Rozpis pískání, 3. liga, skupina B

Bedna 98 FC

Po 4.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 4.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 4.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 26.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 26.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 26.9. 20:45 Mikulova MIKU2

GFC Regent A

Po 18.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 18.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 18.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 23.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 23.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 23.10. 20:30 Malešice AFK MALES

PAPE Dejvice

Po 18.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 18.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 18.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 10.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 10.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 10.10. 20:30 Malešice AFK MALES

Petrohradská BFK A

Út 19.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 19.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 19.9. 20:45 Litvínovská LITVI
Út 10.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 10.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 10.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Queens Park Club

Út 19.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 19.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 19.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 10.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 10.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 10.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Santa Tranta PC C

Po 4.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 4.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 4.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 9.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 9.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 9.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Vokra VV

Pa 22.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 22.9. 20:00 Tempo FC TEMPO
Út 17.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 17.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 17.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Výtržník HFC

Út 17.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 17.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 17.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 6.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 6.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 6.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Kliďas FC

Čt 19.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 19.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 19.10. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 6.11. 19:15 Motorlet MOTO2
Po 6.11. 20:30 Motorlet MOTO2

Spirit bar FC B

Po 4.9. 18:15 Aritma ARIT
Po 4.9. 19:30 Aritma ARIT
Po 4.9. 20:45 Aritma ARIT
Čt 16.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 16.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 16.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Pajzovna FC

Út 26.9. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 26.9. 19:15 Hrabákova HRAB1
Čt 16.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Čt 16.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 16.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

Raiffani

Ne 15.10. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 15.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Čt 16.11. 19:00 Pražačka P3
Čt 16.11. 20:15 Pražačka P3
Čt 7.12. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 7.12. 19:30 Mikulova MIKU4