Seznam týmů, 4. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Borussia Bubeneč žlutá, modrá
Bronx KKK A modro-černá
Kehar Club FC žlutá, černá
Rumpra Praha FC žlutá, tmavě modrá
Samson Bonella A zelená
Speciál Bráník A modrá, žlutá
Útlum modrá
Cvrčci FC zelená, červená
Ramutant CF červená, žluto-zelená
Stará dáma bílo-černá
Koloušci AK černá, žlutá
Papíráci CF modrá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Koloušci AKRumpra Praha FC Po 4.9. 18:15 LITVI
Borussia BubenečÚtlum Po 4.9. 19:15 SCBEC
Kehar Club FCSpeciál Bráník A Po 4.9. 19:30 DEKAN
Cvrčci FCStará dáma Út 5.9. 19:00 ZABEH
Papíráci CFRamutant CF St 6.9. 19:00 METE1
Bronx KKK ASamson Bonella A St 20.9. 20:30 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečCvrčci FC Po 11.9. 18:00 SCBEC
ÚtlumRamutant CF Po 11.9. 19:15 SCBEC
Rumpra Praha FCPapíráci CF Po 11.9. 19:30 LITVI
Speciál Bráník ABronx KKK A Po 11.9. 20:30 STER1
Stará dámaKehar Club FC Út 12.9. 19:30 BECH
Samson Bonella AKoloušci AK Út 12.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Kehar Club FCBorussia Bubeneč Po 25.9. 18:00 SCBEC
Cvrčci FCÚtlum Po 25.9. 19:15 SCBEC
Koloušci AKSpeciál Bráník A Po 25.9. 19:30 MIKU3
Papíráci CFSamson Bonella A Po 25.9. 20:15 ZABEH
Ramutant CFRumpra Praha FC Po 25.9. 20:45 LITVI
Bronx KKK AStará dáma Út 26.9. 19:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečBronx KKK A Po 2.10. 18:00 SCBEC
Samson Bonella ARamutant CF Po 2.10. 18:15 MIKU3
ÚtlumRumpra Praha FC Po 2.10. 19:15 SCBEC
Speciál Bráník APapíráci CF Po 2.10. 20:45 HOSTI
Cvrčci FCKehar Club FC Út 3.10. 19:00 P2
Stará dámaKoloušci AK Út 3.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Koloušci AKBorussia Bubeneč Po 9.10. 18:00 SCBEC
Rumpra Praha FCSamson Bonella A Po 9.10. 18:15 LITVI
Ramutant CFSpeciál Bráník A Po 9.10. 19:00 P3
Papíráci CFStará dáma Po 9.10. 19:15 MALES
Kehar Club FCÚtlum Po 9.10. 19:15 SCBEC
Bronx KKK ACvrčci FC Út 10.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečPapíráci CF Po 23.10. 18:00 SCBEC
Stará dámaRamutant CF Po 23.10. 18:00 KORAB
Speciál Bráník ARumpra Praha FC Po 23.10. 18:15 LITVI
ÚtlumSamson Bonella A Po 23.10. 19:15 SCBEC
Kehar Club FCBronx KKK A Út 24.10. 19:30 HOSTI
Cvrčci FCKoloušci AK Út 24.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ramutant CFBorussia Bubeneč Po 30.10. 18:00 SCBEC
Bronx KKK AÚtlum Po 30.10. 19:15 SCBEC
Samson Bonella ASpeciál Bráník A Po 30.10. 19:30 MIKU3
Papíráci CFCvrčci FC Po 30.10. 19:30 HOSTI
Rumpra Praha FCStará dáma Út 31.10. 19:30 LITVI
Koloušci AKKehar Club FC Út 31.10. 20:30 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Cvrčci FCRamutant CF Po 6.11. 18:00 MALES
Borussia BubenečRumpra Praha FC Po 6.11. 18:00 SCBEC
ÚtlumSpeciál Bráník A Po 6.11. 19:15 SCBEC
Kehar Club FCPapíráci CF Po 6.11. 19:30 DEKAN
Stará dámaSamson Bonella A Út 7.11. 18:00 SCBEC
Bronx KKK AKoloušci AK Út 7.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella ABorussia Bubeneč Po 13.11. 18:00 SCBEC
Papíráci CFBronx KKK A Po 13.11. 19:00 ZABEH
Koloušci AKÚtlum Po 13.11. 19:15 SCBEC
Speciál Bráník AStará dáma Po 13.11. 19:30 MIKU4
Rumpra Praha FCCvrčci FC Po 13.11. 19:30 LITVI
Ramutant CFKehar Club FC Po 13.11. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Borussia BubenečSpeciál Bráník A Po 20.11. 18:00 SCBEC
Kehar Club FCRumpra Praha FC Po 20.11. 18:15 LITVI
Bronx KKK ARamutant CF Po 20.11. 19:00 P3
Koloušci AKPapíráci CF Po 20.11. 19:15 MALES
ÚtlumStará dáma Po 20.11. 19:15 SCBEC
Cvrčci FCSamson Bonella A Út 21.11. 19:00 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Stará dámaBorussia Bubeneč Po 4.12. 19:00 METE2
Samson Bonella AKehar Club FC Po 4.12. 19:00 P3
Rumpra Praha FCBronx KKK A Po 4.12. 19:00 METE1
Ramutant CFKoloušci AK Po 4.12. 19:00 P2
Papíráci CFÚtlum Po 4.12. 19:00 P1
Speciál Bráník ACvrčci FC Po 4.12. 19:15 TEMPO