Po 2.10.17 20:30 MOTO2 Černý koně TMK Berlusconi SV   (HL6B)
Út 21.11.17 20:30 KORAB Black mamba IBD Prtzalona C.F.   (HL7C)

5. 12. 17 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Vemex 11. 6:0 k.
21. 11. 17 19:15 KORAB Nova LFC A Morová rána 1.FC 10. 5:1 (2:1)
Jiří Landa – Václav Kryštof, Daniel Kubát, Jiří Maláček, Daniel Rajmon, Michael Štorc, Patrik Štorc, Štěpán Urban vs Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Daniel Bojčuk, Ondřej Gros, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, David Šmejkal
35. Daniel Rajmon
49. Štěpán Urban
19. Ondřej Gros
7. 11. 17 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Modrý Svině A 9. 1:1 (0:0)
Rychlý a kombinační fotbal se spoustou šancí. Po vyrovnané první půli si hosté vynutili převahu, dokázali však proměnit jen jednu ze svých šancí a v závěru za to byli potrestáni. Novotný
Morová rána 1.FC Modrý Svině A
Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Daniel Bojčuk, Ondřej Gros, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek, David Šmejkal vs Pavel Řeháček – Michal Bočan, Tomáš Jedlička, Vladyslav Kovalskyy, Adam Marcinik, Anton Olchovoj, Tomáš Rosenberger, Viktor Santarius, Jiří Škrábek, David Straka
53. Daniel Bojčuk 35. Tomáš Rosenberger
3. 11. 17 18:15 HANSP La Famiglia Morová rána 1.FC 8. 6:3 (0:1)
Poločas vyhrála Morová rána, ale pak domácí k sobě dvakrát slepili po dvou gólech a rozhodli.
La Famiglia Morová rána 1.FC
Petr Dvořák – Josef Kurka, Vojtěch Obhlídal, Tomáš Sluka, Michal Sochor, Pavel Sochor, Jan Zuna, Jan Zuna, Matěj Zuna vs Martin Holeček – Tomáš Bobek, Daniel Bojčuk, Ondřej Gros, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, David Šmejkal
55. Michal Kundert
24. 10. 17 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Sedm zbabělých B 7. 0:1 (0:0)
Vyrovnaný zápas s minimem šancí. Nakonec ale asi zaslouženě berou oba body hosté.
Morová rána 1.FC Sedm zbabělých B
Martin Holeček – Daniel Bojčuk, Ondřej Gros, Michal Kundert, Josef Kužílek, Tomáš Růžek, David Šmejkal vs Radek Mališ – Petr Benda, Denis Fichtner, Petr Kouble, Martin Kuča, Viktor Pšenica, Tomáš Suchomel, Tomáš Surmík
52. Tomáš Suchomel
17. 10. 17 20:15 METE1 The Wall Morová rána 1.FC 6. 4:3 (3:2)
Výborné utkání plné bojovnosti, výsledku by víc slušela remíza. Janča
The Wall Morová rána 1.FC
Petr Vonka – Marek Boura, Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Kapoun, Josef Stolín, Jan Topinka, Jakub Zamazal vs Martin Holeček – Tomáš Bobek, Daniel Bojčuk, Adam Boruta, Ondřej Gros, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek
34. Daniel Bojčuk
10. 10. 17 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Torpedo Cannabis 5. 0:7 (0:3)
Po celou dobu byli jasně aktivnější hosté, kterým zaslouženou výhru zajistil autor dvojhattricku Pitel. Hauptmann
Morová rána 1.FC Torpedo Cannabis
Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Daniel Bojčuk, Ondřej Gros, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek vs Marián Višňa – Jozef Aštary, Michal Bošela, Stanislav Kovalčin, Tomáš Krejčí, Ján Labant, Pavol Mulík, Marián Pitel
9., 13., 23., 45., 47., 52. Marián Pitel
60. Stanislav Kovalčin
3. 10. 17 20:15 METE1 Footside Morová rána 1.FC 4. 4:5 (2:2)
Pohledné utkání, které dokázali hosté v závěru otočit.
Footside Morová rána 1.FC
Pavel Trakal – Martin Bednařík, Pavel Horák, Tomáš Hos, Jan Kadlčák, Petr Lžičař, Ondřej Michalčík, Jan Šmirkl, Lukáš Vachuta, Miloš Valek vs Miroslav Šimek – Daniel Bojčuk, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Pavel Rodr, Tomáš Růžek
56. Tomáš Růžek
19. 9. 17 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Terasy KFC A 3. 4:3 (3:0)
Zápas dobré úrovně, ve kterém se domácí dostali do vedení 4:0. Terasy nebyly horším týmem, ale zahazovaly i vyložené šance. Morovka pak polevila a hosté dokázali snížit, jejich soupeř už si ale vítězství pohlídal. Novotný
Morová rána 1.FC Terasy KFC A
Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek vs Jan Bureš – Tomáš Chytil, Matěj Houška, Michal Matoušek, Tomáš Matoušek, Ivo Melicher, Ondřej Sedláček, Josef Tatar, Tomáš Ulman
7., 36. Tomáš Bobek
12. Ondřej Gros
23. Tomáš Růžek
37. Michal Matoušek
47. Tomáš Chytil
57. Tomáš Matoušek
12. 9. 17 20:15 METE1 K.T.S. FC Morová rána 1.FC 2. 1:3 (0:2)
Domácí nevyužili svůj počáteční nápor, naopak do poločasu dvakrát inkasovali. S omezenou možností střídání pak už na soupeře nestačili. Pavel Fligl, Ivan Jurčík
K.T.S. FC Morová rána 1.FC
Pavel Švejda – Roman Dušek, Martin Fiala, Michal Gloser, Martin Kabelka, Patrik Macej, Tomáš Miko vs Miroslav Šimek – Tomáš Bobek, Daniel Bojčuk, Ondřej Gros, Jan Kamlach, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek
54. Martin Kabelka 21., 49. Jan Kamlach
28. Ondřej Gros
5. 9. 17 20:15 METE1 Morová rána 1.FC Real TIDE XXL 1. 4:3 (1:3)
První poločas patřil hostům, ale po změně stran se karta obrátila a Morová rána nakonec dotáhla zápas k vítězství. Novotný
Morová rána 1.FC Real TIDE XXL
Miroslav Šimek – Ondřej Gros, Martin Holeček, Michal Kundert, Vlastimil Kundert, Josef Kužílek, Pavel Rodr, Tomáš Růžek, David Šmejkal vs Jiří Bouše ml. – Nikos Boboras, Jiří Bouše, Jan Mašek, Michal Sajler, Matěj Soucha, Jaroslav Veverka, Ondřej Veverka