Rozpis pískání, 4. liga, skupina F

Améby AFC A

So 16.9. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 16.9. 10:00 Běchovice 2 BECH
So 16.9. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 11.11. 08:45 Litvínovská LITVI
So 11.11. 10:00 Litvínovská LITVI
So 11.11. 11:15 Litvínovská LITVI

Blesk VK A

St 6.9. 18:15 Mikulova MIKU2
St 6.9. 19:30 Mikulova MIKU2
St 6.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Čt 26.10. 19:15 Motorlet MOTO2
Čt 26.10. 20:30 Motorlet MOTO2

Atomovej brouk B

Ne 22.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 22.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
Út 7.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Út 7.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Út 7.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Drny FC

So 9.9. 08:45 Běchovice 2 BECH
So 9.9. 10:00 Běchovice 2 BECH
Ne 12.11. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 12.11. 17:30 Hanspaulka HANSP
So 2.12. 11:15 Zákostelní ZAK
So 2.12. 12:30 Zákostelní ZAK

Homogen 1.FC B

St 13.9. 19:15 Štěrboholy STER2
St 13.9. 20:30 Štěrboholy STER2
St 25.10. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 25.10. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 25.10. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Defect Praha

Ne 17.9. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 17.9. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
St 25.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 25.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 25.10. 20:45 Litvínovská LITVI

Bamboocha City

So 30.9. 11:15 Zákostelní ZAK
So 30.9. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 29.10. 17:45 Meteor 8 METE1
Ne 29.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Ne 19.11. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 19.11. 18:45 Zákostelní ZAK

Youngsters FC

Čt 21.9. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 21.9. 20:30 Tempo FC TEMPO
Čt 19.10. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 19.10. 20:30 Tempo FC TEMPO
Út 7.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
Út 7.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

GP Rangers

Ne 10.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 10.9. 20:00 Děkanka DEKAN
So 30.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 30.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 3.12. 18:45 Pražačka P2
Ne 3.12. 20:00 Pražačka P2

Pfefrs FC

Ne 24.9. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 24.9. 20:00 Děkanka DEKAN
Ne 3.12. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 3.12. 20:00 Zákostelní ZAK

Prague Gunners

So 9.9. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 9.9. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 8.10. 10:00 Stodůlky Sokol STOD
Ne 8.10. 11:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 19.11. 15:00 Zákostelní ZAK
Ne 19.11. 16:15 Zákostelní ZAK

Jižní Sheepy

Ne 24.9. 16:15 Mikulova MIKU1
Ne 24.9. 17:30 Mikulova MIKU1
So 11.11. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 11.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 2.12. 11:15 Pražačka P3
So 2.12. 12:30 Pražačka P3