Seznam týmů, 4. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Sean team A zeleno-černá
Ujde to 1980 SK růžovo-černá, červeno-bílá
Restaurace U Pecků B tyrkysová, fialová
Hoblina Jižák FC červená, bílá
Speciál Bráník B modrá, oranžová
Models FC růžová
Purple Team AFK fialová, žlutá
Ferri FC modro-černá, zelená
Pozdní sběr II fialová
Bakera oranžová, zelená
Nalejto 1.FC růžová
Batalion 91 A žlutá, zelená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Purple Team AFKModels FC Po 4.9. 19:00 DABLI
BakeraRestaurace U Pecků B Po 4.9. 19:30 MIKU3
Ferri FCSpeciál Bráník B Po 4.9. 20:45 MIKU3
Pozdní sběr IIHoblina Jižák FC Po 4.9. 20:45 MIKU2
Batalion 91 ASean team A Po 4.9. 20:45 LITVI
Nalejto 1.FCUjde to 1980 SK Pa 8.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKBakera Po 11.9. 19:15 ZAK
Speciál Bráník BPurple Team AFK Po 11.9. 19:15 STER1
Restaurace U Pecků BPozdní sběr II Po 11.9. 19:30 MIKU4
Hoblina Jižák FCFerri FC Po 11.9. 20:45 MIKU3
Sean team AModels FC Po 11.9. 20:45 LITVI
Batalion 91 ANalejto 1.FC Pa 15.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Pozdní sběr IIUjde to 1980 SK Po 18.9. 18:00 ZAK
Models FCSpeciál Bráník B Po 18.9. 19:00 DABLI
BakeraBatalion 91 A Po 18.9. 19:30 MIKU2
Purple Team AFKHoblina Jižák FC Po 18.9. 20:45 MIKU3
Ferri FCRestaurace U Pecků B Po 18.9. 20:45 MIKU2
Nalejto 1.FCSean team A Pa 22.9. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKFerri FC Po 25.9. 18:00 ZAK
Restaurace U Pecků BPurple Team AFK Po 25.9. 18:00 MALES
Hoblina Jižák FCModels FC Po 25.9. 20:45 MIKU2
Batalion 91 APozdní sběr II St 27.9. 19:30 MIKU4
Nalejto 1.FCBakera Pa 29.9. 19:30 BECH
Sean team ASpeciál Bráník B Po 16.10. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Purple Team AFKUjde to 1980 SK Po 2.10. 18:00 ZAK
Models FCRestaurace U Pecků B Po 2.10. 19:00 DABLI
Speciál Bráník BHoblina Jižák FC Po 2.10. 20:45 MIKU3
Ferri FCBatalion 91 A Po 2.10. 20:45 MIKU2
BakeraSean team A Po 2.10. 20:45 LITVI
Pozdní sběr IINalejto 1.FC Pa 6.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKModels FC Po 9.10. 18:00 ZAK
Restaurace U Pecků BSpeciál Bráník B Po 9.10. 19:30 MIKU4
Batalion 91 APurple Team AFK Po 9.10. 20:30 MALES
BakeraPozdní sběr II Po 9.10. 20:45 MIKU3
Sean team AHoblina Jižák FC Po 9.10. 20:45 LITVI
Nalejto 1.FCFerri FC Pa 13.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ferri FCBakera Po 16.10. 20:45 MIKU2
Speciál Bráník BUjde to 1980 SK Po 23.10. 18:00 ZAK
Models FCBatalion 91 A Po 23.10. 19:00 DABLI
Hoblina Jižák FCRestaurace U Pecků B Po 23.10. 20:45 MIKU1
Pozdní sběr IISean team A Po 23.10. 20:45 LITVI
Purple Team AFKNalejto 1.FC Pa 27.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Ujde to 1980 SKHoblina Jižák FC Po 30.10. 18:00 ZAK
Batalion 91 ASpeciál Bráník B Po 30.10. 19:30 MIKU4
BakeraPurple Team AFK Po 30.10. 20:15 ZABEH
Pozdní sběr IIFerri FC Po 30.10. 20:45 MIKU2
Sean team ARestaurace U Pecků B Po 30.10. 20:45 LITVI
Nalejto 1.FCModels FC Pa 3.11. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků BUjde to 1980 SK Po 13.11. 18:00 ZAK
Speciál Bráník BNalejto 1.FC Po 13.11. 18:15 BECH
Models FCBakera Po 13.11. 19:00 DABLI
Purple Team AFKPozdní sběr II Po 13.11. 19:15 HRAB2
Hoblina Jižák FCBatalion 91 A Po 13.11. 20:45 MIKU2
Ferri FCSean team A Po 13.11. 20:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Pozdní sběr IIModels FC Po 20.11. 19:00 DABLI
BakeraSpeciál Bráník B Po 20.11. 19:30 MIKU3
Batalion 91 ARestaurace U Pecků B Po 20.11. 19:30 MIKU2
Ferri FCPurple Team AFK Po 20.11. 20:45 MIKU2
Nalejto 1.FCHoblina Jižák FC Po 20.11. 20:45 MIKU3
Sean team AUjde to 1980 SK Po 20.11. 20:45 LITVI
Utkání Datum Čas Hřiště
Restaurace U Pecků BNalejto 1.FC Po 4.12. 19:15 MALES
Models FCFerri FC Po 4.12. 19:15 ZAK
Ujde to 1980 SKBatalion 91 A Po 4.12. 19:30 DEKAN
Hoblina Jižák FCBakera Po 4.12. 19:30 MIKU3
Speciál Bráník BPozdní sběr II Po 4.12. 19:30 MIKU2
Purple Team AFKSean team A Po 4.12. 19:30 MIKU1