6. 12. 17 19:00 P1 Sparta Pankrác The Penguins 6:5 B 11. 6:0 k.
26. 11. 17 18:45 HOSTI Řežem to United Sparta Pankrác 10. 2:7 (0:3)
Nadprůměrná podívaná, zasloužená výhra Sparty. Trnka
Michal Vondrka – Dominik Hodboď, Jiří Hrubý, Martin Hrubý, Jakub Kouba, Michal Novák, Lukáš Svoboda, Petr Topol, Tomáš Vobořil vs Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Vojtěch Mareš, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský
15. OG
29. Lukáš Dufek
40., 45. Štěpán Šimeček
15. 11. 17 19:30 CESMI Sparta Pankrác Dynamo UK 9. 2:1 (2:1)
Kvalita zápasu odpovídala postavení týmů v tabulce. Hosté šli z přečíslení do vedení, Sparta ale dokázala ještě do poločasu skóre obrátit, když využila slabších chvilek brankáře Dynama. Hosté byli lepší v poli, ale rozhodla dobrá hra domácích v obraně.
Sparta Pankrác Dynamo UK
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Vojtěch Mareš, Lukáš Půlpán, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský vs Roman Lutsaiev – Ivan Bandurovych, Nazariy Bogatkin, Mykhaylo Karabin, Davyd Kopych, Dmytro Kovalov, Štefan Kurina, Dmytro Kyprych, Taras Kytselyak, Ruslan Murzakanov, Oleksii Ostafiichuk, Mihály Replyuk, Yerzhan Yessirkegenov
14., 27. Jakub Tošovský 34 Štěpán Šimeček 7. Yerzhan Yessirkegenov 12. Ivan Bandurovych
8. 11. 17 19:30 STOD Amfora restaurant Sparta Pankrác 8. 4:3 (0:1)
Utkání velmi dobré úrovně, domácí měli v závěru víc štěstí v koncovce. Husák
Amfora restaurant Sparta Pankrác
Karel Třesohlavý – Martin Fořt, Tomáš Karas, Lukáš Kratochvíl, Petr Mikeš, Jiří Porada, Jan Sekanina, Pavel Šultes vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Vojtěch Mareš, Lukáš Půlpán, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský
37. Petr Mikeš
47. Martin Fořt
51. Jiří Porada
58. Pavel Šultes
14., 48. Pavel Dufek
52. Jakub Tošovský
25. 10. 17 18:15 MIKU4 Sparta Pankrác Tatra 04 7. 7:4 (3:1)
Pohledné utkání s mírnou převahou domácích, kterou dokázali přetavit v zasloužené vítězství.
Sparta Pankrác Tatra 04
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Vojtěch Mareš, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský vs Ondřej Matějka – Michal Cimbál, Lukáš Oslzla, Michal Pařízek, Vladimír Pešata, Tomáš Pojkar, Tomáš Sloup, Jan Štěpnička, Jakub Vágenknecht, Petr Winkler
59. Tomáš Pojkar
18. 10. 17 19:00 ZABEH Mystique Dynamo CF Sparta Pankrác 6. 3:8 (2:4)
Hosté ukázali svojí kvalitu a zaslouženě vyhráli.
Mystique Dynamo CF Sparta Pankrác
Michal Lampír – Michal Burda, Marek Daněček, Jan Lenz, Jakub Mlejnek, Lukáš Smetana vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Vojtěch Mareš, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský
56. Štěpán Šimeček
11. 10. 17 18:15 MIKU3 Sparta Pankrác Lucián FC A 5. 4:1 (0:1)
Hosté šli těsně před přestávkou do vedení, ale druhý poločas patřil Spartě, která čtyřmi góly otočila zápas ve svůj prospěch. Čapla
Sparta Pankrác Lucián FC A
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Vojtěch Mareš, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský vs Marek Bruna – Marek Barták, Jakub Boudník, Martin Hejno, Adam Kraus, Jaroslav Macek, Ivo Malina, Lukáš Novák, Karel Vitvera
36. Vojtěch Mareš
37., 47. Lukáš Dufek
55. Jakub Tošovský
28. Marek Barták 60. Martin Hejno
4. 10. 17 18:15 MIKU3 Typos FC Sparta Pankrác 4. 2:5 (0:2)
Vyrovnané utkání, šťastné vítězství hostů. Kučera
Typos FC Sparta Pankrác
Tomáš Indrák – Andrej Doroš, Jan Hlinák, Vojtěch Hlinák, Daniel Kelnar, Vladimír Křížek, Filip Trnka vs Lukáš Dufek – Dominik Barták, Pavel Dufek, Lukáš Půlpán, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský
54. Vojtěch Hlinák
56. Daniel Kelnar
21. Štěpán Šimeček
28. Lukáš Půlpán
50., 56. Jakub Tošovský
59. Lukáš Dufek
27. 9. 17 19:30 MIKU1 Saens 1.FC A Sparta Pankrác 3. 5:9 (2:3)
Domácí několikrát nastřelili brankovou konstrukci a celkově neměli tolik štěstí v koncovce. Kovařík
Saens 1.FC A Sparta Pankrác
Jan Svoboda – Florin Badea, David Jonáš, Bedřich Straka, Pavel Strazzer, Petr Strazzer, Matěj Vrána, Miroslav Weiner vs Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský
57. Jakub Tošovský
20. 9. 17 19:30 MIKU4 Sparta Pankrác Inter Ohradní 2. 3:2 (2:1)
Rychlé a technické utkání s minimem faulů. Sparta zúročila celozápasovou mírnou převahu. Ladislav Obermajer ml., Pavel Máj
Sparta Pankrác Inter Ohradní
Jaroslav Příbrský – Dominik Barták, Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Vojtěch Mareš, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský vs Lukáš Bumbálek – Jan Fiřt, Martin Gregor, Josef Hejný, Martin Horáček, Filip Reinoso, Ondřej Šebela, Tomáš Zeman
19. Lukáš Dufek
26. Dominik Barták
42. Jakub Tošovský
7. Tomáš Zeman
38. Ondřej Šebela
17. 9. 17 20:00 ZABEH Torpedo Barrandov Sparta Pankrác 1. 6:5 (4:1)
Hosté prospali první poločas, zatímco Torpedo si skvělým kolektivním výkonem vytvořilo rozhodující náskok. Ten následně udrželo jak proti dotahujícímu soupeři, tak i proti evidentně nepřejícím rozhodčím... Martin Jiroušek, Vojtěch Jiroušek
Torpedo Barrandov Sparta Pankrác
Ondřej Zika – David Belán, Petr Dolejš, Jan Koháry, Michal Levora, Radek Levora, Ondřej Novák, Luděk Šístek, Jan Vosýnek vs Jaroslav Příbrský – Lukáš Dufek, Pavel Dufek, Eduard Formáček, Vojtěch Mareš, David Pokorný, Štěpán Šimeček, Jakub Tošovský