Seznam týmů, 4. liga, skupina F

Tým Barvy dresů
Youngsters FC světle zelená, bílo-zelená
Prague Gunners červená, černá
Pfefrs FC modrá, bílá
Jižní Sheepy černo-růžová, bílo-zlatá
Defect Praha červeno-bílá, žlutá
GP Rangers růžová
Homogen 1.FC B modrá, červená
Drny FC zelená, vínová
Blesk VK A modrá, žlutá
Bamboocha City modrá
Atomovej brouk B žluto-černá
Améby AFC A bílá, červená

Rozpis zápasů, 4. liga, skupina F

Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC BGP Rangers Pa 8.9. 18:15 BECH
Atomovej brouk BPrague Gunners Ne 10.9. 13:45 HANSP
Blesk VK AJižní Sheepy Ne 10.9. 15:00 TEMPO
Bamboocha CityPfefrs FC Ne 10.9. 17:45 METE1
Drny FCDefect Praha Ne 10.9. 18:45 TEMPO
Améby AFC AYoungsters FC Ne 10.9. 20:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Defect PrahaHomogen 1.FC B Pa 15.9. 19:15 ZAK
Pfefrs FCBlesk VK A Ne 17.9. 15:00 TEMPO
Prague GunnersBamboocha City Ne 17.9. 18:45 P1
Jižní SheepyDrny FC Ne 17.9. 18:45 TEMPO
Améby AFC AAtomovej brouk B Ne 17.9. 20:00 P1
Youngsters FCGP Rangers Ne 17.9. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC BJižní Sheepy Pa 22.9. 18:15 HOSTI
Blesk VK APrague Gunners Ne 24.9. 15:00 TEMPO
GP RangersDefect Praha Ne 24.9. 18:45 TEMPO
Bamboocha CityAméby AFC A Ne 24.9. 18:45 P1
Atomovej brouk BYoungsters FC Ne 24.9. 20:00 P2
Drny FCPfefrs FC Ne 19.11. 18:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Pfefrs FCHomogen 1.FC B Pa 29.9. 19:30 HANSP
Améby AFC ABlesk VK A Ne 1.10. 15:00 TEMPO
Prague GunnersDrny FC Ne 1.10. 18:45 TEMPO
Atomovej brouk BBamboocha City Ne 1.10. 20:00 P1
Jižní SheepyGP Rangers Ne 1.10. 20:00 TEMPO
Youngsters FCDefect Praha Ne 19.11. 17:30 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC BPrague Gunners Čt 5.10. 19:00 P3
Blesk VK AAtomovej brouk B Ne 8.10. 15:00 TEMPO
Drny FCAméby AFC A Ne 8.10. 18:45 TEMPO
Bamboocha CityYoungsters FC Ne 8.10. 18:45 P1
Defect PrahaJižní Sheepy Ne 8.10. 20:00 MIKU3
GP RangersPfefrs FC Ne 8.10. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Améby AFC AHomogen 1.FC B Pa 13.10. 20:30 ZAK
Pfefrs FCDefect Praha Ne 15.10. 15:00 ZAK
Youngsters FCJižní Sheepy Ne 15.10. 16:15 P3
Bamboocha CityBlesk VK A Ne 15.10. 18:45 P1
Atomovej brouk BDrny FC Ne 15.10. 20:00 P2
Prague GunnersGP Rangers Ne 15.10. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC BAtomovej brouk B Pa 20.10. 18:00 P1
Blesk VK AYoungsters FC Ne 22.10. 15:00 TEMPO
Drny FCBamboocha City Ne 22.10. 18:45 TEMPO
GP RangersAméby AFC A Ne 22.10. 20:00 TEMPO
Defect PrahaPrague Gunners Ne 22.10. 20:00 MIKU3
Jižní SheepyPfefrs FC Ne 22.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Bamboocha CityHomogen 1.FC B Pa 27.10. 18:00 ZAK
Blesk VK ADrny FC Ne 29.10. 15:00 TEMPO
Youngsters FCPfefrs FC Ne 29.10. 18:45 ARIT
Améby AFC ADefect Praha Ne 29.10. 18:45 P1
Prague GunnersJižní Sheepy Ne 29.10. 20:00 MIKU2
Atomovej brouk BGP Rangers Ne 29.10. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC BBlesk VK A Pa 3.11. 18:15 BECH
Pfefrs FCPrague Gunners Ne 5.11. 12:30 HANSP
Jižní SheepyAméby AFC A Ne 5.11. 18:45 P2
Drny FCYoungsters FC Ne 5.11. 18:45 TEMPO
Defect PrahaAtomovej brouk B Ne 5.11. 20:00 P1
GP RangersBamboocha City Ne 5.11. 20:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Drny FCHomogen 1.FC B Pa 10.11. 18:00 P1
Blesk VK AGP Rangers Ne 12.11. 15:00 TEMPO
Bamboocha CityDefect Praha Ne 12.11. 18:45 P1
Améby AFC APfefrs FC Ne 12.11. 18:45 LITVI
Youngsters FCPrague Gunners Ne 12.11. 18:45 P3
Atomovej brouk BJižní Sheepy Ne 12.11. 20:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Prague GunnersAméby AFC A Ne 26.11. 20:00 MIKU4
Pfefrs FCAtomovej brouk B Ne 26.11. 20:00 MIKU3
Jižní SheepyBamboocha City Ne 26.11. 20:00 MIKU2
Defect PrahaBlesk VK A Ne 26.11. 20:00 MIKU1
GP RangersDrny FC Ne 26.11. 20:00 TEMPO
Homogen 1.FC BYoungsters FC Ne 26.11. 20:00 ZAK