Rozpis pískání, 4. liga, skupina C

Morová rána 1.FC

St 5.4. 18:15 Mikulova MIKU4
St 5.4. 19:30 Mikulova MIKU4
St 5.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 24.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 24.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 24.4. 20:45 Mikulova MIKU3

Nova LFC A

Út 4.4. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 4.4. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 4.4. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 24.4. 18:00 Štěrboholy STER1
Po 24.4. 19:15 Štěrboholy STER1
Po 24.4. 20:30 Štěrboholy STER1

Real TIDE XXL

Út 11.4. 18:15 Běchovice 2 BECH
Út 11.4. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 11.4. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 16.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 16.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

Sedm zbabělých B

Po 24.4. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 24.4. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 24.4. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 15.5. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 15.5. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 15.5. 20:45 Mikulova MIKU2

Terasy KFC A

Út 25.4. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 25.4. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 25.4. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Po 22.5. 18:00 Hrabákova HRAB2
Po 22.5. 19:15 Hrabákova HRAB2

Torpedo Cannabis

St 26.4. 18:15 Mikulova MIKU2
St 26.4. 19:30 Mikulova MIKU2
St 26.4. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 15.5. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 15.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 15.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Modrý Svině A

Út 30.5. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 30.5. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 30.5. 20:45 Děkanka DEKAN
Pa 9.6. 17:00 Děkanka DEKAN
Pa 9.6. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 9.6. 19:30 Děkanka DEKAN

K.T.S. FC

Út 4.4. 19:00 Motorlet MOTO2
Út 4.4. 20:15 Motorlet MOTO2
Čt 1.6. 18:00 Malešice AFK MALES
Čt 1.6. 19:15 Malešice AFK MALES
Čt 1.6. 20:30 Malešice AFK MALES

The Wall

St 3.5. 19:15 Štěrboholy STER2
St 3.5. 20:30 Štěrboholy STER2
St 28.6. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 28.6. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 28.6. 20:45 Hostivař SK HOSTI

La Famiglia

St 12.4. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 12.4. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 22.5. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 22.5. 20:15 Ďáblice SK DABLI
Po 12.6. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 12.6. 20:45 Běchovice 2 BECH

Footside

Po 1.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 1.5. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 25.5. 18:00 Štěrboholy STER1
Čt 25.5. 19:15 Štěrboholy STER1
Út 13.6. 18:15 Stodůlky Sokol STOD
Út 13.6. 19:30 Stodůlky Sokol STOD

Vemex

St 22.3. 18:00 Hrabákova HRAB3
St 22.3. 19:15 Hrabákova HRAB3
Ne 14.5. 17:30 Kbely Spartak KBELY
Ne 14.5. 18:45 Kbely Spartak KBELY
St 31.5. 19:30 Tempo FC TEMPO
St 31.5. 20:45 Tempo FC TEMPO