Rozpis pískání, 4. liga, skupina D

Betl K.F.K. B

Čt 7.9. 18:00 Koráb SC KORAB
Čt 7.9. 19:15 Koráb SC KORAB
Čt 7.9. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 26.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 26.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 26.9. 20:45 Mikulova MIKU1

Eden 1999

Po 11.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 11.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 11.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Pa 10.11. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 10.11. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Gepard AFC

Čt 7.9. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 7.9. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 7.9. 20:45 Mikulova MIKU1
St 29.11. 19:00 Meteor 8 METE2
St 29.11. 20:15 Meteor 8 METE2

Lachtánci 1.WC

Út 12.9. 18:15 Aritma ARIT
Út 12.9. 19:30 Aritma ARIT
Út 12.9. 20:45 Aritma ARIT
Út 3.10. 18:15 Aritma ARIT
Út 3.10. 19:30 Aritma ARIT
Út 3.10. 20:45 Aritma ARIT

M - Bubo A

Čt 14.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Čt 14.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Čt 14.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Út 3.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 3.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 3.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Efficenza AC

Út 31.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 31.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 31.10. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 21.11. 18:15 Aritma ARIT
Út 21.11. 19:30 Aritma ARIT
Út 21.11. 20:45 Aritma ARIT

Démoni

Út 31.10. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 31.10. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 31.10. 20:45 Mikulova MIKU1
Čt 23.11. 19:00 Pražačka P1
Čt 23.11. 20:15 Pražačka P1

Gladiators Beroun

Út 31.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Út 31.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Út 31.10. 20:45 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.11. 18:15 Zákostelní ZAK
Čt 23.11. 19:30 Zákostelní ZAK
Čt 23.11. 20:45 Zákostelní ZAK

Deportivo Estudiantil FC A

Út 10.10. 17:45 Záběhlice ZABEH
Út 10.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
Út 10.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 30.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 30.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 30.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Pneuservis-Bartoušek

Pa 13.10. 18:15 Děkanka DEKAN
Pa 13.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 5.12. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 5.12. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 5.12. 20:45 Mikulova MIKU4

Holosmetky FC B

Po 18.9. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 18.9. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 18.9. 20:45 Čechie Smíchov CESMI
Po 2.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
Po 2.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Po 2.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Pavilon 8 AHC

St 6.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 6.9. 20:30 Štěrboholy STER2
St 4.10. 19:15 Motorlet MOTO1
St 4.10. 20:30 Motorlet MOTO1
Čt 16.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 16.11. 20:45 Děkanka DEKAN