Seznam týmů, 3. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Vládci Prahy modrá, bílá
Sokol Picasso zelená, červená
Scarface AC černá, bílá
R.I.P. A žlutá, bílá
Přezletice SK RSC žlutá, černá
Power Rangers bílo-zlatá, zlato-černá
Palouček AC zelená, černá
Oratoř Kobylisy světle modrá, tmavě modrá
Městská policie modrá, oranžová
Madona music bar černá, bílá
4077 DUCKS modrá, oranžová
Hodkovičky United FC modrá, žlutá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
4077 DUCKSSokol Picasso St 6.9. 19:30 MIKU4
Městská policieR.I.P. A St 6.9. 20:30 STER1
Madona music barScarface AC Pa 8.9. 17:00 DEKAN
Oratoř KobylisyPřezletice SK RSC Pa 8.9. 19:30 LITVI
Hodkovičky United FCVládci Prahy Pa 8.9. 20:00 TEMPO
Palouček ACPower Rangers Čt 26.10. 19:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
R.I.P. AOratoř Kobylisy St 13.9. 20:15 METE2
Sokol PicassoMadona music bar Čt 14.9. 19:30 MIKU3
Přezletice SK RSCPalouček AC Čt 14.9. 19:30 BECH
Scarface ACMěstská policie Pa 15.9. 18:00 ZAK
Hodkovičky United FC4077 DUCKS Pa 15.9. 18:45 TEMPO
Vládci PrahyPower Rangers Pa 15.9. 19:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček ACR.I.P. A St 20.9. 18:15 BECH
4077 DUCKSVládci Prahy St 20.9. 19:30 DEKAN
Městská policieSokol Picasso Čt 21.9. 19:30 MIKU2
Oratoř KobylisyScarface AC Pa 22.9. 18:00 ZAK
Madona music barHodkovičky United FC Pa 22.9. 18:15 DEKAN
Power RangersPřezletice SK RSC Pa 22.9. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Scarface ACPalouček AC Čt 28.9. 19:00 ZABEH
Sokol PicassoOratoř Kobylisy Čt 28.9. 19:30 MIKU4
4077 DUCKSMadona music bar Pa 29.9. 18:15 DEKAN
R.I.P. APower Rangers Pa 29.9. 18:15 HANSP
Hodkovičky United FCMěstská policie Pa 29.9. 18:45 TEMPO
Vládci PrahyPřezletice SK RSC Pa 29.9. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček ACSokol Picasso St 4.10. 18:15 BECH
Městská policie4077 DUCKS St 4.10. 20:15 P3
Power RangersScarface AC Pa 6.10. 18:00 ZAK
Madona music barVládci Prahy Pa 6.10. 18:15 DEKAN
Oratoř KobylisyHodkovičky United FC Pa 6.10. 18:45 TEMPO
Přezletice SK RSCR.I.P. A Pa 6.10. 19:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
4077 DUCKSOratoř Kobylisy St 11.10. 19:30 LITVI
Vládci PrahyR.I.P. A St 11.10. 20:45 MIKU1
Sokol PicassoPower Rangers Čt 12.10. 19:30 MIKU4
Scarface ACPřezletice SK RSC Pa 13.10. 18:00 ZAK
Hodkovičky United FCPalouček AC Pa 13.10. 20:45 BECH
Madona music barMěstská policie Pa 27.10. 17:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček AC4077 DUCKS St 18.10. 18:15 BECH
Přezletice SK RSCSokol Picasso Čt 19.10. 19:30 MIKU4
Městská policieVládci Prahy Čt 19.10. 19:30 ZAK
Oratoř KobylisyMadona music bar Pa 20.10. 17:00 DEKAN
R.I.P. AScarface AC Pa 20.10. 18:00 ZAK
Power RangersHodkovičky United FC Pa 20.10. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Madona music barPalouček AC St 1.11. 18:15 BECH
Městská policieOratoř Kobylisy Čt 2.11. 19:30 BECH
Sokol PicassoR.I.P. A Čt 2.11. 19:30 MIKU3
4077 DUCKSPower Rangers Pa 3.11. 18:00 MALES
Vládci PrahyScarface AC Pa 3.11. 18:00 ZAK
Hodkovičky United FCPřezletice SK RSC Pa 3.11. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Palouček ACMěstská policie St 8.11. 18:15 BECH
Přezletice SK RSC4077 DUCKS Čt 9.11. 19:15 MALES
Scarface ACSokol Picasso Čt 9.11. 19:30 MIKU3
Power RangersMadona music bar Pa 10.11. 17:00 DEKAN
R.I.P. AHodkovičky United FC Pa 10.11. 18:45 TEMPO
Oratoř KobylisyVládci Prahy Pa 10.11. 19:30 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Oratoř KobylisyPalouček AC St 15.11. 18:15 BECH
4077 DUCKSR.I.P. A St 15.11. 19:30 LITVI
Madona music barPřezletice SK RSC Čt 16.11. 19:30 DEKAN
Vládci PrahySokol Picasso Čt 16.11. 19:30 MIKU2
Městská policiePower Rangers Pa 17.11. 19:30 HANSP
Hodkovičky United FCScarface AC Pa 24.11. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol PicassoHodkovičky United FC Pa 1.12. 20:00 TEMPO
Scarface AC4077 DUCKS Pa 1.12. 20:00 ZAK
R.I.P. AMadona music bar Pa 1.12. 20:00 DEKAN
Přezletice SK RSCMěstská policie Pa 1.12. 20:00 SCBEC
Power RangersOratoř Kobylisy Pa 1.12. 20:00 HOSTI
Palouček ACVládci Prahy Pa 1.12. 20:00 BECH