Út 19.9.17 19:15 STER3 Perpetis Rosengart FC   (HL8E)
Út 19.9.17 20:30 STER3 Rošťáci Gekad   (HL8F)
Čt 26.10.17 19:00 P2 Deportivo Estudiantil FC A Eden 1999   (HL4D)
Čt 26.10.17 20:15 P2 PRKA Credit Praha FC   (HL8H)
Po 13.11.17 19:00 METE2 Pavana AK VET Blesk VK VET A   (VL4A)
Po 13.11.17 20:15 METE2 Dukla Praha FK Torpédo Hulín FC   (HL7A)

27. 11. 17 20:45 DEKAN Inter Bubeneč Dvacítka 11. 3:1 (1:0)
Ačkoli se zpočátku zdálo, že Dvacítka bude dominovat, Inter překvapivými brejky udeřil a zaslouženě vyhrál. Pavel Skřivan
Inter Bubeneč Dvacítka
Pavel Kalandra – Josef Beneš, Ondřej Čmelík, Antonín Greschner, Jaroslav Kuneš, Tomáš Langer, Karel Pohan, Jaroslav Radovnický, Bohuslav Stalmach, Pavel Viochna vs Karel Michal – Benjamin Činčila, Patrik Doležal, Patrik Ledvinka, Josef Molák, František Tůma, Tomáš Vanča
14., 51. Antonín Greschner
46. Karel Pohan
60. Tomáš Vanča
14. 11. 17 20:45 ARIT Dvacítka Greenhorns FC 10. 6:2 (1:2)
V prvním poločase proběhl rychlý nástup hostů, kteří své vedení i navýšili. Poté zabrala Dvacítka a z mnoha šancí vytěžila branku v poslední minutě prvního poločasu. Po pauze domácí otočili výsledek zaslouženě ve svůj prospěch. Husák
Dvacítka Greenhorns FC
Petr Chalupa – Michal Báča, Benjamin Činčila, Luboš Dvořák, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Josef Molák, Jakub Neuvirt, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča vs Ondřej Stoupa – Tomáš Kozel, Marek Lebduška, Jakub Melezínek, Ondřej Švec, Taras Voznyuk, Jiří Zeman
30., 49. Luboš Dvořák
31., 33. Miroslav Polívka
47. Vít Halák
58. Patrik Ledvinka
7. Tomáš Kozel
9. Jiří Zeman
7. 11. 17 19:30 DEKAN Felix club Dvacítka 9. 1:5 (0:1)
Dvacítka rozhodla utkání lepším pohybem. Luboš Urban
Felix club Dvacítka
Jan Štěpánek – Antonín Braniš, Jaroslav Hněvkovský, Viktor Hošek, Marek Lisý, Jakub Svárovský, Jaroslav Veselý, Jiří Vitáček, Pavel Žirko vs Karel Michal – Pavel Češík, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Jakub Neuvirt, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča
36. Jakub Svárovský 16. Tomáš Vanča
38. František Tůma
43. Pavel Češík
53. Patrik Ledvinka
59. Jakub Neuvirt
25. 10. 17 20:00 ARIT Dvacítka Stars beer 7. 6:1 (4:0)
Generační rozdíl hrál v zápase bohužel velkou roli. Skvěle technicky vybavení hosté nedokázali stačit pohybu domácích.
Dvacítka Stars beer
Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Patrik Doležal, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča vs Eduard Skramuský – Martin Chládek, Michal Halm, David Kabát, Michal Kormaňák, Tomáš Lovecký, Petr Mayer, Miroslav Novotný
10., 33. Tomáš Vanča
19., 29., 39. František Tůma
22. Patrik Doležal
38. Michal Kormaňák
18. 10. 17 19:30 BECH Víťazný február FK Dvacítka 6. 0:3 (0:1)
Slušné, bojovné utkání s herní převahou Dvacítky. Rozhodla větší produktivita v zakončení a kombinace všech hráčů.
Víťazný február FK Dvacítka
Vojtěch Vetrík – Šimon Bercha, Jan Ihnát, Jiří Jansa, Jan Jirák, Ondřej Opletal, Jakub Plachetka, Aleš Vytečka vs Petr Chalupa – Benjamin Činčila, Vít Halák, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča
13. Vít Halák
45. Tomáš Vanča
54. František Tůma
9. 10. 17 18:15 ARIT Dvacítka Kapitáni 1. 4:3 (2:1)
Dramatický zápas dobré úrovně pro sebe rozhodli hráči Dvacítky díky lepší koncovce.
Dvacítka Kapitáni
Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Benjamin Činčila, Luboš Dvořák, Patrik Ledvinka, Josef Molák, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča vs Ondřej Fogatoš – Antonín Janoušek, Jiří Němec, Dalibor Pulkert, Petr Pulkert, Petr Škoda, Jan Třináctý, Vladimír Vlček, Jiří Závodský
2. František Tůma
25., 38. Luboš Dvořák
34. Miroslav Polívka
12. Petr Pulkert
39. Jan Třináctý
53. Petr Škoda
4. 10. 17 20:00 ARIT Dvacítka Dejnámbůra FC 5. 3:1 (2:1)
Dejnámbůra zaskočilo Dvacítku hned v úvodu zápasu rychlou brankou. Vedení drželo až do 24. minuty, kdy Dvacítka dvakrát skórovala a po změně stran přidala pojistku. Čapla
Dvacítka Dejnámbůra FC
Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Patrik Ledvinka, Josef Molák, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča vs Ladislav Šinágl – Miloslav Goll, Jaroslav Kubásek, David Lambl, Václav Lysczas, Jan Pála, David Procházka
24. Miroslav Polívka
24. František Tůma
46. Ondřej Bělovský
2. Jaroslav Kubásek
27. 9. 17 20:15 METE2 Santovi Sobi Dvacítka 4. 3:10 (1:5)
Výrazně lepší tým zaslouženě vyhrál.
Santovi Sobi Dvacítka
Patrik Krajcsovics – Tadeáš Helešic, Adam Houda, Martin Sekáč, David Švertšal, Jakub Vladyka vs Petr Chalupa – Ondřej Bělovský, Luboš Dvořák, Patrik Ledvinka, Miroslav Polívka, František Tůma, Tomáš Vanča