Rozpis pískání, 3. liga, skupina D

Alej FK A

So 20.5. 08:45 Litvínovská LITVI
So 20.5. 10:00 Litvínovská LITVI
So 20.5. 11:15 Litvínovská LITVI
Ne 11.6. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 11.6. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 11.6. 20:00 Mikulova MIKU1

Balbín FC

So 25.3. 10:00 Litvínovská LITVI
So 25.3. 11:15 Litvínovská LITVI
So 25.3. 12:30 Litvínovská LITVI
Ne 18.6. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 18.6. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 18.6. 19:45 Hostivař SK HOSTI

Lord Mayor Idiot

Po 3.4. 18:00 Štěrboholy STER3
Po 3.4. 19:15 Štěrboholy STER3
Po 3.4. 20:30 Štěrboholy STER3
Út 9.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 9.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

S.N.F. A

So 13.5. 08:45 Litvínovská LITVI
So 13.5. 10:00 Litvínovská LITVI
Ne 25.6. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 25.6. 16:15 Děkanka DEKAN
Ne 25.6. 17:30 Děkanka DEKAN

Kapr tým 86 B

Čt 23.3. 17:00 Běchovice 2 BECH
Čt 23.3. 18:15 Běchovice 2 BECH
Ne 14.5. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 14.5. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 14.5. 17:30 Mikulova MIKU2

Debakl FC

Po 27.3. 19:00 Pražačka P1
Po 27.3. 20:15 Pražačka P1
Po 10.4. 19:00 Pražačka P1
Po 10.4. 20:15 Pražačka P1
Po 15.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 15.5. 20:30 Štěrboholy STER1

Hosthunters

So 8.4. 11:15 Litvínovská LITVI
So 8.4. 12:30 Litvínovská LITVI
Ne 4.6. 15:00 Záběhlice ZABEH
Ne 4.6. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 4.6. 17:30 Záběhlice ZABEH

Noční dravci

Po 1.5. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 1.5. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 1.5. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 24.5. 18:00 Štěrboholy STER3
St 24.5. 19:15 Štěrboholy STER3
St 24.5. 20:30 Štěrboholy STER3

Internazionale AC

Čt 30.3. 19:00 Pražačka P2
Čt 30.3. 20:15 Pražačka P2
Pa 21.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 21.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 11.5. 19:30 Běchovice 2 BECH
Čt 11.5. 20:45 Běchovice 2 BECH

Zimbru Olymp A

Po 20.3. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 20.3. 20:30 Štěrboholy STER1
Ne 25.6. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 25.6. 20:00 Děkanka DEKAN

Normální Chlapi

Po 20.3. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 20.3. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Ne 4.6. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 4.6. 17:30 Mikulova MIKU3
So 10.6. 08:45 Zákostelní ZAK
So 10.6. 10:00 Zákostelní ZAK

Steaua FC

Ne 2.4. 18:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.4. 19:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 23.4. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 23.4. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 28.5. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 28.5. 20:00 Zákostelní ZAK