Rozpis pískání, 3. liga, skupina A

A.G.Č.V.

Po 4.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 4.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 4.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 27.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 27.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 27.9. 20:15 Záběhlice ZABEH

Domácí potřeby A

St 6.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 6.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 6.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 7.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 7.11. 20:45 Děkanka DEKAN

Ekonom WT

Út 5.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 5.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 5.9. 20:45 Aritma ARIT
Út 19.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 19.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 19.9. 20:45 Aritma ARIT

Gente - Yeti FC

Čt 7.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 7.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 7.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 28.11. 19:00 Pražačka P1
Út 28.11. 20:15 Pražačka P1

Steve

Pa 15.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 15.9. 19:15 Pražačka P3
Čt 5.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 5.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 5.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Trops 1.SK

Čt 5.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 5.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 23.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 23.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 23.10. 20:30 Koráb SC KORAB

Vojenské lesy

Pa 22.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Pa 22.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 17.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 17.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 17.10. 20:15 Záběhlice ZABEH

Torpedo Ohrobec SKA

St 13.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 13.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 10.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 10.10. 20:45 Děkanka DEKAN
St 8.11. 17:00 Děkanka DEKAN
St 8.11. 18:15 Děkanka DEKAN

Šrot FC

St 8.11. 18:15 Mikulova MIKU1
St 8.11. 19:30 Mikulova MIKU1
St 8.11. 20:45 Mikulova MIKU1
St 29.11. 18:15 Mikulova MIKU2
St 29.11. 19:30 Mikulova MIKU2
St 29.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Orange Predators A

St 4.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 4.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 4.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
St 11.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 11.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 11.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

BongoBongo AC

Út 3.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 3.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
St 8.11. 17:30 Aritma ARIT
St 8.11. 18:45 Aritma ARIT
St 8.11. 20:00 Aritma ARIT

Deportivo bez Coruna A

Čt 21.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Čt 21.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 12.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Čt 12.10. 20:30 Motorlet MOTO3
St 1.11. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 1.11. 19:15 Hrabákova HRAB3