Seznam týmů, 5. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Turbosršni CF bílo-černá, černo-žlutá
Pirelli červeno-černá
Puk PFC žlutá, černá
Pražští lvi světle zelená, modrá
Texas N.Strašecí FC modrá, žlutá
Kvantanámo žluto-modrá
Havri Havri modrá, bílá
Pradox 1.FC oranžová
Celtic THK zeleno-bílá
Arabská tyrkysová
4 TD Ala Bundy A bílá
1.FC Žižkov modro-bílá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovTurbosršni CF Po 4.9. 18:15 NOVOB
Celtic THKPražští lvi Po 4.9. 19:00 METE1
ArabskáPuk PFC Po 4.9. 19:15 HRAB3
Havri HavriKvantanámo Po 4.9. 19:30 MIKU4
Pradox 1.FCTexas N.Strašecí FC Po 4.9. 19:30 HOSTI
4 TD Ala Bundy APirelli Po 4.9. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC Žižkov4 TD Ala Bundy A Po 11.9. 18:15 NOVOB
Turbosršni CFKvantanámo Po 11.9. 19:15 MOTO2
Texas N.Strašecí FCHavri Havri Po 11.9. 19:15 HRAB3
PirelliArabská Po 11.9. 19:30 HOSTI
Pražští lviPradox 1.FC Po 11.9. 20:15 P3
Puk PFCCeltic THK Po 25.9. 19:00 METE2
Utkání Datum Čas Hřiště
Arabská1.FC Žižkov Po 18.9. 18:15 NOVOB
4 TD Ala Bundy ATurbosršni CF Po 18.9. 19:00 P1
Celtic THKPirelli Po 18.9. 19:00 METE1
Pradox 1.FCPuk PFC Po 18.9. 19:30 HOSTI
Havri HavriPražští lvi Po 18.9. 20:15 P2
KvantanámoTexas N.Strašecí FC Po 18.9. 20:30 MOTO2
Utkání Datum Čas Hřiště
Puk PFCHavri Havri Po 2.10. 18:15 MIKU4
1.FC ŽižkovCeltic THK Po 2.10. 18:15 NOVOB
4 TD Ala Bundy AArabská Po 2.10. 19:00 P3
Turbosršni CFTexas N.Strašecí FC Po 2.10. 19:15 MOTO3
PirelliPradox 1.FC Po 2.10. 19:30 HOSTI
Pražští lviKvantanámo Po 2.10. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Texas N.Strašecí FCPražští lvi Po 25.9. 20:15 P2
KvantanámoPuk PFC Po 9.10. 18:00 MALES
Celtic THK4 TD Ala Bundy A Po 9.10. 19:00 METE1
ArabskáTurbosršni CF Po 9.10. 19:15 TEMPO
Pradox 1.FC1.FC Žižkov Po 9.10. 19:30 HOSTI
Havri HavriPirelli Po 9.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovHavri Havri Po 16.10. 18:15 NOVOB
ArabskáCeltic THK Po 16.10. 19:00 METE1
4 TD Ala Bundy APradox 1.FC Po 16.10. 19:00 P2
Puk PFCTexas N.Strašecí FC Po 16.10. 19:15 HRAB2
PirelliKvantanámo Po 16.10. 19:15 MALES
Turbosršni CFPražští lvi Po 16.10. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Pradox 1.FCArabská Po 25.9. 19:30 HOSTI
Kvantanámo1.FC Žižkov Po 23.10. 18:15 NOVOB
Texas N.Strašecí FCPirelli Po 23.10. 19:00 P3
Havri Havri4 TD Ala Bundy A Po 23.10. 19:00 P1
Celtic THKTurbosršni CF Po 23.10. 19:00 METE1
Pražští lviPuk PFC Po 23.10. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
1.FC ŽižkovTexas N.Strašecí FC Po 30.10. 18:15 NOVOB
Celtic THKPradox 1.FC Po 30.10. 19:00 METE1
4 TD Ala Bundy AKvantanámo Po 30.10. 19:00 P3
PirelliPražští lvi Po 30.10. 20:15 P3
ArabskáHavri Havri Po 30.10. 20:45 MIKU4
Turbosršni CFPuk PFC Po 30.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Texas N.Strašecí FC4 TD Ala Bundy A Po 6.11. 19:00 P3
KvantanámoArabská Po 6.11. 19:00 METE2
Havri HavriCeltic THK Po 6.11. 19:00 METE1
Puk PFCPirelli Po 6.11. 19:30 MIKU3
Pradox 1.FCTurbosršni CF Po 6.11. 19:30 HOSTI
Pražští lvi1.FC Žižkov Po 6.11. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Turbosršni CFPirelli Po 13.11. 18:15 MIKU3
1.FC ŽižkovPuk PFC Po 13.11. 18:15 NOVOB
4 TD Ala Bundy APražští lvi Po 13.11. 19:00 P1
Celtic THKKvantanámo Po 13.11. 19:00 METE1
ArabskáTexas N.Strašecí FC Po 13.11. 19:30 CESMI
Pradox 1.FCHavri Havri Po 13.11. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Puk PFC4 TD Ala Bundy A Po 27.11. 20:30 ZAK
Pirelli1.FC Žižkov Po 27.11. 20:30 KORAB
Havri HavriTurbosršni CF Po 27.11. 20:45 MIKU4
KvantanámoPradox 1.FC Po 27.11. 20:45 HOSTI
Texas N.Strašecí FCCeltic THK Po 27.11. 20:45 ARIT
Pražští lviArabská Po 27.11. 20:45 CESMI