Rozpis pískání, 5. liga, skupina B

Felix club

Út 28.3. 18:15 Mikulova MIKU3
Út 28.3. 19:30 Mikulova MIKU3
Út 28.3. 20:45 Mikulova MIKU3
St 19.4. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
St 19.4. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Nottoric Forest

Út 11.4. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 11.4. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 11.4. 20:30 Malešice AFK MALES
Čt 11.5. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Čt 11.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Čt 11.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Stars beer

Po 10.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 10.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 10.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Út 16.5. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Út 16.5. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Víťazný február FK

St 26.4. 17:00 Hanspaulka HANSP
St 26.4. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 26.4. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 24.5. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 24.5. 19:15 Hrabákova HRAB1

Le Jardin

Čt 27.4. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 27.4. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 27.4. 20:45 Mikulova MIKU4
Čt 25.5. 19:15 Tempo FC TEMPO
Čt 25.5. 20:30 Tempo FC TEMPO

Dejnámbůra FC

Út 30.5. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 30.5. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 30.5. 20:45 Mikulova MIKU1
Po 19.6. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 19.6. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 19.6. 20:45 Mikulova MIKU2

Santovi Sobi

Po 17.4. 16:15 Hanspaulka HANSP
Po 17.4. 17:30 Hanspaulka HANSP
Po 17.4. 18:45 Hanspaulka HANSP
Čt 29.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Čt 29.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Čt 29.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Inter Bubeneč

Po 20.3. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 20.3. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 20.3. 20:45 Mikulova MIKU3
Út 27.6. 18:15 Mikulova MIKU1
Út 27.6. 19:30 Mikulova MIKU1
Út 27.6. 20:45 Mikulova MIKU1

Greenhorns FC

St 29.3. 19:00 Pražačka P3
St 29.3. 20:15 Pražačka P3
St 19.4. 18:15 Děkanka DEKAN
St 19.4. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 9.5. 19:15 Štěrboholy STER2
Út 9.5. 20:30 Štěrboholy STER2

MC Blázinec

St 26.4. 18:00 Hrabákova HRAB1
St 26.4. 19:15 Hrabákova HRAB1
St 17.5. 19:00 Pražačka P1
St 17.5. 20:15 Pražačka P1
Po 5.6. 19:30 Aritma ARIT
Po 5.6. 20:45 Aritma ARIT

Kapitáni

Ne 9.4. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 9.4. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Út 9.5. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Út 9.5. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Po 29.5. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 29.5. 20:45 Mikulova MIKU4

Dvacítka

St 29.3. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 29.3. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 23.4. 17:30 Aritma ARIT
Ne 23.4. 18:45 Aritma ARIT
Čt 8.6. 19:00 Motorlet MOTO1
Čt 8.6. 20:15 Motorlet MOTO1