Seznam týmů, 4. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
SAS fans světle modrá, bílá
United clans bílo-zelená, oranžová
Světlušky černá, žlutá
Sací komando Modřany žlutá
KTB B fialová, červená
Hustec červená, bílá
MTPCH žlutá, oranžová
Deportivo Praga oranžová, modrá
Corleone černá, modrá
Bruins FC žlutá, černá
Botič FC zeleno-bílá
1.FC Lehovec bílá

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
Bruins FCSvětlušky Ne 10.9. 13:45 BECH
CorleoneSací komando Modřany Ne 10.9. 17:30 TEMPO
Deportivo PragaKTB B Ne 10.9. 19:45 HOSTI
MTPCHHustec Ne 10.9. 20:00 MIKU3
Botič FCUnited clans Ne 10.9. 20:00 TEMPO
1.FC LehovecSAS fans Pa 17.11. 10:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC LehovecBotič FC So 16.9. 12:30 ZAK
KTB BMTPCH Ne 17.9. 11:15 P1
SvětluškyCorleone Ne 17.9. 13:45 BECH
United clansBruins FC Ne 17.9. 17:45 METE1
Sací komando ModřanyDeportivo Praga Ne 17.9. 20:00 MIKU1
SAS fansHustec Ne 19.11. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Bruins FC1.FC Lehovec So 23.9. 12:30 ZAK
HustecKTB B Ne 24.9. 13:45 P1
Deportivo PragaSvětlušky Ne 24.9. 13:45 BECH
MTPCHSací komando Modřany Ne 24.9. 17:30 TEMPO
Botič FCSAS fans Ne 24.9. 18:45 P3
CorleoneUnited clans Ne 24.9. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC LehovecCorleone So 30.9. 12:30 ZAK
Sací komando ModřanyHustec Ne 1.10. 16:15 P3
SAS fansKTB B Ne 1.10. 16:15 P2
United clansDeportivo Praga Ne 1.10. 18:45 ZAK
Botič FCBruins FC Ne 1.10. 20:00 P2
SvětluškyMTPCH Ne 19.11. 18:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Deportivo Praga1.FC Lehovec So 7.10. 12:30 ZAK
KTB BSací komando Modřany Ne 8.10. 11:00 MALES
MTPCHUnited clans Ne 8.10. 16:15 ZAK
HustecSvětlušky Ne 8.10. 16:15 BECH
Bruins FCSAS fans Ne 8.10. 20:00 P2
CorleoneBotič FC Ne 8.10. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC LehovecMTPCH So 14.10. 12:30 ZAK
United clansHustec Ne 15.10. 11:15 P1
SvětluškyKTB B Ne 15.10. 16:15 BECH
Bruins FCCorleone Ne 15.10. 18:45 P3
SAS fansSací komando Modřany Ne 15.10. 20:00 ZABEH
Botič FCDeportivo Praga Ne 15.10. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
CorleoneSAS fans So 21.10. 11:15 P3
Hustec1.FC Lehovec Ne 22.10. 13:45 P3
Sací komando ModřanySvětlušky Ne 22.10. 15:00 BECH
KTB BUnited clans Ne 22.10. 16:15 TEMPO
MTPCHBotič FC Ne 22.10. 18:45 P2
Deportivo PragaBruins FC Ne 22.10. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Botič FCHustec Ne 29.10. 12:30 ZAK
1.FC LehovecKTB B Ne 29.10. 13:45 P3
SAS fansSvětlušky Ne 29.10. 16:15 BECH
United clansSací komando Modřany Ne 29.10. 20:00 TEMPO
Bruins FCMTPCH Ne 29.10. 20:00 P3
CorleoneDeportivo Praga Ne 29.10. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sací komando Modřany1.FC Lehovec So 4.11. 12:30 ZAK
HustecBruins FC Ne 5.11. 13:45 P1
SvětluškyUnited clans Ne 5.11. 13:45 BECH
KTB BBotič FC Ne 5.11. 17:30 P3
Deportivo PragaSAS fans Ne 5.11. 20:00 P3
MTPCHCorleone Ne 5.11. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC LehovecSvětlušky So 11.11. 12:30 ZAK
CorleoneHustec Ne 12.11. 15:00 ZAK
Bruins FCKTB B Ne 12.11. 17:30 ZABEH
Deportivo PragaMTPCH Ne 12.11. 18:45 P2
SAS fansUnited clans Ne 12.11. 20:00 ZAK
Botič FCSací komando Modřany Ne 12.11. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
MTPCHSAS fans Ne 26.11. 10:00 TEMPO
HustecDeportivo Praga Ne 26.11. 10:00 HOSTI
KTB BCorleone Ne 26.11. 10:00 BECH
Sací komando ModřanyBruins FC Ne 26.11. 10:00 DEKAN
SvětluškyBotič FC Ne 26.11. 10:00 MALES
United clans1.FC Lehovec Ne 26.11. 10:00 ZAK