Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Po 4.12.17 | 18:00 | MALES | Torpedo Ohrobec SKA BongoBongo AC | 11. | 5:2 |
Po 20.11.17 | 20:15 | P1 | BongoBongo AC Šrot FC | 10. | 8:3 |
Út 14.11.17 | 19:00 | P3 | Steve BongoBongo AC | 9. | 2:5 |
Po 30.10.17 | 20:45 | CESMI | BongoBongo AC Orange Predators A | 8. | 2:1 |
Út 24.10.17 | 20:15 | P3 | Gente - Yeti FC BongoBongo AC | 7. | 2:3 |
Po 16.10.17 | 19:30 | ARIT | BongoBongo AC Ekonom WT | 6. | 1:3 |
Po 9.10.17 | 19:30 | LITVI | Domácí potřeby A BongoBongo AC | 5. | 5:0 |
Po 2.10.17 | 19:15 | HRAB3 | BongoBongo AC Deportivo bez Coruna A | 4. | 2:9 |
Po 25.9.17 | 20:45 | MIKU1 | BongoBongo AC Vojenské lesy | 3. | 3:2 |
Út 19.9.17 | 20:45 | MIKU3 | A.G.Č.V. BongoBongo AC | 2. | 3:2 |
Út 5.9.17 | 19:00 | P3 | BongoBongo AC Trops 1.SK | 1. | 4:8 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Torpedo Ohrobec SKA | 11 | 9 | 1 | 1 | 55:28 | 19 |
2. | Orange Predators A | 11 | 9 | 0 | 2 | 69:35 | 18 |
3. | Domácí potřeby A | 11 | 9 | 0 | 2 | 63:32 | 18 |
4. | Ekonom WT | 11 | 6 | 2 | 3 | 36:21 | 14 |
5. | Trops 1.SK | 11 | 7 | 0 | 4 | 51:37 | 14 |
6. | Deportivo bez Coruna A | 11 | 5 | 1 | 5 | 47:44 | 11 |
7. | BongoBongo AC | 11 | 5 | 0 | 6 | 32:43 | 10 |
8. | Gente - Yeti FC | 11 | 3 | 3 | 5 | 23:38 | 9 |
9. | Steve | 11 | 3 | 1 | 7 | 31:42 | 7 |
10. | A.G.Č.V. | 11 | 2 | 3 | 6 | 26:48 | 7 |
11. | Šrot FC | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:55 | 4 |
12. | Vojenské lesy | 11 | 0 | 1 | 10 | 24:59 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 3.10.17 | 18:15 | SLIVE | Tutto bene B Rošambo (HL7G) |
Út 3.10.17 | 19:30 | SLIVE | RAF Jinonice Kulva PVC (HL7B) |
St 8.11.17 | 17:30 | ARIT | Napoleoni Lazareth (HL7G) |
St 8.11.17 | 18:45 | ARIT | Athletico KMF One Team, One Dream (HL7F) |
St 8.11.17 | 20:00 | ARIT | Sedm zbabělých A Atletico Dělo SFC B (HL6E) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Bejlovec Lukáš | 10 | 6 |
Bejlovec Marek | 1 | 0 |
Černý Filip | 6 | 3 |
Chlebna Jiří | 5 | 2 |
Císařovský Filip | 4 | 7 |
Císařovský Václav | 9 | 3 |
Masopust Karel | 11 | 7 |
Netolický Stanislav | 4 | 0 |
Perl David | 6 | 1 |
Peták Michal | 8 | 0 |
Sochůrek Petr | 10 | 1 |
Stonawski Jaroslav | 6 | 1 |
Vobořil David | 3 | 1 |