Rozpis pískání, 3. liga, skupina C

Městská policie

Út 12.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 12.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 12.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 2.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Po 2.10. 19:15 Hrabákova HRAB1

Oratoř Kobylisy

Čt 14.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 14.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 14.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 5.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 5.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 5.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Palouček AC

Po 18.9. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 18.9. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 18.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 16.10. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 16.10. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Přezletice SK RSC

Po 30.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 30.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 30.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 20.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 20.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

R.I.P. A

Út 5.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 5.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 5.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
St 29.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 29.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 29.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Vládci Prahy

Po 25.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 25.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 14.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 14.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 14.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

4077 DUCKS

Út 26.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 26.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 16.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 16.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 16.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Scarface AC

Út 26.9. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 26.9. 20:30 Motorlet MOTO2
Po 27.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 27.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 27.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Hodkovičky United FC

St 6.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 6.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 6.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Po 4.12. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 4.12. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 4.12. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Power Rangers

Út 5.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 5.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Út 5.12. 18:15 Zákostelní ZAK
Út 5.12. 19:30 Zákostelní ZAK
Út 5.12. 20:45 Zákostelní ZAK

Sokol Picasso

Út 12.9. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 12.9. 20:15 Meteor 8 METE2
Út 3.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Út 3.10. 20:30 Motorlet MOTO2
Čt 7.12. 17:45 Děkanka DEKAN
Čt 7.12. 19:00 Děkanka DEKAN

Madona music bar

Ne 22.10. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 22.10. 20:00 Mikulova MIKU2
St 8.11. 19:00 Pražačka P2
St 8.11. 20:15 Pražačka P2
Út 5.12. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 5.12. 20:15 Meteor 8 METE1