Rozpis pískání, 4. liga, skupina B

Batalion 91 A

Út 5.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 5.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 5.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Út 26.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 26.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 26.9. 20:45 Mikulova MIKU4

Bakera

Po 25.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 25.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 25.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 6.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 6.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 6.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Ferri FC

Čt 7.9. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 7.9. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 7.9. 20:45 Zákostelní ZAK
Čt 28.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 28.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 28.9. 20:45 Mikulova MIKU1

Ujde to 1980 SK

Út 17.10. 18:15 Litvínovská LITVI
Út 17.10. 19:30 Litvínovská LITVI
Út 17.10. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 6.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Po 6.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Po 6.11. 20:30 Zákostelní ZAK

Nalejto 1.FC

St 18.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 18.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Út 7.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 7.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 7.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Sean team A

St 27.9. 18:45 Aritma ARIT
St 27.9. 20:00 Aritma ARIT
Čt 19.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Čt 19.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Čt 19.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Restaurace U Pecků B

St 13.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 13.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 13.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 3.10. 19:00 Meteor 8 METE2
Út 3.10. 20:15 Meteor 8 METE2

Pozdní sběr II

Čt 21.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 21.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 21.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 10.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 10.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Purple Team AFK

Út 5.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 5.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Út 17.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 17.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP
St 22.11. 18:00 Zákostelní ZAK
St 22.11. 19:15 Zákostelní ZAK

Speciál Bráník B

Út 5.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 5.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 17.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 17.10. 20:30 Motorlet MOTO3
Čt 23.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 23.11. 20:45 Mikulova MIKU1

Hoblina Jižák FC

Út 12.9. 19:15 Motorlet MOTO1
Út 12.9. 20:30 Motorlet MOTO1
St 4.10. 17:00 Děkanka DEKAN
St 4.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 7.12. 18:15 Koráb SC KORAB
Čt 7.12. 19:30 Koráb SC KORAB

Models FC

Út 12.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 12.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Út 3.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Út 3.10. 20:15 Meteor 8 METE1
Pa 1.12. 18:45 Běchovice 2 BECH
Pa 1.12. 20:00 Běchovice 2 BECH