Seznam týmů, 4. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Vemex !!!nehrají !!!
Torpedo Cannabis tmavě modrá
Footside oranžová
Terasy KFC A zeleno-žlutá, oranžová
K.T.S. FC oranžová, zelená
Real TIDE XXL červeno-černá, bílá
Morová rána 1.FC modro-černá, bílo-modrá
Nova LFC A modrá, žlutá
Modrý Svině A modrá, černá
La Famiglia červeno-černá
Sedm zbabělých B oranžová, modro-oranžová
The Wall bílá, modrá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých BTorpedo Cannabis Út 5.9. 19:00 P2
Morová rána 1.FCReal TIDE XXL Út 5.9. 20:15 METE1
Nova LFC AK.T.S. FC St 6.9. 19:00 P3
The WallVemex St 6.9. 19:15 HRAB2
La FamigliaFootside St 6.9. 19:30 HANSP
Modrý Svině ATerasy KFC A Čt 28.9. 19:15 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
The WallSedm zbabělých B Út 12.9. 19:00 P2
Terasy KFC ANova LFC A Út 12.9. 19:00 P3
K.T.S. FCMorová rána 1.FC Út 12.9. 20:15 METE1
Torpedo CannabisLa Famiglia St 13.9. 19:30 HANSP
FootsideModrý Svině A Čt 14.9. 19:15 KORAB
VemexReal TIDE XXL Čt 14.9. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
La FamigliaThe Wall Út 19.9. 19:30 HANSP
Morová rána 1.FCTerasy KFC A Út 19.9. 20:15 METE1
Sedm zbabělých BVemex Út 19.9. 20:15 P3
Nova LFC AFootside St 20.9. 18:15 MIKU3
Modrý Svině ATorpedo Cannabis Čt 21.9. 19:15 KORAB
Real TIDE XXLK.T.S. FC Čt 21.9. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
FootsideMorová rána 1.FC Út 3.10. 20:15 METE1
Torpedo CannabisNova LFC A St 4.10. 18:15 MIKU4
VemexK.T.S. FC St 4.10. 19:30 BECH
The WallModrý Svině A Čt 5.10. 19:15 KORAB
Terasy KFC AReal TIDE XXL Čt 5.10. 19:30 DEKAN
Sedm zbabělých BLa Famiglia Pa 6.10. 18:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
La FamigliaVemex Út 10.10. 17:00 HANSP
K.T.S. FCTerasy KFC A Út 10.10. 19:15 HRAB3
Morová rána 1.FCTorpedo Cannabis Út 10.10. 20:15 METE1
Nova LFC AThe Wall St 11.10. 19:15 HRAB1
Modrý Svině ASedm zbabělých B Čt 12.10. 19:15 KORAB
Real TIDE XXLFootside Čt 12.10. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Sedm zbabělých BNova LFC A Út 17.10. 19:00 P3
VemexTerasy KFC A Út 17.10. 19:30 CESMI
The WallMorová rána 1.FC Út 17.10. 20:15 METE1
FootsideK.T.S. FC St 18.10. 19:15 HRAB2
La FamigliaModrý Svině A Čt 19.10. 19:15 KORAB
Torpedo CannabisReal TIDE XXL Čt 19.10. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC ALa Famiglia Út 24.10. 18:15 HANSP
Real TIDE XXLThe Wall Út 24.10. 19:15 HRAB3
Morová rána 1.FCSedm zbabělých B Út 24.10. 20:15 METE1
Terasy KFC AFootside Út 24.10. 20:45 CESMI
K.T.S. FCTorpedo Cannabis St 25.10. 19:15 HRAB2
Modrý Svině AVemex Čt 26.10. 17:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo CannabisTerasy KFC A Út 31.10. 19:00 P3
The WallK.T.S. FC St 1.11. 19:15 HRAB2
VemexFootside Čt 2.11. 17:00 ARIT
Modrý Svině ANova LFC A Čt 2.11. 19:15 KORAB
Sedm zbabělých BReal TIDE XXL Čt 2.11. 19:30 DEKAN
La FamigliaMorová rána 1.FC Pa 3.11. 18:15 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Terasy KFC AThe Wall Út 7.11. 19:15 MOTO2
Morová rána 1.FCModrý Svině A Út 7.11. 20:15 METE1
Nova LFC AVemex St 8.11. 17:00 DEKAN
FootsideTorpedo Cannabis St 8.11. 20:45 MIKU4
K.T.S. FCSedm zbabělých B Čt 9.11. 19:00 P3
Real TIDE XXLLa Famiglia Čt 9.11. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC AMorová rána 1.FC Út 21.11. 19:15 KORAB
La FamigliaK.T.S. FC Út 21.11. 20:45 ARIT
VemexTorpedo Cannabis St 22.11. 18:55 P3
The WallFootside St 22.11. 19:30 MIKU3
Modrý Svině AReal TIDE XXL Čt 23.11. 19:15 KORAB
Sedm zbabělých BTerasy KFC A Pa 24.11. 18:00 MALES
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpedo CannabisThe Wall Út 5.12. 20:15 P3
FootsideSedm zbabělých B Út 5.12. 20:15 P2
Terasy KFC ALa Famiglia Út 5.12. 20:15 P1
K.T.S. FCModrý Svině A Út 5.12. 20:15 KORAB
Real TIDE XXLNova LFC A Út 5.12. 20:15 METE2
Morová rána 1.FCVemex Út 5.12. 20:15 METE1