Seznam týmů, 3. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
A.G.Č.V. světle modrá, červená
Domácí potřeby A žlutá, zelená
Ekonom WT žluto-modrá, červeno-bílá
Gente - Yeti FC modrá, oranžová
Steve modrá
Trops 1.SK modrá
Vojenské lesy červená, šedá
Torpedo Ohrobec SKA oranžová, bílo-oranžová
Šrot FC bílá, černo-bílá
Orange Predators A oranžová, modrá
BongoBongo AC bílo-černá, bílá
Deportivo bez Coruna A modro-bílá, černo-modrá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTSteve Po 4.9. 19:30 ARIT
Domácí potřeby AŠrot FC Po 4.9. 19:30 LITVI
Gente - Yeti FCOrange Predators A Po 4.9. 20:45 CESMI
BongoBongo ACTrops 1.SK Út 5.9. 19:00 P3
Deportivo bez Coruna ATorpedo Ohrobec SKA Út 5.9. 19:15 MOTO1
A.G.Č.V.Vojenské lesy Út 5.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Trops 1.SKDeportivo bez Coruna A Po 18.9. 19:00 P3
Šrot FCEkonom WT Po 18.9. 19:30 ARIT
Vojenské lesyOrange Predators A Po 18.9. 20:45 MIKU1
SteveGente - Yeti FC Út 19.9. 19:00 P1
Torpedo Ohrobec SKADomácí potřeby A Út 19.9. 19:15 MOTO1
A.G.Č.V.BongoBongo AC Út 19.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTTorpedo Ohrobec SKA Po 25.9. 19:30 ARIT
Domácí potřeby ATrops 1.SK Po 25.9. 19:30 LITVI
Gente - Yeti FCŠrot FC Po 25.9. 20:15 P3
Orange Predators ASteve Po 25.9. 20:45 CESMI
BongoBongo ACVojenské lesy Po 25.9. 20:45 MIKU1
Deportivo bez Coruna AA.G.Č.V. Út 26.9. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
BongoBongo ACDeportivo bez Coruna A Po 2.10. 19:15 HRAB3
Trops 1.SKEkonom WT Po 2.10. 19:30 ARIT
Šrot FCOrange Predators A Po 2.10. 20:45 CESMI
Vojenské lesySteve Po 2.10. 20:45 MIKU1
Torpedo Ohrobec SKAGente - Yeti FC Út 3.10. 19:15 MOTO1
A.G.Č.V.Domácí potřeby A Út 3.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTA.G.Č.V. Po 9.10. 19:30 ARIT
Domácí potřeby ABongoBongo AC Po 9.10. 19:30 LITVI
Orange Predators ATorpedo Ohrobec SKA Po 9.10. 20:45 CESMI
Deportivo bez Coruna AVojenské lesy Po 9.10. 20:45 MIKU1
SteveŠrot FC Út 10.10. 19:00 P1
Gente - Yeti FCTrops 1.SK Út 10.10. 19:15 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo bez Coruna ADomácí potřeby A Po 16.10. 19:30 LITVI
BongoBongo ACEkonom WT Po 16.10. 19:30 ARIT
Trops 1.SKOrange Predators A Po 16.10. 20:45 CESMI
Vojenské lesyŠrot FC Po 16.10. 20:45 MIKU1
Torpedo Ohrobec SKASteve Út 17.10. 19:15 MOTO1
A.G.Č.V.Gente - Yeti FC Út 17.10. 20:45 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTDeportivo bez Coruna A Po 23.10. 19:30 ARIT
Domácí potřeby AVojenské lesy Po 23.10. 19:30 LITVI
Orange Predators AA.G.Č.V. Po 23.10. 20:45 CESMI
SteveTrops 1.SK Út 24.10. 19:00 P1
Šrot FCTorpedo Ohrobec SKA Út 24.10. 19:15 MOTO1
Gente - Yeti FCBongoBongo AC Út 24.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo bez Coruna AGente - Yeti FC Po 30.10. 19:15 HRAB3
Domácí potřeby AEkonom WT Po 30.10. 19:30 LITVI
Trops 1.SKŠrot FC Po 30.10. 20:15 P2
BongoBongo ACOrange Predators A Po 30.10. 20:45 CESMI
Vojenské lesyTorpedo Ohrobec SKA Po 30.10. 20:45 MIKU1
A.G.Č.V.Steve Út 31.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Gente - Yeti FCDomácí potřeby A Po 6.11. 19:30 LITVI
Ekonom WTVojenské lesy Po 6.11. 19:30 ARIT
Orange Predators ADeportivo bez Coruna A Po 6.11. 20:45 CESMI
Torpedo Ohrobec SKATrops 1.SK Út 7.11. 19:15 MOTO1
Šrot FCA.G.Č.V. Út 7.11. 20:45 MIKU3
SteveBongoBongo AC Út 14.11. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Ekonom WTGente - Yeti FC Po 20.11. 19:30 ARIT
Domácí potřeby AOrange Predators A Po 20.11. 19:30 LITVI
BongoBongo ACŠrot FC Po 20.11. 20:15 P1
Vojenské lesyTrops 1.SK Po 20.11. 20:45 MIKU1
Deportivo bez Coruna ASteve Út 21.11. 19:00 P1
A.G.Č.V.Torpedo Ohrobec SKA Út 21.11. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo Ohrobec SKABongoBongo AC Po 4.12. 18:00 MALES
SteveDomácí potřeby A Po 4.12. 18:00 ZAK
Trops 1.SKA.G.Č.V. Po 4.12. 18:15 MIKU2
Šrot FCDeportivo bez Coruna A Po 4.12. 18:15 HOSTI
Orange Predators AEkonom WT Po 4.12. 18:15 ARIT
Gente - Yeti FCVojenské lesy Po 4.12. 18:15 MIKU1