Seznam týmů, 3. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Santa Tranta PC C černo-žlutá, žlutá
Spirit bar FC B červeno-černá, zelená
Vokra VV modrá
Výtržník HFC červená, modrá
Raiffani bílo-modrá
Queens Park Club červeno-černá, žlutá
Pajzovna FC černá, žlutá
PAPE Dejvice červená, světle modrá
Kliďas FC bílá, modrá
Petrohradská BFK A oranžovo-černá, modrá
GFC Regent A modrá
Bedna 98 FC červená

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK AVokra VV St 6.9. 19:00 P1
Kliďas FCVýtržník HFC St 6.9. 19:15 HRAB1
GFC Regent ASpirit bar FC B St 6.9. 19:15 ZAK
Pajzovna FCQueens Park Club St 6.9. 19:30 HOSTI
PAPE DejviceRaiffani St 6.9. 19:30 PRKOP
Bedna 98 FCSanta Tranta PC C St 6.9. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BPetrohradská BFK A St 13.9. 19:00 P1
Bedna 98 FCGFC Regent A St 13.9. 19:15 ZAK
Vokra VVKliďas FC St 13.9. 19:15 HRAB2
RaiffaniPajzovna FC St 13.9. 19:15 HRAB1
Výtržník HFCPAPE Dejvice St 13.9. 19:30 PRKOP
Santa Tranta PC CQueens Park Club St 13.9. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kliďas FCSpirit bar FC B St 20.9. 19:00 P2
Petrohradská BFK ABedna 98 FC St 20.9. 19:00 P1
Pajzovna FCVýtržník HFC St 20.9. 19:15 HRAB1
GFC Regent ASanta Tranta PC C St 20.9. 19:15 ZAK
Queens Park ClubRaiffani St 20.9. 19:30 HOSTI
PAPE DejviceVokra VV St 20.9. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Spirit bar FC BPAPE Dejvice St 4.10. 19:00 P1
GFC Regent APetrohradská BFK A St 4.10. 19:15 ZAK
Bedna 98 FCKliďas FC St 4.10. 19:15 HRAB2
Vokra VVPajzovna FC St 4.10. 19:15 HRAB1
Výtržník HFCQueens Park Club St 4.10. 19:30 HOSTI
Santa Tranta PC CRaiffani St 4.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
RaiffaniVýtržník HFC St 11.10. 18:15 MIKU4
Pajzovna FCSpirit bar FC B St 11.10. 19:00 P2
Petrohradská BFK ASanta Tranta PC C St 11.10. 19:00 P1
Kliďas FCGFC Regent A St 11.10. 19:15 ZAK
Queens Park ClubVokra VV St 11.10. 19:30 HOSTI
PAPE DejviceBedna 98 FC St 11.10. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokra VVRaiffani St 18.10. 18:15 MIKU3
Petrohradská BFK AKliďas FC St 18.10. 19:00 P1
Spirit bar FC BQueens Park Club St 18.10. 19:00 P2
GFC Regent APAPE Dejvice St 18.10. 19:15 ZAK
Bedna 98 FCPajzovna FC St 18.10. 19:15 HRAB1
Santa Tranta PC CVýtržník HFC St 18.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
RaiffaniSpirit bar FC B St 25.10. 19:00 P1
Výtržník HFCVokra VV St 25.10. 19:15 HRAB1
Pajzovna FCGFC Regent A St 25.10. 19:15 ZAK
Queens Park ClubBedna 98 FC St 25.10. 19:30 HOSTI
PAPE DejvicePetrohradská BFK A St 25.10. 19:30 PRKOP
Kliďas FCSanta Tranta PC C St 25.10. 19:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK APajzovna FC St 1.11. 19:00 P1
Spirit bar FC BVýtržník HFC St 1.11. 19:00 P2
GFC Regent AQueens Park Club St 1.11. 19:15 ZAK
Bedna 98 FCRaiffani St 1.11. 19:15 HRAB1
Kliďas FCPAPE Dejvice St 1.11. 19:30 PRKOP
Santa Tranta PC CVokra VV St 1.11. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Vokra VVSpirit bar FC B St 8.11. 19:00 P1
Výtržník HFCBedna 98 FC St 8.11. 19:15 HRAB2
RaiffaniGFC Regent A St 8.11. 19:15 ZAK
Pajzovna FCKliďas FC St 8.11. 19:15 HRAB1
Queens Park ClubPetrohradská BFK A St 8.11. 19:30 HOSTI
PAPE DejviceSanta Tranta PC C St 8.11. 19:30 PRKOP
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrohradská BFK ARaiffani St 15.11. 19:00 P1
Bedna 98 FCVokra VV St 15.11. 19:00 P3
GFC Regent AVýtržník HFC St 15.11. 19:15 ZAK
PAPE DejvicePajzovna FC St 15.11. 19:30 PRKOP
Kliďas FCQueens Park Club St 15.11. 19:30 HOSTI
Santa Tranta PC CSpirit bar FC B St 15.11. 19:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Queens Park ClubPAPE Dejvice St 29.11. 17:30 ARIT
Vokra VVGFC Regent A St 29.11. 18:00 ZAK
Spirit bar FC BBedna 98 FC St 29.11. 18:15 MIKU4
Výtržník HFCPetrohradská BFK A St 29.11. 18:15 DEKAN
RaiffaniKliďas FC St 29.11. 18:15 MIKU3
Pajzovna FCSanta Tranta PC C St 29.11. 18:15 MIKU2