Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 19:30 | CESMI | Mystique Dynamo CF Dynamo UK | 11. | 4:4 |
St 22.11.17 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Lucián FC A | 10. | 9:2 |
St 15.11.17 | 19:30 | CESMI | Sparta Pankrác Dynamo UK | 9. | 2:1 |
St 8.11.17 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Saens 1.FC A | 8. | 5:3 |
St 1.11.17 | 19:30 | CESMI | Amfora restaurant Dynamo UK | 2. | 4:6 |
St 25.10.17 | 19:30 | CESMI | Inter Ohradní Dynamo UK | 7. | 1:3 |
Čt 19.10.17 | 19:30 | HANSP | Dynamo UK Torpedo Barrandov | 6. | 3:2 |
St 11.10.17 | 19:30 | CESMI | The Penguins 6:5 B Dynamo UK | 5. | 3:8 |
St 4.10.17 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Řežem to United | 4. | 4:0 |
St 27.9.17 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Typos FC | 3. | 5:4 |
St 13.9.17 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Tatra 04 | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Pankrác | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:30 | 18 |
2. | Dynamo UK | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:29 | 17 |
3. | Tatra 04 | 11 | 7 | 0 | 4 | 44:30 | 14 |
4. | Lucián FC A | 11 | 7 | 0 | 4 | 41:41 | 14 |
5. | Typos FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:38 | 13 |
6. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:34 | 12 |
7. | Mystique Dynamo CF | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:39 | 10 |
8. | Inter Ohradní | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:33 | 8 |
9. | Torpedo Barrandov | 11 | 2 | 4 | 5 | 26:31 | 8 |
10. | Saens 1.FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:38 | 7 |
11. | Řežem to United | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:35 | 6 |
12. | The Penguins 6:5 B | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:50 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 25.9.17 | 18:15 | CESMI | Bílý lev CF SUP Socra SUP (SVL3A) |
Po 25.9.17 | 19:30 | CESMI | Audi United FC Břewnow boys KMK (HL2A) |
Po 25.9.17 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A Steve (HL3A) |
Po 9.10.17 | 18:15 | CESMI | Traktor Humus SUP A Bílý lev CF SUP (SVL3A) |
Po 9.10.17 | 19:30 | CESMI | England United FC Zmaštěný stroje SC (HL8A) |
Po 9.10.17 | 20:45 | CESMI | Orange Predators A Torpedo Ohrobec SKA (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bandurovych Ivan | 3 | 3 |
Bogatkin Nazariy | 5 | 4 |
Bratanov Serhii | 6 | 0 |
Derkach Serhii | 2 | 0 |
Haza Dmytro | 1 | 0 |
Karabin Mykhaylo | 11 | 4 |
Karabin Vitaliy | 10 | 1 |
Kopych Davyd | 6 | 0 |
Kovalov Dmytro | 6 | 0 |
Krechun Ivan | 3 | 0 |
Kurets Roman | 8 | 2 |
Kurina Štefan | 6 | 1 |
Kyprych Dmytro | 9 | 0 |
Kytselyak Taras | 10 | 9 |
Lohoyda Oleh | 1 | 0 |
Lutsaiev Roman | 8 | 0 |
Meshko Yurii | 9 | 11 |
Mula Volodymyr | 1 | 1 |
Murzakanov Ruslan | 4 | 6 |
Oliinyk Petro | 3 | 3 |
Ostafiichuk Oleksii | 2 | 0 |
Replyuk Mihály | 3 | 1 |
Vasylčuk Dmitrij | 1 | 0 |
Yessirkegenov Yerzhan | 8 | 3 |