Rozpis pískání, 4. liga, skupina A

Borussia Bubeneč

St 6.9. 18:15 Mikulova MIKU3
St 6.9. 19:30 Mikulova MIKU3
St 6.9. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 26.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 26.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 26.9. 20:45 Běchovice 2 BECH

Bronx KKK A

St 6.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 6.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 6.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 26.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Čt 26.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Kehar Club FC

St 13.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 13.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 13.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 2.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 2.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 2.10. 20:30 Malešice AFK MALES

Rumpra Praha FC

St 20.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 20.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 20.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Pa 13.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 13.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Samson Bonella A

Čt 21.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 21.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 21.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 12.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 12.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 12.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Speciál Bráník A

Čt 21.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Čt 21.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 21.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 22.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Ne 22.10. 20:00 Tempo FC TEMPO

Útlum

St 20.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 20.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 17.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 17.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 17.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

Cvrčci FC

Út 26.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 26.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
St 18.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 18.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 18.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Ramutant CF

Čt 2.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 2.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 2.11. 20:45 Mikulova MIKU1
St 29.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 29.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 29.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Stará dáma

St 11.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 11.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 11.10. 20:45 Mikulova MIKU4
St 1.11. 18:15 Mikulova MIKU3
St 1.11. 19:30 Mikulova MIKU3
St 1.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Koloušci AK

Út 5.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 5.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 26.9. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 26.9. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 21.11. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 21.11. 19:15 Koráb SC KORAB

Papíráci CF

Čt 7.9. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 7.9. 20:30 Motorlet MOTO1
St 4.10. 19:15 Motorlet MOTO3
St 4.10. 20:30 Motorlet MOTO3
St 15.11. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 15.11. 20:45 Tempo FC TEMPO