Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 19:30 | MIKU2 | Saens 1.FC A Torpedo Barrandov | 11. | 0:0 |
Čt 23.11.17 | 19:00 | ZABEH | Torpedo Barrandov Inter Ohradní | 10. | 3:3 |
Ne 19.11.17 | 20:00 | MIKU4 | Torpedo Barrandov Typos FC | 9. | 2:3 |
Pá 10.11.17 | 19:30 | HOSTI | The Penguins 6:5 B Torpedo Barrandov | 8. | 3:1 |
Ne 29.10.17 | 20:00 | MIKU1 | Torpedo Barrandov Řežem to United | 7. | 1:1 |
Čt 19.10.17 | 19:30 | HANSP | Dynamo UK Torpedo Barrandov | 6. | 3:2 |
Pá 13.10.17 | 19:30 | STOD | Torpedo Barrandov Amfora restaurant | 5. | 7:4 |
Čt 5.10.17 | 20:45 | MIKU4 | Tatra 04 Torpedo Barrandov | 4. | 2:1 |
Čt 28.9.17 | 19:30 | HOSTI | Torpedo Barrandov Mystique Dynamo CF | 3. | 1:1 |
Čt 21.9.17 | 19:00 | P1 | Lucián FC A Torpedo Barrandov | 2. | 6:2 |
Ne 17.9.17 | 20:00 | ZABEH | Torpedo Barrandov Sparta Pankrác | 1. | 6:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Sparta Pankrác | 11 | 9 | 0 | 2 | 59:30 | 18 |
2. | Dynamo UK | 11 | 8 | 1 | 2 | 50:29 | 17 |
3. | Tatra 04 | 11 | 7 | 0 | 4 | 44:30 | 14 |
4. | Lucián FC A | 11 | 7 | 0 | 4 | 41:41 | 14 |
5. | Typos FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 39:38 | 13 |
6. | Amfora restaurant | 11 | 5 | 2 | 4 | 48:34 | 12 |
7. | Mystique Dynamo CF | 11 | 3 | 4 | 4 | 27:39 | 10 |
8. | Inter Ohradní | 11 | 2 | 4 | 5 | 29:33 | 8 |
9. | Torpedo Barrandov | 11 | 2 | 4 | 5 | 26:31 | 8 |
10. | Saens 1.FC A | 11 | 3 | 1 | 7 | 30:38 | 7 |
11. | Řežem to United | 11 | 2 | 2 | 7 | 19:35 | 6 |
12. | The Penguins 6:5 B | 11 | 2 | 1 | 8 | 16:50 | 5 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 18.9.17 | 18:15 | MIKU4 | FELace FK Alténa ST (HL8E) |
Po 18.9.17 | 19:30 | MIKU4 | Berlusconi SV Tycho de Brahe FC A (HL6B) |
Po 18.9.17 | 20:45 | MIKU4 | Pražská legie 2000 Jardovi Hřebíci (HL6A) |
St 1.11.17 | 17:30 | ARIT | Kopanda team FC Napoleoni (HL7G) |
St 1.11.17 | 18:45 | ARIT | Buchmeister team Tazmánští čertíci (HL7E) |
St 1.11.17 | 20:00 | ARIT | Stars beer Le Jardin (HL5B) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Belán David | 9 | 6 |
Dolejš Petr | 9 | 1 |
Koháry Jan | 6 | 0 |
Levora Michal | 11 | 1 |
Levora Radek | 11 | 0 |
Novák Ondřej | 8 | 1 |
Ponert David | 4 | 0 |
Sainer Jakub | 9 | 3 |
Šístek Luděk | 11 | 4 |
Šístek Petr | 10 | 6 |
Vosýnek Jan | 9 | 3 |
Zika Ondřej | 10 | 0 |