Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
St 6.12.17 | 19:00 | P2 | Holosmetky FC B Eden 1999 | 11. | 1:2 |
St 22.11.17 | 18:15 | CESMI | Deportivo Estudiantil FC A Holosmetky FC B | 10. | 5:3 |
St 15.11.17 | 18:15 | CESMI | Holosmetky FC B Démoni | 9. | 10:3 |
St 8.11.17 | 19:30 | LITVI | Betl K.F.K. B Holosmetky FC B | 8. | 0:6 k. |
St 1.11.17 | 18:15 | CESMI | Holosmetky FC B M - Bubo A | 7. | 1:4 |
St 25.10.17 | 18:15 | CESMI | Pavilon 8 AHC Holosmetky FC B | 6. | 2:2 |
St 11.10.17 | 18:15 | CESMI | Holosmetky FC B Lachtánci 1.WC | 5. | 1:1 |
St 4.10.17 | 20:15 | ZABEH | Pneuservis-Bartoušek Holosmetky FC B | 4. | 5:1 |
Pá 29.9.17 | 18:15 | STOD | Gladiators Beroun Holosmetky FC B | 3. | 6:0 k. |
St 20.9.17 | 18:15 | CESMI | Holosmetky FC B Gepard AFC | 2. | 3:5 |
Pá 8.9.17 | 19:15 | ZAK | Efficenza AC Holosmetky FC B | 1. | 5:2 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Pavilon 8 AHC | 11 | 10 | 1 | 0 | 39:13 | 21 |
2. | Pneuservis-Bartoušek | 11 | 10 | 0 | 1 | 60:17 | 20 |
3. | M - Bubo A | 11 | 8 | 0 | 3 | 28:21 | 16 |
4. | Deportivo Estudiantil FC A | 11 | 7 | 1 | 3 | 42:19 | 15 |
5. | Eden 1999 | 11 | 6 | 0 | 5 | 28:25 | 12 |
6. | Gepard AFC | 11 | 5 | 1 | 5 | 40:32 | 11 |
7. | Efficenza AC | 11 | 5 | 1 | 5 | 36:32 | 11 |
8. | Lachtánci 1.WC | 11 | 4 | 2 | 5 | 27:24 | 10 |
9. | Gladiators Beroun | 11 | 4 | 0 | 7 | 29:33 | 8 |
10. | Holosmetky FC B | 11 | 2 | 2 | 7 | 30:38 | 0 |
11. | Betl K.F.K. B | 11 | 0 | 0 | 11 | 0:66 | 0 |
12. | Démoni | 11 | 1 | 0 | 10 | 17:56 | -2 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 18.9.17 | 18:15 | CESMI | Pivní pohoda AC Viktoria Bítovská B (HL8H) |
Po 18.9.17 | 19:30 | CESMI | Farkáň 92 1.FC Orgasmico L.S.D. (HL6B) |
Po 18.9.17 | 20:45 | CESMI | Prague City FC Nounejm (HL8B) |
Po 2.10.17 | 18:15 | CESMI | Santa Tranta VET Vojenské lesy VET (VL1A) |
Po 2.10.17 | 19:30 | CESMI | Farkáň 92 1.FC Tajfun AC (HL6B) |
Po 2.10.17 | 20:45 | CESMI | Šrot FC Orange Predators A (HL3A) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Augustýn Lukáš | 8 | 0 |
Čihák Jakub | 4 | 2 |
Hnát Stanislav | 8 | 4 |
Laibl Patrik | 9 | 0 |
Mrštík Filip | 5 | 6 |
Peterka Pavel | 1 | 1 |
Petřík Milan | 8 | 0 |
Presl František | 7 | 3 |
Šmida Martin | 7 | 6 |
Svoboda Michal | 2 | 0 |
Voborský Karel | 5 | 2 |