Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

Morová rána 1.FC

Čt 14.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 14.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 14.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Po 2.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Po 2.10. 20:30 Motorlet MOTO2
Út 21.11. 20:30 Koráb SC KORAB

Nova LFC A

Čt 14.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 14.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 14.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 5.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 5.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 5.10. 20:30 Malešice AFK MALES

Real TIDE XXL

Út 19.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 19.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 19.9. 20:45 Mikulova MIKU1
St 11.10. 18:15 Mikulova MIKU1
St 11.10. 19:30 Mikulova MIKU1
St 11.10. 20:45 Mikulova MIKU1

Sedm zbabělých B

St 20.9. 18:15 Mikulova MIKU1
St 20.9. 19:30 Mikulova MIKU1
St 20.9. 20:45 Mikulova MIKU1
Pa 13.10. 18:45 Tempo FC TEMPO
Pa 13.10. 20:00 Tempo FC TEMPO

Terasy KFC A

Po 16.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 16.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 16.10. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 6.11. 18:00 Malešice AFK MALES
Po 6.11. 19:15 Malešice AFK MALES
Po 6.11. 20:30 Malešice AFK MALES

Torpedo Cannabis

St 1.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 1.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 1.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 27.11. 17:45 Malešice AFK MALES
Po 27.11. 19:00 Malešice AFK MALES
Po 27.11. 20:15 Malešice AFK MALES

Modrý Svině A

Po 11.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 11.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 11.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 21.11. 19:00 Pražačka P3
Út 21.11. 20:15 Pražačka P3

K.T.S. FC

Út 17.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Út 17.10. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Út 17.10. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 10.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Pa 10.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

The Wall

Út 14.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 14.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 14.11. 20:45 Mikulova MIKU3
St 6.12. 18:15 Mikulova MIKU4
St 6.12. 19:30 Mikulova MIKU4
St 6.12. 20:45 Mikulova MIKU4

La Famiglia

Po 11.9. 18:45 Bílá Hora BIHOR
Po 11.9. 20:00 Bílá Hora BIHOR
St 4.10. 19:00 Meteor 8 METE2
St 4.10. 20:15 Meteor 8 METE2
Čt 23.11. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 23.11. 20:30 Tempo FC TEMPO

Footside

Ne 22.10. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 22.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Čt 9.11. 17:00 Zákostelní ZAK
Čt 9.11. 18:15 Zákostelní ZAK
St 6.12. 19:00 Pražačka P1
St 6.12. 20:15 Pražačka P1

Vemex

Po 4.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 4.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB