Seznam týmů, 5. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Stars beer černá, červená
Nottoric Forest modro-bílá
Le Jardin černá
Kapitáni modrá
Inter Bubeneč fialová, bílá
Greenhorns FC zelená
Felix club žlutá, modrá
MC Blázinec !!!nehrají !!!
Dvacítka modrá, žlutá
Víťazný február FK červeno-žlutá, žlutá
Dejnámbůra FC modrá, bílá
Santovi Sobi oranžová, bílo-modrá

Rozpis zápasů, 5. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
MC BlázinecInter Bubeneč
Felix clubGreenhorns FC Út 5.9. 19:30 MIKU4
Víťazný február FKLe Jardin Út 5.9. 20:30 ZAK
Dejnámbůra FCNottoric Forest St 6.9. 18:15 MIKU3
Santovi SobiStars beer St 6.9. 20:15 P3
DvacítkaKapitáni Po 9.10. 18:15 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
KapitániMC Blázinec
Stars beerGreenhorns FC Út 12.9. 20:30 MOTO1
Inter BubenečFelix club Út 12.9. 20:45 MIKU4
Nottoric ForestVíťazný február FK St 13.9. 19:30 HOSTI
Le JardinDvacítka St 13.9. 19:30 DEKAN
Santovi SobiDejnámbůra FC St 13.9. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
MC BlázinecLe Jardin
DvacítkaNottoric Forest Po 18.9. 18:15 LITVI
Felix clubKapitáni Út 19.9. 19:15 HRAB2
Greenhorns FCInter Bubeneč Út 19.9. 19:30 MIKU3
Víťazný február FKSantovi Sobi St 20.9. 19:30 BECH
Dejnámbůra FCStars beer Čt 21.9. 20:30 KORAB
Utkání Datum Čas Hřiště
Nottoric ForestMC Blázinec
KapitániGreenhorns FC Út 26.9. 19:15 HRAB2
Le JardinFelix club Út 26.9. 19:30 DEKAN
Santovi SobiDvacítka St 27.9. 20:15 METE2
Stars beerInter Bubeneč Čt 28.9. 18:00 KORAB
Dejnámbůra FCVíťazný február FK Po 9.10. 20:30 MOTO3
Utkání Datum Čas Hřiště
MC BlázinecSantovi Sobi
Felix clubNottoric Forest Po 2.10. 20:30 TEMPO
Greenhorns FCLe Jardin Út 3.10. 19:15 HRAB2
Víťazný február FKStars beer St 4.10. 19:30 PRKOP
DvacítkaDejnámbůra FC St 4.10. 20:00 ARIT
Inter BubenečKapitáni Čt 5.10. 17:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Dejnámbůra FCMC Blázinec
Santovi SobiFelix club Po 16.10. 18:00 ZAK
Stars beerKapitáni Po 16.10. 19:15 HRAB3
Nottoric ForestGreenhorns FC Po 16.10. 19:30 MIKU1
Le JardinInter Bubeneč St 18.10. 18:15 MIKU4
Víťazný február FKDvacítka St 18.10. 19:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
MC BlázinecVíťazný február FK
Felix clubDejnámbůra FC Po 23.10. 19:30 MIKU3
Greenhorns FCSantovi Sobi Po 23.10. 20:15 P2
KapitániLe Jardin Út 24.10. 18:00 HRAB1
Inter BubenečNottoric Forest St 25.10. 18:00 HRAB1
DvacítkaStars beer St 25.10. 20:00 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
DvacítkaMC Blázinec
Nottoric ForestKapitáni Po 30.10. 18:00 HRAB2
Dejnámbůra FCGreenhorns FC Po 30.10. 18:15 MIKU3
Víťazný február FKFelix club Út 31.10. 19:15 SCBEC
Stars beerLe Jardin St 1.11. 20:00 ARIT
Santovi SobiInter Bubeneč St 1.11. 20:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
MC BlázinecStars beer
KapitániSantovi Sobi Po 6.11. 20:45 LITVI
Greenhorns FCVíťazný február FK Út 7.11. 19:15 HRAB2
Felix clubDvacítka Út 7.11. 19:30 DEKAN
Le JardinNottoric Forest St 8.11. 18:15 MIKU2
Inter BubenečDejnámbůra FC Čt 9.11. 18:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
MC BlázinecFelix club
Dejnámbůra FCKapitáni Po 13.11. 20:45 LITVI
Santovi SobiLe Jardin Po 13.11. 20:45 NOVOB
DvacítkaGreenhorns FC Út 14.11. 20:45 ARIT
Stars beerNottoric Forest St 15.11. 20:00 ARIT
Víťazný február FKInter Bubeneč St 15.11. 20:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Greenhorns FCMC Blázinec
Felix clubStars beer Po 27.11. 20:30 SCBEC
Nottoric ForestSantovi Sobi Po 27.11. 20:45 MIKU3
Le JardinDejnámbůra FC Po 27.11. 20:45 MIKU2
KapitániVíťazný február FK Po 27.11. 20:45 MIKU1
Inter BubenečDvacítka Po 27.11. 20:45 DEKAN