 | 1 | 5 | 34:42 | 11 |
8. | Koberce Trend ARG | 11 | 4 | 2 | 5 | 38:36 | 10 |
9. | UTS Vršovice | 11 | 3 | 1 | 7 | 25:40 | 7 |
10. | Libčice FC | 11 | 3 | 1 | 7 | 35:57 | 7 |
11. | Erko Kbely | 11 | 2 | 1 | 8 | 22:56 | 5 |
12. | Dvorce SK MPI | 11 | 0 | 1 | 10 | 25:52 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
St 18.10.17 | 18:15 | MIKU2 | Typos FC Lucián FC A (HL2B) |
St 18.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Tatra 04 Saens 1.FC A (HL2B) |
St 18.10.17 | 20:45 | MIKU2 | VSK MFF UK Praha VET A Notorkros FK VET (VL2B) |
Út 7.11.17 | 18:15 | MIKU3 | Traktor Humus SUP A Vibromax 2012 (SVL3A) |
Út 7.11.17 | 19:30 | MIKU3 | Kliďas SFC Folprecht 1.FC VET (VL2A) |
Út 7.11.17 | 20:45 | MIKU3 | Šrot FC A.G.Č.V. (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Eichler Miloš | 1 | 0 |
Haetchi Victor | 8 | 2 |
Hloušek Michal | 9 | 10 |
Holub Ondřej | 10 | 5 |
Kostka Dominik | 8 | 11 |
Kotek David | 4 | 0 |
Maxa Jan | 4 | 0 |
Melíšek Dušan | 1 | 0 |
Paulů Tomáš | 9 | 1 |
Pecka Miroslav | 9 | 1 |
Plic Ondřej | 8 | 1 |
Pražák Petr | 6 | 3 |
Strouhal Jan | 9 | 2 |
Žežulka Ondřej | 1 | 1 |