Seznam týmů, 4. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Pneuservis-Bartoušek červená
M - Bubo A černo-bílá
Pavilon 8 AHC modro-červená, bílá
Lachtánci 1.WC černo-bílá
Holosmetky FC B červená, bílá
Gladiators Beroun žluto-modrá, zelená
Gepard AFC bílá, modro-žlutá
Efficenza AC fialová
Eden 1999 modrá
Deportivo Estudiantil FC A modrá, bílá
Démoni bílá
Betl K.F.K. B zeleno-žlutá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Betl K.F.K. BPneuservis-Bartoušek St 6.9. 19:30 LITVI
Gepard AFCGladiators Beroun St 6.9. 20:00 ARIT
DémoniM - Bubo A St 6.9. 20:15 P1
Deportivo Estudiantil FC APavilon 8 AHC Čt 7.9. 19:00 P2
Efficenza ACHolosmetky FC B Pa 8.9. 19:15 ZAK
Eden 1999Lachtánci 1.WC St 13.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC BGepard AFC St 20.9. 18:15 CESMI
Betl K.F.K. BDémoni St 20.9. 19:30 LITVI
M - Bubo ADeportivo Estudiantil FC A St 20.9. 20:15 P1
Pneuservis-BartoušekGladiators Beroun St 20.9. 20:15 ZABEH
Lachtánci 1.WCEfficenza AC St 20.9. 20:30 SCBEC
Pavilon 8 AHCEden 1999 Čt 21.9. 19:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Efficenza ACPavilon 8 AHC Čt 14.9. 20:45 ZAK
Deportivo Estudiantil FC ABetl K.F.K. B St 27.9. 19:30 LITVI
Eden 1999M - Bubo A St 27.9. 20:15 P1
DémoniPneuservis-Bartoušek St 27.9. 20:15 ZABEH
Gepard AFCLachtánci 1.WC St 27.9. 20:30 SCBEC
Gladiators BerounHolosmetky FC B Pa 29.9. 18:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Betl K.F.K. BEden 1999 St 4.10. 19:30 LITVI
M - Bubo AEfficenza AC St 4.10. 20:15 P1
Pneuservis-BartoušekHolosmetky FC B St 4.10. 20:15 ZABEH
Lachtánci 1.WCGladiators Beroun St 4.10. 20:30 SCBEC
DémoniDeportivo Estudiantil FC A Čt 5.10. 18:15 MIKU4
Pavilon 8 AHCGepard AFC Čt 5.10. 18:15 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC BLachtánci 1.WC St 11.10. 18:15 CESMI
Eden 1999Démoni St 11.10. 19:15 HRAB2
Gepard AFCM - Bubo A St 11.10. 20:15 P1
Deportivo Estudiantil FC APneuservis-Bartoušek St 11.10. 20:15 ZABEH
Gladiators BerounPavilon 8 AHC St 11.10. 20:45 STOD
Efficenza ACBetl K.F.K. B Pa 13.10. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Pavilon 8 AHCHolosmetky FC B St 25.10. 18:15 CESMI
Betl K.F.K. BGepard AFC St 25.10. 19:30 LITVI
M - Bubo AGladiators Beroun St 25.10. 20:15 P1
Pneuservis-BartoušekLachtánci 1.WC St 25.10. 20:15 ZABEH
Deportivo Estudiantil FC AEden 1999 Čt 26.10. 19:00 P2
DémoniEfficenza AC Pa 27.10. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC BM - Bubo A St 1.11. 18:15 CESMI
Gepard AFCDémoni St 1.11. 18:15 MIKU3
Eden 1999Pneuservis-Bartoušek St 1.11. 20:15 ZABEH
Lachtánci 1.WCPavilon 8 AHC St 1.11. 20:30 SCBEC
Gladiators BerounBetl K.F.K. B Pa 3.11. 18:15 STOD
Efficenza ACDeportivo Estudiantil FC A Pa 3.11. 19:15 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Betl K.F.K. BHolosmetky FC B St 8.11. 19:30 LITVI
M - Bubo ALachtánci 1.WC St 8.11. 20:15 P1
Pneuservis-BartoušekPavilon 8 AHC St 8.11. 20:15 ZABEH
Deportivo Estudiantil FC AGepard AFC Čt 9.11. 18:15 MIKU3
Eden 1999Efficenza AC Čt 9.11. 20:45 ZAK
DémoniGladiators Beroun Pa 10.11. 18:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Holosmetky FC BDémoni St 15.11. 18:15 CESMI
Pavilon 8 AHCM - Bubo A St 15.11. 20:15 P1
Lachtánci 1.WCBetl K.F.K. B St 15.11. 20:30 SCBEC
Gladiators BerounDeportivo Estudiantil FC A Čt 16.11. 19:30 HANSP
Gepard AFCEden 1999 Čt 16.11. 19:30 MIKU1
Efficenza ACPneuservis-Bartoušek Čt 16.11. 20:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Estudiantil FC AHolosmetky FC B St 22.11. 18:15 CESMI
Efficenza ACGepard AFC St 22.11. 19:00 P1
Eden 1999Gladiators Beroun St 22.11. 19:30 PRKOP
Betl K.F.K. BPavilon 8 AHC St 22.11. 19:30 LITVI
Pneuservis-BartoušekM - Bubo A St 22.11. 20:15 ZABEH
DémoniLachtánci 1.WC St 22.11. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
M - Bubo ABetl K.F.K. B St 6.12. 19:00 P3
Pavilon 8 AHCDémoni St 6.12. 19:00 LITVI
Lachtánci 1.WCDeportivo Estudiantil FC A St 6.12. 19:00 BECH
Holosmetky FC BEden 1999 St 6.12. 19:00 P2
Gepard AFCPneuservis-Bartoušek St 6.12. 19:00 HOSTI
Gladiators BerounEfficenza AC St 6.12. 19:15 ZAK