Út 17.10.17 18:15 zzNOVOB 4 TD Ala Bundy B Kolíci   (HL8E)
Út 17.10.17 19:30 zzNOVOB Turman VET UTS Vršovice VET   (VL3A)
Út 17.10.17 20:45 zzNOVOB Deko UTS Vršovice   (HL2A)
Pá 10.11.17 19:00 ZABEH Modrý balet A Princ Praha FC   (HL7K)
Pá 10.11.17 20:15 ZABEH Ol´school Fellas BK Lipodur FC A   (HL6I)

5. 12. 17 20:15 KORAB K.T.S. FC Modrý Svině A 11. 6:4 (2:3)
Krásné utkání, ve kterém se útočné akce přelévaly ze strany na stranu, stejně jako vedení. Ojedinělá fair-play hra obou týmů včetně přiznané penalty zasluhuje respekt. Remíza by byla spravedlivější, ale domácí hráli v druhém poločase mnohem víc v klidu a trestali chyby nervózního soupeře. Pavel Procházka, Tomáš Pavlok
K.T.S. FC Modrý Svině A
Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Alexandr Koula, Tomáš Miko, Josef Němeček vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, David Straka
28., 45. Michal Bočan
21. 11. 17 20:45 ARIT La Famiglia K.T.S. FC 10. 3:1 (0:1)
Dobrý fotbal, domácí i díky početnější střídačce v závěru rozhodli. Husák
La Famiglia K.T.S. FC
Petr Dvořák – Josef Kurka, Carlo Maria Maione, Vojtěch Obhlídal, Jakub Sochor, Michal Sochor, Jan Vejlupek, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček, Tomáš Pata
31., 60. Carlo Maria Maione
57. Jan Zuna
43 Jan Zuna 29. Patrik Macej
9. 11. 17 19:00 P3 K.T.S. FC Sedm zbabělých B 9. 6:0 k.
Hosté se k utkání nedostavili v dostatečném počtu.
K.T.S. FC Sedm zbabělých B
Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Michal Gloser, Martin Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček vs Radek Mališ – Martin Kuča, Jakub Neburka, Tomáš Surmík
1. 11. 17 19:15 HRAB2 The Wall K.T.S. FC 8. 1:2 (0:0)
Utkání ve sportovním duchu.
The Wall K.T.S. FC
Petr Vonka – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Josef Stolín, Jan Topinka, Jakub Zamazal vs Josef Němeček – Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Alexandr Koula, Tomáš Miko
34. Petr Jindřich 41., 57. Martin Fiala
25. 10. 17 19:15 HRAB2 K.T.S. FC Torpedo Cannabis 7. 0:5 (0:2)
K.T.S. zaspalo začátek a rychle prohrávalo. Po vyloučení gólmana domácích se druhý poločas jen dohrával.
K.T.S. FC Torpedo Cannabis
Pavel Švejda – Michal Gloser, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Alexandr Koula, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček, Tomáš Pata vs Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Jaroslav Falat, Jiří Kopřiva, Stanislav Kovalčin, Tomáš Krejčí, Ján Labant, Pavol Mulík, Marián Pitel
24 Pavel Švejda 1., 40., 46., 56. Marián Pitel
4. Michal Bošela
18. 10. 17 19:15 HRAB2 Footside K.T.S. FC 6. 0:5 (0:3)
Hosté si v poklidném utkání došli pro zasloužené vítězství.
Footside K.T.S. FC
Miloš Valek – Martin Bednařík, Jakub Grünbaum, Pavel Horák, Tomáš Hos, Jan Kadlčák, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Jan Šmirkl, Lukáš Vachuta vs Pavel Švejda – Adam Brentner, Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Patrik Macej, Josef Němeček, Tomáš Pata
4., 47. Martin Kabelka
6., 18., 38. Martin Fiala
10. 10. 17 19:15 HRAB3 K.T.S. FC Terasy KFC A 5. 2:5 (2:1)
Hosté dokázali v druhém poločase smazat náskok soupeře a v poslední pětiminutovce třemi góly do prázdné branky rozhodli.
K.T.S. FC Terasy KFC A
Pavel Švejda – Adam Brentner, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Alexandr Koula, Tomáš Miko, Josef Němeček vs Jan Bureš – Tomáš Chytil, Tomáš Matoušek, Ivo Melicher, Roman Milichovský, Josef Tatar
8. Alexandr Koula
18. Martin Fiala
28., 40. Tomáš Matoušek
55., 59., 60. Josef Tatar
4. 10. 17 19:30 BECH Vemex K.T.S. FC 4. 0:6 k.
21. 9. 17 19:30 DEKAN Real TIDE XXL K.T.S. FC 3. 3:4 (3:2)
Vyrovnané utkání plné rychlých akcí a přečíslení. Domácí se hrubou chybou v rozehrávce připravili v závěru o remízu. Janča
Real TIDE XXL K.T.S. FC
Jakub Gregora – Jiří Bouše, Jiří Bouše ml., Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka vs Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Martin Kabelka, Michal Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko, Josef Němeček
5. Matěj Soucha
11. Jiří Bouše
27. Michal Sajler
55 Ondřej Veverka 15. Martin Kabelka
26., 35. Tomáš Miko
56. Patrik Macej
12. 9. 17 20:15 METE1 K.T.S. FC Morová rána 1.FC 2. 1:3 (0:2)
Domácí nevyužili svůj počáteční nápor, naopak do poločasu dvakrát inkasovali. S omezenou možností střídání pak už na soupeře nestačili. Pavel Fligl, Ivan Jurčík