Seznam týmů, 2. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Typos FC modro-červená
Tatra 04 zlatá, zelená
Mystique Dynamo CF bílá, červená
Lucián FC A zelená, černá
Sparta Pankrác rudá, modrá
Saens 1.FC A bílá, modrá
Inter Ohradní červená, bílá
Torpedo Barrandov šedá, bílá
The Penguins 6:5 B zeleno-bílá, modrá
Řežem to United bílá, zelená
Dynamo UK žlutá, tmavě modrá
Amfora restaurant modro-bílá, bílo-modrá

Rozpis zápasů, 2. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Inter OhradníSaens 1.FC A St 13.9. 19:30 MIKU2
Dynamo UKTatra 04 St 13.9. 19:30 CESMI
The Penguins 6:5 BLucián FC A St 13.9. 20:45 HOSTI
Řežem to UnitedMystique Dynamo CF St 13.9. 20:45 MIKU3
Amfora restaurantTypos FC St 13.9. 20:45 STOD
Torpedo BarrandovSparta Pankrác Ne 17.9. 20:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta PankrácInter Ohradní St 20.9. 19:30 MIKU4
Typos FCSaens 1.FC A St 20.9. 19:30 MIKU2
Tatra 04Řežem to United St 20.9. 20:45 MIKU4
Mystique Dynamo CFThe Penguins 6:5 B St 20.9. 20:45 MIKU3
Lucián FC ATorpedo Barrandov Čt 21.9. 19:00 P1
Amfora restaurantDynamo UK St 1.11. 19:30 CESMI
Utkání Datum Čas Hřiště
Inter OhradníLucián FC A St 27.9. 19:00 P3
Saens 1.FC ASparta Pankrác St 27.9. 19:30 MIKU1
Dynamo UKTypos FC St 27.9. 19:30 CESMI
The Penguins 6:5 BTatra 04 St 27.9. 20:45 HOSTI
Řežem to UnitedAmfora restaurant St 27.9. 20:45 MIKU3
Torpedo BarrandovMystique Dynamo CF Čt 28.9. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Typos FCSparta Pankrác St 4.10. 18:15 MIKU3
Dynamo UKŘežem to United St 4.10. 19:30 CESMI
Lucián FC ASaens 1.FC A St 4.10. 19:30 MIKU2
Mystique Dynamo CFInter Ohradní St 4.10. 20:15 METE2
Tatra 04Torpedo Barrandov Čt 5.10. 20:45 MIKU4
Amfora restaurantThe Penguins 6:5 B Pa 6.10. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta PankrácLucián FC A St 11.10. 18:15 MIKU3
Saens 1.FC AMystique Dynamo CF St 11.10. 19:30 MIKU2
The Penguins 6:5 BDynamo UK St 11.10. 19:30 CESMI
Inter OhradníTatra 04 St 11.10. 20:45 MIKU4
Torpedo BarrandovAmfora restaurant Pa 13.10. 19:30 STOD
Řežem to UnitedTypos FC Ne 15.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Amfora restaurantInter Ohradní Út 17.10. 20:45 STOD
Typos FCLucián FC A St 18.10. 18:15 MIKU2
Mystique Dynamo CFSparta Pankrác St 18.10. 19:00 ZABEH
Řežem to UnitedThe Penguins 6:5 B St 18.10. 19:30 HOSTI
Tatra 04Saens 1.FC A St 18.10. 19:30 MIKU2
Dynamo UKTorpedo Barrandov Čt 19.10. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta PankrácTatra 04 St 25.10. 18:15 MIKU4
Lucián FC AMystique Dynamo CF St 25.10. 19:30 BECH
Saens 1.FC AAmfora restaurant St 25.10. 19:30 MIKU2
Inter OhradníDynamo UK St 25.10. 19:30 CESMI
The Penguins 6:5 BTypos FC St 25.10. 20:15 P3
Torpedo BarrandovŘežem to United Ne 29.10. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo UKSaens 1.FC A St 8.11. 19:30 CESMI
Amfora restaurantSparta Pankrác St 8.11. 19:30 STOD
Typos FCMystique Dynamo CF St 8.11. 19:30 BECH
Tatra 04Lucián FC A St 8.11. 20:15 P3
Řežem to UnitedInter Ohradní St 8.11. 20:45 MIKU2
The Penguins 6:5 BTorpedo Barrandov Pa 10.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Mystique Dynamo CFTatra 04 St 15.11. 19:30 BECH
Sparta PankrácDynamo UK St 15.11. 19:30 CESMI
Saens 1.FC AŘežem to United St 15.11. 19:30 MIKU1
Lucián FC AAmfora restaurant St 15.11. 20:45 CESMI
Inter OhradníThe Penguins 6:5 B St 15.11. 20:45 HOSTI
Torpedo BarrandovTypos FC Ne 19.11. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Typos FCTatra 04 St 22.11. 19:00 P2
The Penguins 6:5 BSaens 1.FC A St 22.11. 19:30 MIKU2
Dynamo UKLucián FC A St 22.11. 19:30 CESMI
Amfora restaurantMystique Dynamo CF St 22.11. 20:00 BIHOR
Torpedo BarrandovInter Ohradní Čt 23.11. 19:00 ZABEH
Řežem to UnitedSparta Pankrác Ne 26.11. 18:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sparta PankrácThe Penguins 6:5 B St 6.12. 19:00 P1
Tatra 04Amfora restaurant St 6.12. 19:30 MIKU4
Mystique Dynamo CFDynamo UK St 6.12. 19:30 CESMI
Lucián FC AŘežem to United St 6.12. 19:30 MIKU3
Saens 1.FC ATorpedo Barrandov St 6.12. 19:30 MIKU2
Inter OhradníTypos FC St 6.12. 19:30 MIKU1