Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 19:30 | MIKU4 | Tatra 04 Amfora restaurant | 11. | 4:5 |
St 22.11.17 | 20:00 | BIHOR | Amfora restaurant Mystique Dynamo CF | 10. | 2:4 |
St 15.11.17 | 20:45 | CESMI | Lucián FC A Amfora restaurant | 9. | 0:13 |
St 8.11.17 | 19:30 | STOD | Amfora restaurant Sparta Pankrác | 8. | 4:3 |
St 1.11.17 | 19:30 | CESMI | Amfora restaurant Dynamo UK | 2. | 4:6 |
St 25.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Saens 1.FC A Amfora restaurant | 7. | 1:4 |
Út 17.10.17 | 20:45 | STOD | Amfora restaurant Inter Ohradní | 6. | 4:4 |
Pá 13.10.17 | 19:30 | STOD | Torpedo Barrandov Amfora restaurant | 5. | 7:4 |
Pá 6.10.17 | 19:30 | STOD | Amfora restaurant The Penguins 6:5 B | 4. | 2:3 |
St 27.9.17 | 20:45 | MIKU3 | Řežem to United Amfora restaurant | 3. | 1:1 |
St 13.9.17 | 20:45 | STOD | Amfora restaurant Typos FC | 1. | 5:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Pankrác | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:30 | 18 |
2. | Dynamo UK | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:29 | 17 |
3. | Tatra 04 | 11 | 7 | 0 | 4 | 44:30 | 14 |
4. | Lucián FC A | 11 | 7 | 0 | 4 | 41:41 | 14 |
5. | Typos FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:38 | 13 |
6. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:34 | 12 |
7. | Mystique Dynamo CF | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:39 | 10 |
8. | Inter Ohradní | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:33 | 8 |
9. | Torpedo Barrandov | 11 | 2 | 4 | 5 | 26:31 | 8 |
10. | Saens 1.FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:38 | 7 |
11. | Řežem to United | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:35 | 6 |
12. | The Penguins 6:5 B | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:50 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Čt 19.10.17 | 18:15 | zzNOVOB | FC Střešovice Blizzard ZM VET (VL4C) |
Čt 19.10.17 | 19:30 | zzNOVOB | PH Servis Malostranský SK (VL2B) |
Čt 9.11.17 | 17:00 | DEKAN | Stará Garda VET Malostranský SK (VL2B) |
Čt 9.11.17 | 18:15 | DEKAN | Stará Garda SUP PFC Kodymka SUP A (SVL3C) |
Čt 30.11.17 | 19:00 | P1 | PRKA Žabí hlen (HL8H) |
Čt 30.11.17 | 20:15 | P1 | Sen ČM PG supervet Cormoran FC SUP (SVL2B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chrastil Petr | 5 | 0 |
Fořt Martin | 7 | 1 |
Karas Tomáš | 9 | 4 |
Kratochvíl Lukáš | 6 | 2 |
Mikeš Petr | 10 | 2 |
Novák Michal | 3 | 0 |
Porada Jiří | 10 | 3 |
Ptáček Stanislav | 3 | 0 |
Sedláček Jakub | 1 | 1 |
Sekanina Jan | 8 | 2 |
Šultes Pavel | 10 | 21 |
Třesohlavý Karel | 11 | 0 |
Tůma Ondřej | 9 | 5 |
Vondráček Petr | 7 | 5 |