Rozpis pískání, 5. liga, skupina C

Absinth

St 6.9. 18:15 Litvínovská LITVI
St 6.9. 19:30 Litvínovská LITVI
St 6.9. 20:45 Litvínovská LITVI
St 27.9. 18:15 Hostivař SK HOSTI
St 27.9. 19:30 Hostivař SK HOSTI
St 27.9. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Demoliční četa

St 6.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 6.9. 18:15 Děkanka DEKAN
St 6.9. 19:30 Děkanka DEKAN
St 8.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 8.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

F.C.K.

Čt 7.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Čt 7.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 7.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Čt 23.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Čt 23.11. 20:45 Hostivař SK HOSTI

Tatran Válec

Po 11.9. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 11.9. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 11.9. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 2.10. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 2.10. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 2.10. 20:45 Mikulova MIKU4

Palouk SK

St 13.9. 18:15 Mikulova MIKU3
St 13.9. 19:30 Mikulova MIKU3
St 13.9. 20:45 Mikulova MIKU3
St 4.10. 19:00 Meteor 8 METE1
St 4.10. 20:15 Meteor 8 METE1

HNK Praha FC

St 4.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
St 4.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
St 4.10. 20:45 Běchovice 2 BECH
Út 31.10. 18:00 Malešice AFK MALES
Út 31.10. 19:15 Malešice AFK MALES
Út 31.10. 20:30 Malešice AFK MALES

ONBLACK

St 1.11. 18:15 Litvínovská LITVI
St 1.11. 19:30 Litvínovská LITVI
St 1.11. 20:45 Litvínovská LITVI
Po 20.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 20.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 20.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Alkohol Vršovice FC

St 27.9. 18:00 Hrabákova HRAB2
St 27.9. 19:15 Hrabákova HRAB2
Čt 30.11. 18:00 Aritma ARIT
Čt 30.11. 19:15 Aritma ARIT
Čt 30.11. 20:30 Aritma ARIT

Serval KPKS

St 18.10. 17:30 Aritma ARIT
St 18.10. 18:45 Aritma ARIT
St 18.10. 20:00 Aritma ARIT
St 8.11. 19:15 Motorlet MOTO3
St 8.11. 20:30 Motorlet MOTO3

Pavana AK A

Po 2.10. 18:00 Koráb SC KORAB
Po 2.10. 19:15 Koráb SC KORAB
Po 2.10. 20:30 Koráb SC KORAB
Po 30.10. 18:15 Aritma ARIT
Po 30.10. 19:30 Aritma ARIT
Po 30.10. 20:45 Aritma ARIT

Friends Prague

St 13.9. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 13.9. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 9.10. 19:00 Pražačka P2
Po 9.10. 20:15 Pražačka P2
Po 30.10. 19:00 Meteor 8 METE1
Po 30.10. 20:15 Meteor 8 METE1

Torolka

Čt 19.10. 19:15 Motorlet MOTO1
Čt 19.10. 20:30 Motorlet MOTO1
St 8.11. 19:30 Stodůlky Sokol STOD
St 8.11. 20:45 Stodůlky Sokol STOD
St 6.12. 19:00 Meteor 8 METE2
St 6.12. 20:15 Meteor 8 METE2