Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 29.11.17 | 18:15 | DEKAN | Výtržník HFC Petrohradská BFK A | 11. | 3:2 |
St 15.11.17 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Raiffani | 10. | 0:1 |
St 8.11.17 | 19:30 | HOSTI | Queens Park Club Petrohradská BFK A | 9. | 3:1 |
St 1.11.17 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Pajzovna FC | 8. | 6:4 |
St 25.10.17 | 19:30 | PRKOP | PAPE Dejvice Petrohradská BFK A | 7. | 6:0 |
St 18.10.17 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Kliďas FC | 6. | 3:9 |
St 11.10.17 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Santa Tranta PC C | 5. | 3:5 |
St 4.10.17 | 19:15 | ZAK | GFC Regent A Petrohradská BFK A | 4. | 1:2 |
St 20.9.17 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Bedna 98 FC | 3. | 3:4 |
St 13.9.17 | 19:00 | P1 | Spirit bar FC B Petrohradská BFK A | 2. | 4:2 |
St 6.9.17 | 19:00 | P1 | Petrohradská BFK A Vokra VV | 1. | 3:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Queens Park Club | 11 | 11 | 0 | 0 | 52:18 | 22 |
2. | Výtržník HFC | 11 | 9 | 0 | 2 | 42:21 | 18 |
3. | Pajzovna FC | 11 | 6 | 1 | 4 | 41:32 | 13 |
4. | Santa Tranta PC C | 11 | 6 | 1 | 4 | 43:35 | 13 |
5. | Kliďas FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 44:47 | 12 |
6. | Bedna 98 FC | 11 | 5 | 2 | 4 | 43:54 | 12 |
7. | Spirit bar FC B | 11 | 5 | 0 | 6 | 42:43 | 10 |
8. | PAPE Dejvice | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:48 | 9 |
9. | GFC Regent A | 11 | 4 | 0 | 7 | 25:26 | 8 |
10. | Raiffani | 11 | 4 | 0 | 7 | 28:34 | 8 |
11. | Petrohradská BFK A | 11 | 3 | 0 | 8 | 25:40 | 6 |
12. | Vokra VV | 11 | 0 | 1 | 10 | 25:55 | 1 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Út 19.9.17 | 18:15 | LITVI | Demoliční četa Absinth (HL5C) |
Út 19.9.17 | 19:30 | LITVI | Šméčka Polnohospodár Praha (HL6C) |
Út 19.9.17 | 20:45 | LITVI | Santa Tranta VET Damned CF (VL1A) |
Út 10.10.17 | 18:15 | MIKU1 | Cormoran FC UVL Lekfa UVL (UVL1A) |
Út 10.10.17 | 19:30 | MIKU1 | Zelená liška TJ SUP A Ortopedie (SVL1A) |
Út 10.10.17 | 20:45 | MIKU1 | Libčice FC Klokan Perón club A (HL2A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Dreksler Václav | 10 | 0 |
Jarolím Vojtěch | 8 | 2 |
Kapucián Martin | 6 | 3 |
Králík Lukáš | 10 | 5 |
Maskaluk Milan | 5 | 1 |
Pavel Vladimír | 7 | 0 |
Procházka Tomáš | 11 | 7 |
Rajniš Jakub | 11 | 4 |
Smolík Tomáš | 10 | 2 |
Stránský Radek | 9 | 0 |
Vaš Martin | 8 | 1 |