8. Hodkovičky United FC 11 4 2 5 34:35 10

Út 26.9.17 19:15 MOTO2 Rebel Circus Partizan Praha   (HL7D)
Út 26.9.17 20:30 MOTO2 Hanspaulský beton Dynamo Prak   (HL8D)
Po 27.11.17 18:15 MIKU1 Traktor Humus SUP A Nejistá sezóna SUP   (SVL3A)
Po 27.11.17 19:30 MIKU1 Klokan Perón club A Deko   (HL2A)
Po 27.11.17 20:45 MIKU1 Kapitáni Víťazný február FK   (HL5B)

1. 12. 17 20:00 ZAK Scarface AC 4077 DUCKS 11. 1:6 (0:2)
Hosté byli v zápase jasně lepším týmem ve všech směrech. Předváděli pohledný fotbal plný pohybu. Závěr utkání byl zbytečně nervózní, ale to byl nebyl pan Žďárský...:-) Rosenberger
Scarface AC 4077 DUCKS
Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Martin Plevka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Richard Valoušek, Radomil Žďárský vs Michal Borovan – Jan Doležal, Lukáš Hakl, Petr Hakl, David Haring, Radek Prokop, Jaroslav Sita
57. Ondřej Honka 18., 30. Radek Prokop
33. Petr Hakl
37. Lukáš Hakl
45., 49. Jan Doležal
43. Radek Prokop
24. 11. 17 18:45 TEMPO Hodkovičky United FC Scarface AC 10. 3:3 (0:0)
Krásné utkání plné fotbalových akcí skončilo zaslouženou remízou. Janča
Hodkovičky United FC Scarface AC
Dominik Kárník – Jakub Hněvkovský, Lukáš Kraml, Štěpán Materna, Lukáš Mergl, Marek Mysliveček, Štěpán Obrusník, Dominik Pechar, Tomáš Pechar vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Martin Plevka, Roman Procházka, Stanislav Roubíček, Richard Valoušek, Radomil Žďárský
31., 35. Lukáš Mergl
59. Jakub Hněvkovský
38. Martin Plevka
40. Martin Briestenský
48. Štěpán Gregor
9. 11. 17 19:30 MIKU3 Scarface AC Sokol Picasso A 9. 2:7 (1:1)
Pěkné, vyrovnané utkání dvou ofenzivních mužstev. Domácí dvakrát vedli, Sokol ale dokázal v druhém poločase proměnit šance a zaslouženě vysoko vyhrál. Vostatek
Scarface AC Sokol Picasso A
Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Martin Plevka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Richard Valoušek, Kamil Veselý vs Tomáš Plevka – Vladimír Čermák, Martin Hladil, Lukáš Hora, Pavel Osmančík, Kamil Patkáň, Patrik Vala, Lukáš Zahradníček, David Žák
35. Lukáš Hora
3. 11. 17 18:00 ZAK Vládci Prahy Scarface AC 8. 1:2 (0:2)
Domácí byli aktivnější, ale Scarface trestali z brejků. Kohout
Vládci Prahy Scarface AC
Karel Erben – Josef Brandejs, Adam Douda, Adam Hlava, Martin Humpl, Daniel Peterka, Tomáš Souček, Jan Vosátka vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Radomil Žďárský
33. Martin Humpl 46 Daniel Peterka 20. Martin Plevka
22. Radomil Žďárský
52. Jan Samec
56. Ondřej Honka
20. 10. 17 18:00 ZAK R.I.P. A Scarface AC 7. 0:6 (0:1)
Domácí se sešli k utkání pouze v počtu 4+1. V 10. minutě po vzájemné srážce se dva hráči domácích zranili a kvůli nedostatečnému počtu hráčů na jejich straně bylo utkání ukončeno za stavu 0:1. Dufek
R.I.P. A Scarface AC
František Krejča – Jan Linhart, Petr Nosálek, Michal Špíšek, František Ulrich vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Kamil Veselý, Radomil Žďárský
9. Jan Samec
13. 10. 17 18:00 ZAK Scarface AC Přezletice SK RSC 6. 0:0 (0:0)
Pěkný, oboustranně bojovný fotbal, kterému kralovali oba gólmani.
Scarface AC Přezletice SK RSC
Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Stanislav Roubíček, Kamil Veselý vs Tomáš Zemánek – Marek Jirků, Radomír Jungbauer, Lukáš Kubelka, Lukáš Myška, Pavel Pokorný, David Rek, Jakub Šiller, Jan Šrámek
6. 10. 17 18:00 ZAK Power Rangers Scarface AC 5. 3:5 (1:2)
Technický zápas, hraný ve velkém tempu. Rangers bez střídání se drželi do poločasu, po přestávce už byla převaha hostů zřetelná. Přesto se domácí nevzdávali a bojovali až do konce. Scarface v závěrečné pětiminutovce dvěma krásnými góly pojistilo výhru, v poslední minutě ale úplně vypnulo obranu a nechalo Rangers upravit výsledek. Rosenberger
Power Rangers Scarface AC
Ondřej Vlasák – David Anděl, David Buš, Michal Kocourek, Denis Komárek, Tomáš Ottomanský, Matyáš Tittelbach vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Stanislav Roubíček, Jan Samec, Kamil Veselý, Radomil Žďárský
45. Radomil Žďárský
28. 9. 17 19:00 ZABEH Scarface AC Palouček AC 4. 6:0 k.
22. 9. 17 18:00 ZAK Oratoř Kobylisy Scarface AC 3. 3:6 (1:1)
Tvrdé, vyhrocené utkání, důrazná obrana. Hosté byli klidnější v prostoru před brankou a při střelbě. Janča
Oratoř Kobylisy Scarface AC
František Rodr – Lukáš Kučera, Tomáš Manhart, Tomáš Rossmann, Jiří Sivák, Miroslav Tipta vs Michal Klíma – Martin Briestenský, Štěpán Gregor, Ondřej Honka, Zdeněk Jemelík, Lukáš Kunt, Martin Plevka, Roman Procházka, Stanislav Roubíček, Kamil Veselý, Radomil Žďárský