Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 19:30 | MIKU4 | Tatra 04 Amfora restaurant | 11. | 4:5 |
St 22.11.17 | 19:00 | P2 | Typos FC Tatra 04 | 10. | 2:6 |
St 15.11.17 | 19:30 | BECH | Mystique Dynamo CF Tatra 04 | 9. | 3:6 |
St 8.11.17 | 20:15 | P3 | Tatra 04 Lucián FC A | 8. | 1:2 |
St 25.10.17 | 18:15 | MIKU4 | Sparta Pankrác Tatra 04 | 7. | 7:4 |
St 18.10.17 | 19:30 | MIKU2 | Tatra 04 Saens 1.FC A | 6. | 6:2 |
St 11.10.17 | 20:45 | MIKU4 | Inter Ohradní Tatra 04 | 5. | 0:2 |
Čt 5.10.17 | 20:45 | MIKU4 | Tatra 04 Torpedo Barrandov | 4. | 2:1 |
St 27.9.17 | 20:45 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Tatra 04 | 3. | 0:6 k. |
St 20.9.17 | 20:45 | MIKU4 | Tatra 04 Řežem to United | 2. | 3:6 |
St 13.9.17 | 19:30 | CESMI | Dynamo UK Tatra 04 | 1. | 2:4 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Pankrác | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:30 | 18 |
2. | Dynamo UK | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:29 | 17 |
3. | Tatra 04 | 11 | 7 | 0 | 4 | 44:30 | 14 |
4. | Lucián FC A | 11 | 7 | 0 | 4 | 41:41 | 14 |
5. | Typos FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:38 | 13 |
6. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:34 | 12 |
7. | Mystique Dynamo CF | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:39 | 10 |
8. | Inter Ohradní | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:33 | 8 |
9. | Torpedo Barrandov | 11 | 2 | 4 | 5 | 26:31 | 8 |
10. | Saens 1.FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:38 | 7 |
11. | Řežem to United | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:35 | 6 |
12. | The Penguins 6:5 B | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:50 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 4.9.17 | 18:00 | ZAK | Bröndby codein IF Zmaštěný stroje SC (HL8A) |
Po 4.9.17 | 19:15 | ZAK | Slawoj Břevnov Starci na chmelu A (VL3A) |
Po 4.9.17 | 20:30 | ZAK | Erectico TBC Weekend Warriors FC (HL7B) |
Út 14.11.17 | 18:15 | MIKU2 | Balabuška Old TJ TBC Lachtan VET (VL4D) |
Út 14.11.17 | 19:30 | MIKU2 | Folprecht 1.FC VET Legends a Veterans (VL2A) |
Út 14.11.17 | 20:45 | MIKU2 | Deko G.I.C La Plate de Cünde (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Cimbál Michal | 2 | 0 |
Frána Ondřej | 3 | 0 |
Matějka Ondřej | 9 | 0 |
Mika Martin | 4 | 1 |
Oslzla Lukáš | 7 | 8 |
Pařízek Michal | 9 | 5 |
Pešata Vladimír | 9 | 5 |
Pojkar Tomáš | 9 | 3 |
Sloup Tomáš | 8 | 3 |
Štěpnička Jan | 10 | 7 |
Vágenknecht Jakub | 10 | 1 |
Winkler Petr | 5 | 3 |
Zeithaml Daniel | 4 | 1 |