Rozpis pískání, 5. liga, skupina A

1.FC Žižkov

St 6.9. 18:00 Zákostelní ZAK
St 6.9. 19:15 Zákostelní ZAK
St 6.9. 20:30 Zákostelní ZAK
Po 25.9. 18:15 Litvínovská LITVI
Po 25.9. 19:30 Litvínovská LITVI
Po 25.9. 20:45 Litvínovská LITVI

Arabská

St 6.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
St 6.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 6.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
St 27.9. 18:15 Mikulova MIKU3
St 27.9. 19:30 Mikulova MIKU3
St 27.9. 20:45 Mikulova MIKU3

Pirelli

Út 12.9. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 12.9. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 12.9. 20:30 Malešice AFK MALES
Út 3.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 3.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 3.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Puk PFC

Po 11.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 11.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 11.9. 20:45 Hanspaulka HANSP
Út 3.10. 19:15 Motorlet MOTO3
Út 3.10. 20:30 Motorlet MOTO3

Pradox 1.FC

Út 12.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 12.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 12.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Út 3.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 3.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 3.10. 20:30 Malešice AFK MALES

Pražští lvi

St 18.10. 18:15 Litvínovská LITVI
St 18.10. 19:30 Litvínovská LITVI
St 18.10. 20:45 Litvínovská LITVI
St 8.11. 18:15 Čechie Smíchov CESMI
St 8.11. 19:30 Čechie Smíchov CESMI
St 8.11. 20:45 Čechie Smíchov CESMI

Kvantanámo

Čt 19.10. 18:15 Aritma ARIT
Čt 19.10. 19:30 Aritma ARIT
Čt 19.10. 20:45 Aritma ARIT
St 8.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 8.11. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 8.11. 20:45 Běchovice 2 BECH

4 TD Ala Bundy A

Út 3.10. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 3.10. 19:15 Hrabákova HRAB1
Út 28.11. 18:15 Mikulova MIKU2
Út 28.11. 19:30 Mikulova MIKU2
Út 28.11. 20:45 Mikulova MIKU2

Celtic THK

St 11.10. 17:30 Aritma ARIT
St 11.10. 18:45 Aritma ARIT
St 11.10. 20:00 Aritma ARIT
Út 31.10. 17:00 Novoborská CVČ NOVOB
Út 31.10. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB

Havri Havri

Út 17.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Út 17.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Út 17.10. 20:30 Koráb SC KORAB
Út 7.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
Út 7.11. 19:15 Hrabákova HRAB1

Texas N.Strašecí FC

Út 12.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
Út 12.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 4.10. 19:00 Pražačka P3
St 4.10. 20:15 Pražačka P3
Út 24.10. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 24.10. 19:30 Slivenec AFK SLIVE

Turbosršni CF

Út 12.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
Út 12.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
St 4.10. 19:15 Motorlet MOTO2
St 4.10. 20:30 Motorlet MOTO2
St 22.11. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 22.11. 19:15 Hrabákova HRAB1