Seznam týmů, 3. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Zimbru Olymp A zeleno-červená, červeno-modrá
Kapr tým 86 B modro-žlutá
S.N.F. A modrá, oranžová
Normální Chlapi růžová
Balbín FC bílá, červená
Lord Mayor Idiot červená
Steaua FC žlutá, modrá
Internazionale AC !!!nehrají !!!
Hosthunters oranžová, modro-černá
Noční dravci tmavě modrá, žluto-bílá
Debakl FC žlutá
Alej FK A červená, modro-bílá

Rozpis zápasů, 3. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Internazionale ACBalbín FC
Noční dravciS.N.F. A Ne 10.9. 16:15 HANSP
Steaua FCLord Mayor Idiot Ne 10.9. 18:45 MIKU4
HosthuntersNormální Chlapi Ne 10.9. 18:45 MIKU1
Debakl FCKapr tým 86 B Ne 10.9. 18:45 ZAK
Alej FK AZimbru Olymp A Ne 1.10. 10:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Normální ChlapiInternazionale AC
Zimbru Olymp ALord Mayor Idiot Ne 17.9. 16:15 LITVI
Kapr tým 86 BNoční dravci Ne 17.9. 17:30 LITVI
Alej FK ADebakl FC Ne 17.9. 18:45 ZAK
Balbín FCSteaua FC Ne 17.9. 18:45 MIKU4
S.N.F. AHosthunters Ne 17.9. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Internazionale ACS.N.F. A
HosthuntersKapr tým 86 B So 23.9. 08:45 LITVI
Debakl FCZimbru Olymp A Ne 24.9. 16:15 LITVI
Steaua FCNormální Chlapi Ne 24.9. 18:45 MIKU1
Lord Mayor IdiotBalbín FC Ne 24.9. 20:00 P1
Noční dravciAlej FK A Ne 26.11. 18:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Kapr tým 86 BInternazionale AC
Alej FK AHosthunters Ne 8.10. 08:45 HANSP
Zimbru Olymp ABalbín FC Ne 8.10. 15:00 KBELY
Debakl FCNoční dravci Ne 8.10. 18:45 ZAK
Normální ChlapiLord Mayor Idiot Ne 8.10. 18:45 MIKU1
S.N.F. ASteaua FC Ne 8.10. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Internazionale ACAlej FK A
Noční dravciZimbru Olymp A Ne 15.10. 16:15 LITVI
Steaua FCKapr tým 86 B Ne 15.10. 17:30 LITVI
Balbín FCNormální Chlapi Ne 15.10. 18:45 MIKU1
HosthuntersDebakl FC Ne 15.10. 18:45 ZAK
Lord Mayor IdiotS.N.F. A Ne 15.10. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Debakl FCInternazionale AC
Alej FK ASteaua FC Ne 22.10. 08:45 HANSP
Zimbru Olymp ANormální Chlapi Ne 22.10. 16:15 LITVI
Noční dravciHosthunters Ne 22.10. 17:30 CESMI
Kapr tým 86 BLord Mayor Idiot Ne 22.10. 20:00 P1
S.N.F. ABalbín FC Ne 22.10. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Internazionale ACNoční dravci
Balbín FCKapr tým 86 B So 28.10. 08:45 LITVI
HosthuntersZimbru Olymp A Ne 29.10. 17:45 METE1
Normální ChlapiS.N.F. A Ne 29.10. 18:45 MIKU1
Steaua FCDebakl FC Ne 29.10. 18:45 ZAK
Lord Mayor IdiotAlej FK A Ne 29.10. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
HosthuntersInternazionale AC
Kapr tým 86 BNormální Chlapi So 4.11. 08:45 LITVI
Alej FK ABalbín FC Ne 5.11. 08:45 HANSP
Zimbru Olymp AS.N.F. A Ne 5.11. 16:15 LITVI
Noční dravciSteaua FC Ne 5.11. 17:30 CESMI
Debakl FCLord Mayor Idiot Ne 5.11. 18:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Internazionale ACZimbru Olymp A
S.N.F. AKapr tým 86 B So 11.11. 08:45 LITVI
Normální ChlapiAlej FK A Ne 12.11. 18:45 MIKU1
Balbín FCDebakl FC Ne 12.11. 18:45 ZAK
Lord Mayor IdiotNoční dravci Ne 12.11. 20:00 P1
Steaua FCHosthunters Ne 12.11. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Internazionale ACSteaua FC
Alej FK AS.N.F. A Ne 19.11. 08:45 HANSP
Zimbru Olymp AKapr tým 86 B Ne 19.11. 16:15 LITVI
Noční dravciBalbín FC Ne 19.11. 18:45 HANSP
Debakl FCNormální Chlapi Ne 19.11. 18:45 ZAK
HosthuntersLord Mayor Idiot Ne 19.11. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Lord Mayor IdiotInternazionale AC
Kapr tým 86 BAlej FK A Ne 3.12. 17:30 P3
S.N.F. ADebakl FC Ne 3.12. 17:30 ZAK
Normální ChlapiNoční dravci Ne 3.12. 17:30 TEMPO
Balbín FCHosthunters Ne 3.12. 17:30 P2
Steaua FCZimbru Olymp A Ne 3.12. 17:30 P1